پساکی استدلال می کند که خریداران آثار هنری بایدن علیرغم گزارشات مخفی باقی می مانند

دسته‌بندی نشده


جن پساکی سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه گفت افرادی که هنر پسر اول هانتر بایدن را خریداری می کنند ، علیرغم اعلام روزنامه The Post مبنی بر نمایش خریداران احتمالی در آستانه نمایشگاه گالری نیویورک ، ناشناس خواهند ماند.

Psaki در بیانیه مطبوعاتی روزانه خود به The Post گفت کاخ سفید همچنین از خریدارانی که گفته می شود هرکدام 75000 دلار برای پنج چاپ از آثار پسر اولشان قبل از نمایش هالیوود در این ماه پرداخت کرده اند بی اطلاع است.

پساکی استدلال کرد که غربالگری اعلام شده خریداران احتمالی نشانه این نیست که توافق میانجی گری گسترده کاخ سفید در صورت مخفی ماندن خریداران و جلوگیری از نفوذ معاملات فسخ می شود.

وی گفت: ما هنوز نمی دانیم و نمی دانیم چه کسی نقاشی ها را خریداری می کند. و رئیس جمهور همچنان به پسرش افتخار می کند. “

هفته گذشته ، پس از ماه ها هشدار کارشناسان اخلاق مبنی بر اینکه این فروش در معرض نگرانی های اخلاقی در مورد افرادی است که به دنبال نفوذ در دولت بایدن هستند ، فروش اولیه هنرمند نوپا را اعلام کرد.

پسر اول 375000 دلار از فروش مطبوعات در آستانه نمایشگاه هنر ساحل غربی ، که با حضور اریک گارستتی شهردار لس آنجلس ، نامزد بایدن برای سفیر در هند ، شرکت کرد ، به دست آورد ، که سوالات اخلاقی جدیدی را ایجاد کرد.

جن پساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید
جن پسکی ، سخنگوی کاخ سفید می گوید دولت بایدن “نمی داند چه کسی نقاشی های هانتر بایدن را می خرد.”
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یک منبع هفته گذشته به روزنامه پست گفت ، گالری ژرژ برگز ، اولین فروشنده هنری پسر ، قبل از نمایش نیویورک که به سال آینده موکول شد ، با دقت انتخاب شد. این منبع گفت که تیمی از وکلا در حال بررسی خریداران بالقوه ای هستند که مایل به مشارکت هستند.

هنوز مشخص نیست چه کسانی وکلای دادگستری را برای انجام بازرسی استخدام کرده اند.

پس از خروج از کاخ سفید در روز جمعه ، از بایدن پرسیده شد که آیا نگران فساد احتمالی مربوط به فروش آثار هنری پسرش است؟

رئیس جمهور به چشم روزنامه نگار پست نگاه کرد و گفت: “شما باید شوخی کنید.”

ریچارد پینتر ، یکی از طرفداران ارشد اخلاقی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، هفته گذشته گفت که فروش ناشناس واقعی نیست و “من فکر می کنم کاخ سفید باید به برنامه B منتقل شود.”

این نقاش می گوید: “خریداران آثار هنری را برای آویختن به دیوار خریداری می کنند ، نه برای قرار دادن در گنجه.”

هانتر بایدن ، پسر رئیس جمهور جو بایدن.
گفته می شود هانتر بایدن پیش از نمایش هالیوود 375000 دلار در مطبوعات جمع آوری کرد.
CBS یکشنبه صبح / ZUMA Wire

این هنرمند گفت که هویت خریداران باید “کاملاً شفاف” باشد و بایدن و منتخبانش باید تعهداتی را مبنی بر “اطمینان از ورود این افراد به کاخ سفید” امضا نکنند.

والتر شاوب ، مدیر دفتر اخلاق دولت ایالات متحده به رهبری باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، خواستار لغو فروش یا فاش شدن نام خریداران برای جلوگیری از تأثیر مخفیانه در خرید شد.

شاوب ، منتقد شدید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، اخیراً در توییتر نوشت: “هانتر بایدن باید فروش این هنر را لغو کند زیرا می داند که قیمت ها بر اساس کار پدرش است. شرم بر POTUS اگر از هانتر درخواست توقف نکند. در صورت عدم موفقیت ، او باید نام خریداران را منتشر کند و متعهد شود که در صورت ملاقات هر یک از خریداران با مقامات مدیر به ما اطلاع دهد. “

اشاره های سالن بایدن به مشاغل پسرش اغلب مبهم است.

والتر شاب جونیور ، مدیر وقت دفتر اخلاق دولت ایالات متحده
والتر شاوب ، مدیر سابق دفتر اخلاق دولت ایالات متحده ، از رئیس جمهور جو بایدن می خواهد اسامی خریداران آینده آثار هنری هانتر را فاش کند.
عکس AP / J. اسکات اپل وایت

هنگامی که بایدن معاون رئیس جمهور بود ، هانتر بایدن ، علیرغم تجربیات مرتبط در صنعت ، سالانه 1 میلیون دلار در هیئت مدیره شرکت انرژی اوکراین Burisma داشت و پدرش سیاست اوکراین دولت اوباما را رهبری می کرد.

بر اساس سوابق تجاری که اخیراً منتشر شده است ، هانتر بایدن هنوز صاحب یک شرکت سرمایه گذاری چینی است که 12 روز پس از پیوستن به پدرش ، ایر فورس دو ، در سفری در پکن در سال 2013 تاسیس شد. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که این شرکت به طور مشترک متعلق به نهادهای دولتی چین است.

اسناد و عکس های یک لپ تاپ که قبلاً متعلق به هانتر بایدن بود نشان می دهد که جو بایدن در رویداد 2015 شرکت داشته است. در شام ، دی سی با گروهی از همدستان پسرش ، از جمله سه قزاق و میلیاردر روسی یلنا باتورینا و همسرش ، یوری ، شهردار سابق مسکو. لوژکوف. گزارش سنا که در ماه سپتامبر منتشر شد بیان می کند که شرکت مرتبط با هانتر بایدن در سال 2014 3.5 میلیون دلار از باتورین دریافت کرده است.

این عکس نشان می دهد که بایدن با گروهی از قزاقستان در حال ژست گرفتن است و یک روز بعد ، وادیم پوژارسکی ، رئیس بوریسما ، با ارسال یک ایمیل از پسر دوم خود در زمان ملاقات با پدرش تشکر می کند.

عکس ها و ایمیل های منتشر شده توسط The Post این نامه ها همچنین نشان می دهد که جو بایدن در سال 2015 او پسرش و گروهی از شرکای تجاری مکزیکی را در محل اقامت رسمی معاون رئیس جمهور میزبانی کرد. 2016 ظاهرا هانتر بایدن یک ایمیل ارسال کرده است. من در سفری رسمی به مکزیک به یکی از آن همدستان نامه فرستادم و شکایت کردم که پس از “آوردن هر شخصی که تا به حال از او خواسته اید ، کاخ سفید فینگ و خانه معاون رئیس جمهور و مراسم تحلیف وی” از مشاغل تجاری متقابل برخوردار نشده است.

2017 ال این نامه که از لپ تاپ هانتر بایدن بازیابی شده است ، 10 درصد را شرح می دهد. بعنوان بخشی از قرارداد آینده که شامل یک شرکت انرژی چینی می شود ، به “مرد بزرگ” واگذار شد. تونی بابولینسکی ، شریک تجاری سابق هانتر بایدن ، گفت جو بایدن یک “مرد بزرگ” بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *