SNL Replay: Owen Wilson’s Wows & Cast در اولین فصل پخش می شود

دسته‌بندی نشده


شنبه شب زنده آخر هفته وارد فصل 47 شد ، مجری اوون ویلسون و مهمان موسیقی Kacey Musgraves ، هر دو در حالت تورم و ایستایی بودند. پس از از دست دادن بک بنت و لورن هولت ، این نمایش سه بازیکن جدید اضافه کرد ، که نقش کامل آنها توسط یک بازیگر رکورد 21 ثبت شد. در همان زمان ، لورن مایکلز در پشت صحنه مانور داد تا ضربات سنگین بازیگران فعلی را تحمل کند و گفته می شود افرادی مانند کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سیسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون را به امید زنده ماندن فریب داده است. تا فصل 50 در آن زمان ، من فکر می کنم مایکل یا قدرت را به شخص دیگری واگذار می کند یا چراغ های Studio 8H را خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز جز همه چیز تغییر نکرده است است در حال تغییر بازیگران باتجربه این فرصت را خواهند داشت تا بر اساس نیاز خلبانان تلویزیونی یا فیلم هایی که انتخاب می کنند ، به عنوان مورد نیاز خود انتخاب کرده و بروند (به عنوان مثال ، مک کینون این هفته به طور خاص درگیر نبود). اما هجوم استعدادهای جدید بر روی صفحه و در اتاق نویسندگان طی یکی دو سال گذشته نشان داده است که چگونه SNL ها می توانند تغییر کنند و چه کمدین هایی می توانند چهره های جدید SNL ها شوند (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، Ego Nwodim و حداقل دو بازیگر جدیدتر ، که بیشتر در زیر آمده است).

و اشتباه نکنید: نمایش باید ناامیدانه به آینده برود و از خفه شدن کلاستروفوبیک مایکل در نمایش دور شود. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی که تا حدی در یک دادخواست در تابستان امسال فاش شد و ادعا می کند هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​یک نوجوان را 20 سال قبل آماده کرده و از آن سوء استفاده جنسی کرده بود ، دور شود و SNL و NBC کنار هم ایستاده و اجازه دهند این اتفاق بیفتد. و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، آزارگر جنسی ، به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

امروزه این حقیقت پذیرفته شده است که SNL فعلی هرگز به خوبی زمانی که شما برای اولین بار برنامه را تماشا کرده اید ، نیست ، که شاید اتهامی برای نمایش دائمی خردسالان باشد ، یا شاید حس شوخ طبعی افراد با افزایش سن افزایش می یابد. در هر صورت ، SNL همیشه جایگاه منحصر به فردی در فرهنگ دارد و بزرگترین صحنه را برای نوازندگان آینده ارائه می دهد – حتی در میان بدبین ترین کمدین ها ، SNL معتبرترین نشانه موفقیت در کمدی است – اگرچه به ندرت توسط یک شخصیت واحد خورده می شود (ادی مورفی فصل ها یک استثناء بزرگ هستند). نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند در طول زمان تغییر کند و احساسات کمدی جدیدی را منعکس کند – هیچ کس مجبور نبود برای همیشه در آنجا بماند (به جز مایکل). این یک نمایش بی سابقه است چهار بازیگران فعلی با بیش از 10 سال کمربند. از خود بپرسید: واقعاً چقدر از سال 2012 تغییر کرده است.

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه اینها ، بایدن در Cold Open دموکرات ها را متحد می کند که اولین هفته این هفته را افتتاح کرد ، حتی بیشتر نمایان می شود. من غالباً از این که SNL وحشتناک و منسوخ شده بود به دلیل سرماخوردگی سیاسی ، به ویژه در سالهای D. D. Trump شکایت داشت و آنها چقدر به ستاره های مهمان معروف اعتماد داشتند. دیدن بازیگر جدید بازیگر ، جیمز آستین جانسون ، که به دلیل تأثیرات چشمگیرش از دی ترامپ ، در نقش جو بایدن ، آنلاین معروف شد ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم می توان گفت که بازیکن جدید نسبتاً ناشناخته هرگز اولین بازی SNL خود را انجام نداده است ، همانطور که اولین تماشاگران صورت در اولین نمایش فصل می بینند. و او را از پارک بیرون کرد و تصور بایدن او نسبت به تیم قابل توجه فصل گذشته که توسط جیم کری و الکس موفات ایجاد شد ، پیشرفت چشمگیری داشت.

نکته دیگری که در اینجا اضافه می کنم این است که از بین همه بازیگران ارشد ذکر شده در بالا ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند و آنها فوراً نشان دادند که چرا ، مانند هرج و مرج ، سناتور دموکرات Cyrsten Sinema و سناتور جو مانچین.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما شما هرگز از او یاد نخواهید گرفت مونولوگ، چهار دقیقه و نیم جذابیت مودار ویلسون مستقیماً به کره چشم تزریق شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

بدیهی است ، من در مورد این قسمت تا به حال چیزی نگفته ام ، زیرا اولین نمایش معمولی فصل بود: کمی مردد در دروازه ها ، هیچ طرح منحصر به فرد “حتماً” (و بدون طرح های نامرئی) ، اما تعداد زیادی وعده ها و لحظات خنده دار زیادی این طرح برای 10 تا 1 بیننده ابتدا به بازیگر جدید دیگر ، سارا شرمن ، نگاه کرد و نشان داد که چگونه مارک وحشتناک و طنز بدن منحصر به فرد او می تواند با SNL ترکیب شود ، زمانی که او به همراه اندرو دیسموکس ، چیزی بسیار جذاب و پیشانی گرا خلق کرد. طرح، سرویس آزمایش نامهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه موفقیت دیگری بود ، فرصتی برای دیدن نحوه نمایش چگونه می تواند چنین تعداد زیادی از بازیگران را مهار کند. تقریباً هر بازیگری یک خط یا ظاهر خنده دار داشت: سسیلی استرانگ بی حرکت بازی می کند ، هایدی گاردنر از نظریه مسابقه انتقادی عصبانی است ، مایکی دی از صدای دیوانه واری استفاده می کند ، بوون یانگ می ترسد ، پیت دیویدسون لباس سگ شکارچی فضل و مخصوصاً اندرو دیسموکس عوضی را پوشیده است. همانطور که دقیقاً یکی از مفسران یوتیوب بیان کرد ، “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، نمایش شب مورد علاقه اوون ویلسون به نمایش درآمد بررسی تقسیم بندی، برای مدتی طرحی را قطع کنید که مطمئناً باید یک قسمت را ایجاد می کرد در صورتی که تصور ویلسون اورکل و استخوانهای ایندیاناپولیس پیچیده شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین ها 4 یک فرض قوی وجود داشت که من می خواهم آن را گسترش دهم زیرا ویلسون شروع به تماشای جریان تاریک زیر آب برای آخرین فیلم پیکسار می کند. جیمز آستین جانسون نیز تأثیر زیادی بر لری کیبل گای گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز جلو و مرکز بود NFL در Fox، که موفق شد من را به شدت تماشا کند خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

طرح های باقی مانده را در زیر بررسی کنید: تقلید مسخره SNL چشم انداز ترس COVID با برنامه گفتگوی زنان؛ کاپیتان جف بزوس دریافت کرد مسیر ستارگان به عقب نگاه کن با میلیاردر پیاده روی؛ و کنان تامپسون آهنگهای مورد علاقه زن مرده توسط R. Kelly را خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار محکم به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim به عنوان یک بروزرسانی مداوم مانند هایدی گاردنر ، ضروری است و به طور مداوم شخصیت های طنز هوشمندی را آموزش می دهد که مانند این هفته زنده هستند. یک زن سیاه پوست که ده سال است گم شده استبه

پیت دیویدسون، که به اندازه همه ما از این که هنوز در برنامه حضور دارد شگفت زده می شود ، همچنین همیشه با بخش های به روز شده خود می درخشد ، به ویژه هنگامی که از حضور خود در Met Gala پایین می آید.

این برنامه همچنین از مجری سابق Update قدردانی کرد هنجارهای مک دونالد، که در ماه سپتامبر پس از انتشار چندین کلیپ کلاسیک مک دونالد در چند دقیقه آخر این بخش درگذشت. این یادآوری بسیار خوبی از تمرکز مکدونالد مانند لیزر بر روی خطوط مشت و به روز رسانی کامل و تیز اصلاح او بود. این همچنین با مشارکت فعلی بین میزبان کالین جوست و مایکل چه ، که تلاش آنها برای شوخ طبعی توهین آمیز یا توهین آمیز اغلب تحت شوک قرار می گیرد ، مغایرت دارد.

سخنان ابتدایی کمربند ، تأسف از دست دادن هرج و مرج کمیک ناشی از فضای سیاسی سال گذشته ، و درخواست از مردم پیشاپیش برای خندیدن به شوخی زیرساختی – پس از سرماخوردگی نسبتاً مسخره این موضوع – در قلب این تجدید قرار دارد. چگونه بایستیم یوست و چه در کنار هم شیمی خوبی دارند و وقتی روی آن تمرکز می کنند ، Update همچنان کار می کند (مخصوصاً در مواقعی که یکدیگر را مجبور به خواندن جوک می کنند). هفته های طولانی ، فکر می کنم قسمت هایی از Jost و Che به ندرت ارزش اظهار نظر دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، که بسیار خوب است ، کارهای مورد نیاز Justified را انجام داد ، سپس تصاویر معنی دار Camera Roll را ارائه داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست آخر هفته آینده SNL را با مهمان موسیقی Halsey معرفی می کند. رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و جیسون سودیکیس و برندی کارلیل در 23 اکتبر ظاهر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *