FiDi Chikarashi Isso با غذای دنج و دیدنی ژاپنی بازگشایی می شود

دسته‌بندی نشده


Chikarashi Isso یک سفر عالی بود. 2019 در پایان ، رستوران Rector Street با یک تجربه عالی به سبک کاپو (145 دلار برای یک منوی چشیدن) افتتاح شد. در ماه مارس ، مانند بقیه ، بسته شد. نه ماه بعد ، در Bowery ، او دوباره به عنوان یک pop-up برای yakitori omakase ظاهر شد ، و اکنون سرانجام در خانه FiDi اصلی خود با سرآشپز جدید از توکیو ، Hideaki Kobayashi بازگشایی شد. منوی سبک جدید izakaya برای شام ؛ و برای ناهار مقدار زیادی کاسه چیرشی و دانبوری پیدا خواهید کرد.

در روزهای هفته ، فضای زیبا و شیک به عنوان دومین نقطه چیکاراشی عمل می کند-یک نقطه سریع سریع در خیابان کانال که متخصص ماهی های سبز یا سرخ شده است که روی برنج سرو می شود. می توانید کاسه ها را در اینجا با رزرو غذای موقتی مشرف به آشپزخانه سفارش دهید ، یا بنشینید تا خدمات کامل را در اتاق ناهار خوری کوچک اما شیک Isso دریافت کنید.

“کوره های چیرشی ژاپنی با تأثیرات خاردار هاوایی” ، همانطور که آیوی تسانگ ، شریک چیکاراشی آنها را نام می برد ، شگفت انگیز هستند و ناهار تا 20 دلار است. Hamachi تند ، ماهی واسابی مایو ، ماهی قزل آلا سیچوان ، و انتخاب من در اوایل این هفته ، یک کاسه ماهی قزل آلا ایکورا چیرشی با مقدار چشمگیر ماهی روشن و تازه و خاویار چسبناک واقعاً در دهان ظاهر شده است. برنج آسیایی خوب است و غذاهای لذیذی مانند آرزو ، خرده پانک کوچک و برگ های شیسو به آنها اضافه می شود تا طعم و بافت آن را افزایش دهد.

اگر می خواهید شناگر خود را آماده کنید ، نیم صد گزینه donburi وجود دارد ، از جمله کوره Unagi کبابی یا کاسه مارماهی. تعداد ماهی کاد بو داده با سرکه سیاه ؛ و غذای “ممتاز” Seared Aburi Otoro با ماهی تن قرمز. من Hamachi Kama ، یقه دم زرد برشته با پوست ترد ، شیب دار بر روی کوهی از برنج ، خیار و ترشی دایکون ، با سس تابه جانبی تهیه کردم.

اما ایسسو ، همانطور که تسانگ توضیح داد ، “به معنی” بیشتر “است ، بنابراین برای شام پارتیشن میز غذاخوری را پنهان می کند ، چراغ ها کم می شود و مکان به رستورانی مجلل تر تبدیل می شود که ایزاکای ژاپنی را ارائه می دهد.” وقتی از او پرسیدم که چرا او و شریکش سلوین چان تصمیم گرفتند در یک بازی ناهار عالی شرکت کنند ، پاسخ کوتاه این بود که این اتاق به آشپز آتوسوشی کونو (یاکیتوری در پنجره بازشو) و حالا سرآشپز کوبایاشی برای انجام این کار فرصت داد. بهترین کاری را که انجام می دهند

در مورد کوبایاشی ، این به معنی سوکیاکی است و بشقابی که به اینجا می رسید ، ایسو ، فوق العاده است. گوشت گاو یک شستشوی زیبا و چرب است که بسیار نازک بریده می شود و هنگامی که سرآشپز یک توپ پنبه آب نبات را روی میز شما ذوب می کند ، به یک آبگوشت غنی یا واریشیتا یک لایه اضافی داده می شود. قارچ ، سبزیجات تلخ و یک بشقاب توفو لذت بیشتری را به غذا می بخشد ، اما این یک لقمه گوشت چرب و دهان آور است ، تازه از یک گلدان حباب دار که از غوطه وری در استخر خام می چکد ، تخم مرغی که من بوده ام به مدت طولانی فکر کردن

عکس غذای چیکاراشی isso

فلش

Flat Tempura (26 دلار آمریکا)

اسکات لینچ / Gothamist

کوبایاشی همچنین به خاطر تمپورای خود معروف است که با دستی آسان کتک زده و پخته می شود. این منو دارای چندین گزینه است ، از جمله میگو ، صدف و یک بشقاب سبزیجات ، یک غذای مبتنی بر اودون ، و تپوره چشمگیر و خوشمزه Tempura ، که او تکه های بزرگ ماهی های ظریف را در “کاسه” ساخته شده از پوست سرخ شده ترد قرار می دهد. خوردن سر را فراموش نکنید!

برندگان دیگر Ankimo هستند ، دو دیسک کبد ماهی چرب که در حوضچه ای از سس پونزو نشسته اند ، و اگر سشیمی را دوست دارید ، Tuna Trio – با آکامی قرمز روشن ، چوتورو چرب و ابوری زیبا و کره ای. مطمئناً شما را خوشحال خواهد کرد در واقع ، کوبایاشی آنقدر با غذاهای پخته کنار می آید که ای کاش هامکاتسو سرخ کرده ، خورشت تاندون گوشت قرمز ، یا حتی کاراجه مرغ را امتحان کرده بودم.

چیکاراشی ایسو تازه در سال 2020 سر و صدا کرده بود. تعطیلی وجود داشت ، بنابراین خوب بود ببینیم با وجود 18 ماه تاریکی ، بیشتر میزها در اوایل این هفته ، درست یک هفته پس از باز شدن ، برای شام پر شده بودند. با چنین قیمت هایی ، بدیهی است که برای بسیاری از ما مکان خاصی برای شام است ، اگرچه ناهار هنوز هم پیشنهاد خوبی است ، اما وقتی کلماتی را در مورد غذای خوب اینجا می شنوید ، به نظر می رسد که دوباره میز سنگینی خواهد بود.

Chikarashi Isso در خیابان 38 رکتور ، بین خیابان غربی و واشنگتن واقع شده است و در حال حاضر در روزهای هفته برای ناهار از ساعت 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر و دوشنبه تا شنبه برای شام از ساعت 5 بعد از ظهر تا نیمه شب باز است. تعطیل روزهای یکشنبه (646-596-8298 ؛ chikarashiisso.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *