والدین نیویورکی فقط می خواهند عقل سلیم را از مدارس دولتی دریافت کنند

دسته‌بندی نشده


معنی دار کنید. این تنها چیزی است که والدین می خواهند.

دو هفته پیش ، نیویورک قوانین قرنطینه مدارس دولتی را تغییر داد. قوانین جدید اداره آموزش و پرورش شهر بیان می کند که “وقتی یک مورد مثبت وجود دارد ، ما دیگر کل کلاس را نمی گوییم. دانش آموزان واکسینه شده و بدون واکسینه که از ماسک صورت استفاده می کنند و حداقل سه پا از دانش آموزی که در این آزمون قبول شده است فاصله می گیرند ، تماس نزدیک محسوب نمی شود و نیازی به قرنطینه نخواهد داشت.

با این حال ، من ایمیل های زیادی از والدین دریافت کرده ام که به آنها اطلاع می دهند که مدارس آنها هنوز تمام کلاس ها را تعطیل می کنند.

به نظر می رسد که این قوانین قرنطینه فقط در زمان بیماری دانش آموز اعمال می شود. هنگامی که آزمون معلم مثبت است ، تمام کلاس هنوز باید قرنطینه شود. منطقی است زیرا منتظر باشید ، نه ، بی معناست.

اکنون معلمان باید واکسینه شوند. بنابراین آیا فقط افراد واکسینه شده در کلاس ابتدایی می توانند کل کلاس را قرنطینه کنند؟

وب سایت مدرسه گرا Chalkbeat دلیل آن را حدس زده است. “با انجام این کار ، مقامات شهری گفتند که آنها را دنبال می کنند [Centers for Disease Control and Prevention] دستورالعمل ها از دانش آموزان می خواهند در هر زمانی که در فاصله 6 پا از بزرگسالان آلوده قرار دارند ، قرنطینه شوند. (تفسیر شهر از این قاعده فرض می کند که هر دانش آموز در فاصله شش متری معلم کلاس خود خواهد بود.)

امروز حدود 150 نفر در مقابل ساختمان شورای آموزشی نیویورک تجمع کردند.
تقریبا 150 نفر در اعتراض به دستور معلمان مدرسه برای واکسیناسیون در برابر ویروس کرونا و یا استفاده از مرخصی بدون حقوق اعتراض کردند.
گرگوری پی انبه

در پاسخ کدام والدین گریه می کنند ، لباس های خود را پاره کنید و فریاد بزنید: “چرا؟ در آسمان.

بهترین بخش این است که قوانین شش یا سه پا در ابتدا کاملاً دلخواه بودند. کمیسر سابق اداره غذا و دارو ، دکتر اسکات گوتلیب در ماه سپتامبر اذعان کرد که قانون شش پا بر اساس برخی “مطالعات آنفولانزای قدیمی” است که به جای قطرات آئروسل که COVID را منتشر می کنند ، به قطرات نگاه می کند.

اما 19 ماه پس از این همه گیری ، ما هنوز آموزش و پرورش را بر اساس این قانون سرانجام کاکائو از بین می بریم.

کودکان هنوز مجبورند سه پا فاصله داشته باشند ، حتی در زمان استراحت ، حتی در خارج از خانه ، همه در لباس مبدل قرار می گیرند. این دیوانگی است.

دانش آموزی که در هفته دوم درس در مدرسه ابتدایی روزولت در هاوتورن ، نیوجرسی در سال 2021 از ماسک صورت در طول همه گیری کرونا یا همه گیری COVID-19 استفاده می کرد.
در هفته سوم درس ، دانش آموز هنگام COVID-19 از ماسک صورت استفاده می کند.
کریستوپاس سادوفسکیس

در آوریل سال گذشته ، آنتونی فائوچی ، مربی ملی ویروس ، در مورد استتار در خارج از کشور گفت: “عقل سلیم است بدانید که خطر هنگام بیرون رفتن از خانه بسیار کم است.” با این حال ، در مورد کودکان عاقل نیستیم.

مدارس دولتی Gotham همچنین به انجام آزمایشات غیر ضروری تصادفی COVID ادامه می دهند. آنها هر هفته 10 درصد از کودکانی را آزمایش می کنند که والدین آنها رضایت نامه امضا را امضا کرده اند. اینکه چرا یکی از والدین موافق است یک راز است. اظهارات غلط غیر معمول نیست: گواهی بر موارد مثبت کاذب که اخیراً تصویر را تکان داده است.

نتیجه مثبت کاذب در مدرسه به معنی یک اختلال واقعی است. هر کودکی که با یک کودک احتمالاً مثبت در یک مانع جادویی سه پا ارتباط برقرار کند نیز در قرنطینه قرار می گیرد.

همچنین اینطور نیست که تفاوت ایجاد کند. احتمال انتخاب تصادفی دانش آموزی که مثبت است اما هیچ علائمی ندارد بسیار بعید است. اتلاف وقت و هزینه است. این فقط یک تئاتر امنیتی COVID است و ما نباید اجازه دهیم بچه ها این کار را انجام دهند.

مردم در اعتراض به دستور واکسن NYC برای ویروس کرونا (COVID-19) ، که امروز برای کارکنان مدارس دولتی در سال 2021 اجرا شد ، راهپیمایی می کنند.
مردم در اعتراض به دستور واکسن کووید -19 نیویورک ، که برای کارکنان مدارس دولتی در سال 2021 اجرا شد ، اعتراض می کنند. 4 اکتبر
Michael M. Santiago / گتی ایماژ

و باز هم ، هزاران بار از بهار سال گذشته ، ما می دانیم که کودکان در معرض خطر کم ویروس هستند و بسیار کندتر از بزرگسالان منتقل می شوند.

سپس فرم پوچ بهداشتی وجود دارد که والدین باید هر روز صبح آن را پر کنند و تأیید می کند که فرزند آنها علائم شبه کووید نداشته و در معرض ویروس کرونا قرار نگرفته است.

این ممکن است یک چیز کوچک به نظر برسد ، اما هرکسی که تا به حال مجبور به بیرون آوردن یک کودک یا سه صبح زود شده است می تواند این واقعیت را تأیید کند که چند دقیقه اضافی برای پر کردن یک فرم کاملاً بی فایده می تواند باعث عصبانیت شود.

اما به یاد داشته باشید ، نیویورکی ها: ما هزینه آن را می پردازیم. آنها برای ما کار می کنند. ما نمی توانیم نگران باشیم که بگوییم خانه کارت پروتکل COVID آنها چنین است و همیشه بوده است. اینها فرزندان شما هستند که سال گذشته ضررهای زیادی کردند و امسال آماده رنج کشیدن هستند. برای آنها بجنگید. کووا

توییتر:Karol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *