نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد مخدر و تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در 3 هفته اختصاص داده است

دسته‌بندی نشده


نیویورک یکی از ایالت هایی است که از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی سودهای هنگفتی به دست می آورد ، زیرا اخیراً در دادگاه ها موافقت شده است که شرکت ها را متهم به تحریک اعتیاد به آمریکا و بحران مصرف بیش از حد کنند.

مجموع شهرک ها 1.5 میلیارد دلار است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته یک تور ایالتی را آغاز کرد تا اعلام کند که چقدر فضای مورد انتظار را دارد و به نیویورک وعده ای بین 140 تا 257 میلیون دلار داد.

این کمک مالی یک سال پس از آن صورت می گیرد که ایالات متحده بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر را در سال 2020 داشته است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها 69000 مورد مرگ بر اثر مواد افیونی را ثبت کردند. حداقل 4،289 مواد مخدر در شهر جدید جان باختند. ایالت یورک این شهر بخش بزرگی را اشغال کرد ، حدود 1800 ، تقریباً 50 درصد بیشتر از سال گذشته.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب قبل از استعفا در ماه اوت ارائه کردند. Cuomo قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن وجوه به صندوق تسویه مواد مخدر واریز می شود و برای خدمات مبارزه با مصرف مواد مخدر از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و خدمات مختلف اجتماعی استفاده می شود. پول باید وجوه عمومی موجود را تقویت کند ، نه جایگزین آن.

با این حال ، سیاست ها و برنامه های خاصی که باید توسط دولت تأمین شود هنوز مشخص نیست. یک شورای مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات در حال شکل گیری است و WNYC / Gothamist توسط دفتر دادستان کل تأیید شده است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالت و دیگران مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و امیدوارم [be] به سرعت انجام شد ، “سخنگو گفت. هیئت مشورتی فاقد زمان برای ارائه توصیه هایی در مورد تخصیص بودجه است که باید تا 1 نوامبر انجام شود.

بنابراین ، WNYC / Gothamist با برخی از طرفداران پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی مشورت کرد ، که آنها معتقدند باید اولویت های اصلی تامین مالی باشند.

دوران فقر به پایان رسیده است

یاسمین بودنهلا ، هماهنگ کننده کمپین سیاست مواد مخدر از Vocal-NY ، می گوید: “در دوران Cuomo ، این بحث که ما پول نداریم و در تلاش هستیم تا پول خود را ذخیره کنیم ، بر سر رهبری Tisho James دادستان کل بحث برانگیز است.” به “هیچ دلیلی وجود ندارد که این حوزه بهداشت عمومی باید گرسنه بماند.”

بودنلا و دیگر حامیان آن استدلال می کنند که کاهش خسارت به طور کلی از مدتها پیش تأمین مالی نشده است ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

بودنهلا گفت: “یکی از بزرگترین چیزهایی که ما خواستار آن هستیم گسترش سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب ، از جمله برنامه های نگهداری سرنگ است.”

ساکنان محلی یا سازمان های غیر انتفاعی معمولاً از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگ های تمیز ، اطلاعات مربوط به مصرف ایمن مواد مخدر ، نوارهای تست مواد مخدر و داروی نالوکسان مصرف بیش از حد دارو پشتیبانی مستقیم می کنند.

کریستین خایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدام حقوقی می گوید: “وقتی ما در وضعیت بحرانی هستیم ، همانطور که اکنون هستیم ، واقعاً باید بر چنین چیزهایی تمرکز کنیم.”

پرداخت برخی از سازمان ها که این کار را انجام می دهند در سال گذشته به تأخیر افتاد و دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم کرد. برخی نیز فاقد سرنگ و سایر لوازم پزشکی بودند.

سنت جویس ریورا است موسس و مدیرعامل Ann’s Corner of Harm Reduction در برانکس. این ساختمان در سالهای اخیر با استاتن آیلند در رقابت با اکثر مرگ و میرهای ناشی از مصرف مواد افیونی در شهر رقابت کرده است. ریورا گفت که بودجه باید در اولویت استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق آسیب دیده قرار گیرد.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس هرگز بر منابع ترجیح داده شود.” “ما هر چیزی را که به دست می آوریم به حداکثر می رسانیم.”

ریورا گفت که او از تعهد دولت برای هدایت پول تسویه به آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما گفت که نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات مربوط به پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزشی نیاز داریم که با مواد مخدر سروکار داشته باشند ، با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه ، عملگرا تر شوند.”

رفع موانع درمان

وکلا استدلال کردند که باید از بودجه برای افزایش دسترسی به بوپرنورفین استفاده شود ، دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از ترک آنها جلوگیری می کنند ، استفاده کنند. دسترسی بهتر به احتمال زیاد به معنای هزینه بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولتی برای افراد کم درآمد نیویورکی است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلالات استفاده از مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های مختلفی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل ترس از هدایت به خیابان ها و ننگ در ارتباط با ایده تغییر از یک مخدر به مخدر دیگر. به به

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که یک مانع برای دسترسی حذف می کرد و بیمه گذاران خصوصی را از دریافت تأیید قبلی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قبل از تجویز بوپرنورفین منع می کرد. چنین الزامی می تواند مراقبت را در یک لحظه حساس برای کسانی که به دنبال درمان هستند به تأخیر بیندازد. با این حال ، در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل Medicaid را ممنوع می کرد.

در آن زمان ، Cuomo قانون مشابهی را برای تمدید دسترسی به قانونگذاران که در ژوئن سال جاری قبل از خروج از مقام تصویب شد ، امضا نکرد. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای تأیید شده برای برنامه های Medicaid را که در این ماه به اجرا گذاشته شده است ، تهیه کرده است و سه شکل بوپرنورفین را “غیرقابل قبول” طبقه بندی کرده است ، که به این معنی است که هنوز به تأیید قبلی نیاز است.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی به داروها را برای برخی از بیماران قطع کرده است.

وکلا از هوچولا می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که در 90 روز اجرایی می شود و دستور لغو تأیید قبلی برای درمان مواد مخدر را صادر می کند ، که بلافاصله اجرایی می شود.

هوچول به این موضوع خاص پرداخته ، اما اخیراً مستندات اضافی و تأخیرهایی را که ممکن است ناشی از تأییدات قبلی بیمه گذاران باشد ، تصدیق کرده است. وی به منظور رفع کمبود پرسنل در بیمارستان ها به دلیل واکسیناسیون دولتی کووید -19 ، اقدامات خاصی را برای 30 روز به حالت تعلیق درآورد.

این هفته هوچول لایحه جداگانه ای امضا کرد که دسترسی به مواد مخدر مانند بوپرنورفین را در زندان ها و زندان ها افزایش می دهد. وکلا خوشبین هستند که هوچول ، به عنوان ستوان فرماندار ، که ریاست گروه کاری ایالتی در زمینه وابستگی به مواد افیونی را بر عهده دارد ، به تدوین سیاست هایی برای کاهش مصرف بیش از حد در سطح ایالت کمک خواهد کرد.

خایکین گفت: “بسیاری از افراد با مشکلات دارویی در سیستم اصلاحی روبرو هستند و به آنها دارویی داده نمی شود.”

او گفت: “این زمان بسیار شکننده است.”

بنیاد افیونی نیویورک همچنین می تواند سایر مشکلات بیمه ای را که افراد درگیر شدن در برنامه های درمان دارویی با آن روبرو هستند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های پزشکی است. خایکین پیشنهاد کرد که برای CHAMP ، برنامه ombudsman دولت برای کمک به مردم در برخورد با چنین خدمات مراقبتی ، کمک مالی کند.

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت ، مکانها هنوز در مورد نحوه تخصیص بودجه از برنامه صورتحساب مبهم هستند. از سال 2022 هر منطقه دریافت کننده نیویورک در اول نوامبر هر سال است. باید نحوه استفاده از این پول را گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *