میلیون ها کودک در ایالات متحده به اندازه کافی غذا نمی خورند

دسته‌بندی نشده


“تغذیه اساس سلامت است. مانند مسکن ، غذا نیز باید از حقوق بشر باشد. “

ممکن است این یک حقیقت مسلم به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال با کمبود غذا روبرو شوند در واقعیتی کاملاً متفاوت زندگی می کنند. این کودکان نمی توانند به طور مداوم غذای مغذی کافی برای حمایت از بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و زندگی سالم و فعال داشته باشند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان به سختی آن را به دست می آورند.

وقتی کودکان غذای کافی ندارند ، اثرات آن شدید است. کودکانی که از گرسنگی رنج می برند ، بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. اختلالات رشدی مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ چالش های اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند منجر به اضطراب مربوط به غذا و رفتارهای بی نظمی مانند حذف وعده های غذایی و پرخوری شود. از آنجا که ابتکار ما برای سالم و آماده برای یادگیری حل شده است ، گرسنگی می تواند باعث ترک تحصیل کودکان شود – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد به دلیل نداشتن غذای کافی دشوار است. مراقبان نیز تحت تأثیر استرس و احساس گرسنگی خود قرار می گیرند. اگر کودک و خانواده اش در سالهای اول زندگی کودک دچار کمبود غذا شوند ، ممکن است تأثیر آن بیشتر باشد.

مانند همه مشکلات بهداشتی در این کشور ، تفاوت بین هویت های نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمیک وجود دارد: اگرچه از هر 12 سفیدپوست 1 نفر در خانه های غذایی ناامن زندگی می کند ، این تعداد برای افراد لاتین 1 در 6 ، برای سیاه پوستان 1 در 5 و در سیاه پوستان 1 است. 4 برای سرخپوستان آمریکا..

به گفته فادیلا ، اطمینان از دسترسی همه کودکان و خانواده های آنها نه تنها به عنوان یک حق ، بلکه برای سلامتی و آینده همه خانواده ها ضروری است.

واقعیت از دست دادن شغل و گرسنگی ناشی از همه گیری COVID-19 در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان به یک واقعیت غیرقابل تصور تبدیل شده است تا جایی که برخی از برنامه های شریک ما به طور مداوم خدمات ذخیره و تحویل غذا را در عملیات خود ادغام کرده است.

“والدین نمی توانند کار کنند و باید با هم زندگی کنند. در نهایت ، آنها کیفیت غذا را فدا می کنند تا مطمئن شوند فرزندانشان در تمام ماه غذا دارند. ” “این مطمئنا می تواند بر توسعه و انتخاب غذایی طولانی مدت آنها تأثیر بگذارد.”

در برنامه Fadhylla ، هنگامی که همه گیری شروع شد ، تیم بلافاصله نیاز فزاینده به غذا را مشاهده کرد. آنها خدمات انبار مواد غذایی خود را ، که قبلاً قبل از همه گیری وجود داشت ، گسترش دادند و از مینی بوس های تحت حمایت CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که نمی توانستند سفر کنند یا در پناهگاه های مناطق دور افتاده شهری زندگی کنند ، استفاده کردند.

در جنوب ، در اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان با همین مشکل روبرو هستند. شرکای ما به طور استراتژیک از خطوط توزیع غذا در مدارس محلی در کلینیک سیار Teen Xpress مدرسه استفاده کرده اند. در یکی از این ملاقات ها ، آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانوادگی او س askedال کردند. آنها دریافتند که مراقبین او در طول همه گیری شغل خود را از دست داده اند ، حمل و نقل محدودی دارند و غذای کافی ندارند. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا تقدیم کردند ، غذا را به طور منظم تحویل دادند و برای برآوردن بیشتر نیازهای آنها ، دیدارهای مجازی برنامه ریزی کردند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده برنامه شریک ما در آیداهو با خدمات بهداشت خانواده ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشوند ، احتمال اینکه بتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید ، کمتر است.” مری و تیمش متوجه شده اند که نیازهای تغذیه ای بیمارانشان نیز رو به افزایش است. کمک مالی صندوق سلامت کودکان به طور خاص برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در طول همه گیری ، برنامه مری ، توانست جعبه های غذایی را برای خانواده های نیازمند فراهم کند. در هر جعبه ، یک خانواده چهار نفره تا 14 بار تغذیه شده و دستور العمل ها با استفاده از غذاهای ارائه شده ارائه شده است.

در حال حاضر ، در هجدهمین ماه از این همه گیری ، که بهبود آن در هیچ جایی دیده نمی شود ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای عظیم امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن بر افزایش 25 درصدی برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) تاکید کرده است که قرار است در ماه اکتبر اجرایی شود. 42 میلیون آمریکایی و 43 درصد کودکان در این برنامه شرکت می کنند. در نیویورک ، هر خانواده مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار با کارت EBT به عنوان غرامت برای وعده های غذایی مدرسه که در دوران همه گیری به دلیل آموزش از راه دور صرف شده بود ، جبران شد.

در خطوط اول اجتماع ، ارائه دهندگان خدمات ما نیز از آنها کم نیستند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران از داشتن غذا روی میز برای تأمین مایحتاج فرزندان و خانواده های خود بسیار سپاسگزارند.” “برخی حتی گفتند” تو زندگی مرا نجات دادی “، زیرا آنها نمی دانستند از کجا باید بروند و چگونه شروع کنند.” این بسیاری از داستانهایی است که به دست می آوریم. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *