“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز ، نامگذاری شده از کاروانسرای تاریخی در نیرو

دسته‌بندی نشده


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

پس از برگزاری مراسم نامگذاری مشترک در روز شنبه به افتخار میله ای با همین نام ، که در این ماه 192مین سال فعالیت خود را جشن می گیرد ، بخشی از خیابان 78 در خیابان 88 وودهاون اکنون “راهرو نورو” نامیده می شود.

Loycent Gordon ، صاحب چاله آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC درست یک ساعت قبل از ملاقات با خانواده ، رهبران جامعه و حامیانش گفت: “ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”. “اکنون ما یک راه برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده آمریکا. “

پس از رونمایی ، جشن در میخانه ای با ظرفیت محدود به دلیل COVID برگزار شد.

مقامات منتخب محلی چندین ماه است که برای نام خیابان ها لابی می کنند و رابرت هولدن ، مشاور ، اوایل امسال قانونی را برای رسمی شدن نام عمومی خیابان ها تصویب کرد.

نمای بیرونی میخانه نورو

فلش

میخانه نیرو

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) رابرت هولدن ، عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار نایرو تاورن.

(lr) عضو شورا رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری مشترک خیابان به افتخار نایرو تاورن.

فلش

(lr) رابرت هولدن ، عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار نایرو تاورن.

جوانا لیس ، میخانه نیرو

او هشت ماه را صرف بازسازی تاسیسات ، از جمله بازسازی نوار چوب ماهون کرد. از آن زمان ، گوردون سالهاست برای اهمیت دادن به اهمیت تاریخی بار ، از جمله شکست خورده 2016 ، لابی می کند.

گوردون گفت: “ما وضعیت برجسته ای نداریم ، اما چیزی شبیه به آن داریم ، این خیابان نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا است.”

عکسهای داخلی نیر ، که گوردون آنها را “معروف ترین میله ای که تا به حال در مورد آن شنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله Goodfell و Tower Heist ظاهر شده است.

گوردون گفت که اکنون کمبود نیرو دارد زیرا شهر از آژانس ها می خواهد وضعیت واکسیناسیون مراجعین را در محل بررسی کنند.

گوردون می گوید: “در حال رفتن به زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما امیدواریم ، اما ما بدترین برنامه ها را نیز برنامه ریزی می کنیم زیرا ما آن را پشت سر گذاشته ایم.”

در چند ماه گذشته ، سرنوشت نیرو به سمت بهتر تغییر کرده است. در ماه مه ، این میخانه 40،000 دلار از American Express و غیر انتفاعی ، موسسه غیرانتفاعی National for Historic Reservation ، برای تعمیرات بیرونی و تعویض برزنت دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *