لاغری موضعی با دستگاه انعقادی اولتراسونیک غیر تهاجمی و ایمن

دسته‌بندی نشده


سونوگرافی انعقاد چیست؟


لخته شدن سونوگرافی یک روش کاهش وزن بسیار م thatثر است که می تواند سلولیت را کاهش داده و چربی بدن را کاهش دهد. این روش با لیپوساکشن بسیار متفاوت است زیرا یک روش غیر تهاجمی است. برای استفاده از این دستگاه نیازی به پزشک یا پرستار نیست و می توانید با خرید دستگاه سونوگرافی از خدمات آن استفاده کرده و به دیگران خدمات ارائه دهید. این روش درمانی کاملاً بی خطر است ، بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. در این روش از فناوری اولتراسوند برای حذف چربی های موضعی که با وجود رژیم غذایی و ورزش شدید ناپدید نشده اند استفاده می شود. این روش می تواند چربی را از تمام نقاط بدن حذف کند ، اما بیشتر برای از بین بردن چربی های شکم ، لگن ، ران ، بازوها ، سینه و باسن استفاده می شود. پزشکان می گویند که لخته شدن سونوگرافی می تواند به از بین بردن سلولیت و کاهش موفقیت آمیز وزن کمک کند.

مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟


مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟

انعقاد سونوگرافی سلولیت را از بین می برد و سلول های چربی را تمیز می کند ، سپس بدن به آنها به عنوان زباله نگاه می کند و آنها را ترشح می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، لخته شدن سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سرنگ ، چاقو ، بیهوشی یا هر چیزی که باعث درد یا ناراحتی می شود استفاده نمی کند. فناوری ارتباط التراسونیک از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیریدها به چربی و گلیسرول تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک از شما در مورد سلامت کبد و سابقه مشکلات احتمالی کبد از شما س askال می کند ، زیرا در این فرایند دخیل است و مسئول درمان اسیدهای چرب و گلیسرول است و باید این زباله را ظرف 2-3 روز حذف کند.

بیمار در طول این درمان چه احساسی خواهد داشت؟


این درمان با اندازه گیری محیط ناحیه مورد نظر (مانند دور کمر) آغاز می شود. سپس ژل مخصوص روی ناحیه آسیب دیده اعمال می شود و روند بهبود شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً روی ناحیه مورد نظر قرار داده و آن را حرکت می دهد. گرمای دستگاه اولتراسونیک به سرعت چگالی الیاف کلاژن را سخت می کند. این روش با اندازه گیری نهایی موضوع تحت درمان به پایان می رسد. هر جلسه درمان معمولاً حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد ، اما برای تعیین این زمان ، اندازه و ضخامت لایه چربی در محل درمان لازم است. برخی از افراد بعد از اولین جلسه نتیجه سریع را مشاهده می کنند ، اما معمولاً بهبود ممکن است 3 تا 6 روز پس از درمان احساس شود. پزشکان توصیه می کنند که برای نتایج عالی ، روند درمان باید در 6 تا 10 جلسه انجام شود و بین هر جلسه 3 روز فاصله است.

آیا انعقاد سونوگرافی یک روش ایمن است؟


انعقاد التراسونیک بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند و بیمار کاملاً آرام است. برخی از بیماران گزارش می دهند که چربی شل شده زیر پوست احساس گرما و ناراحتی می کند ، که یک عارضه بسیار موقتی است. این پدیده در اثر آزاد شدن انرژی گرمایی و دفع سموم از بدن ایجاد می شود. در حالی که کاهش وزن سونوگرافی یک روش بسیار مثر است ، زنان باید از رژیم غذایی سالم غنی از فیبر پیروی کنند. نوشیدن آب به متابولیسم چربی در کبد کمک می کند و موفقیت این روش را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و رژیم غذایی اطمینان می دهد که بیمار دیگر نیازی به استفاده از این روش ندارد. اگرچه عوارض جانبی این روش بسیار نادر است ، تورم و قرمزی در فرد تحت درمان بسیار شایع است و معمولاً طی چند روز یا چند هفته از بین می رود. برخی از بیماران پس از درمان میزان دفع ادرار خود را افزایش می دهند زیرا بدن سموم و مواد زائد را دفع می کند. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان دچار خشکی پوست شوند که ممکن است چند روز طول بکشد.از لوسیون آلوئه ورا استفاده کنید. به طور کلی ، اکثر افراد می توانند پس از اتمام درمان ، فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. اگر بیمار علائم متعددی را تجربه کرد ، باید با پزشک مشورت کند.

حتما بخوانید: بهترین تمرینات برای کاهش سریع وزن و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

بیمار به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟


در عکس ها افرادی که از سونوگرافی برای کاهش وزن استفاده می کنند در هفته بعد از درمان چربی خود را از دست می دهند. معمولاً 10 تا 20 جلسه در هفته طول می کشد تا به وزن دلخواه برسید و ساختار بدن خود را به میزان قابل توجهی تغییر دهید. قبل از اولین جلسه درمان ، پزشک بیمار را معاینه کرده و توصیه می کند. در بیشتر موارد ، افرادی که کاملاً فعال هستند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای خوبی برای درمان سونوگرافی هستند. این دستگاه نمی تواند چاقی را درمان کند ، اما تأثیر مثبتی در از بین بردن چربی های ناخواسته در برخی مناطق بدن دارد. اگر شما کاندید مناسبی برای درمان هستید ، پزشک در مورد اهداف احتمالی شما و ظاهر نهایی بدن با شما صحبت می کند و سپس یک برنامه درمانی خاص ایجاد می کند که انتظارات شما را برآورده می کند.

چه قسمت هایی از بدن با انعقاد سونوگرافی درمان می شود؟


چه قسمت هایی از بدن با انعقاد سونوگرافی درمان می شود؟

انعقاد التراسونیک توسط نقاط رقیق شبیه به لیپوساکشن است. این دستگاه بیشتر برای از بین بردن چربی و لاغری شکم ، صورت ، گردن ، کمر ، گونه ها ، ران ها ، باسن و بازوها استفاده می شود. برای برخی از مردان دارای اضافه وزن ، این دستگاه برای کاهش بافت سینه اضافی استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


قبل از شروع درمان سونوگرافی ، بیمار باید از نظر بدنی فعال باشد و از رژیم غذایی سالم پیروی کند. یک هفته قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشکان از بیمار می خواهند روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از الکل خودداری کرده و پوست را برنزه کند. نوشیدن آب کافی به بدن کمک می کند تا چربی ها و تری گلیسیریدهایی را که پس از درمان دفع می شوند متابولیزه کند. مصرف الکل توانایی کبد را در متابولیسم این مواد محدود می کند. پس از برنزه کردن پوست قبل از درمان ، پوست نسبت به امواج اولتراسوند مورد استفاده در طول درمان بسیار حساس می شود. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد آب کافی بنوشد و به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی ها و سموم آزاد شده در طول درمان را متابولیزه کند.

درمان انعقاد سونوگرافی چه عوارضی دارد؟


عوارض جانبی شناخته شده سونوگرافی انعقاد در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً برای بسیاری از افراد بدون درد انجام می شود و بیمار نیازی به استراحت ندارد. بیمار ممکن است حساسیت پوستی ، کبودی خفیف ، احتباس مایعات یا تاول در نواحی تحت درمان را تجربه کند.

آیا کاهش وزن بدون انعقاد اولتراسونیک امکان پذیر است؟


سونوگرافی انعقادی راهی برای کاهش وزن نیست. این روش برای فرم دهی بدن و حذف سلولیت و توده چربی موضعی استفاده می شود. نتایج درمان سونوگرافی انعقاد ، رژیم غذایی کم چرب ، مصرف کربوهیدرات عالی و ورزش منظم عالی خواهد بود و به کاهش وزن شما کمک می کند.

درمان انعقاد سونوگرافی معمولاً چقدر طول می کشد؟


مراقبت های پزشکی معمولاً متناسب با نیازهای بیمار انجام می شود ، اما به طور کلی برای مشاوره و اندازه گیری نمرات و انجام این روش حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه زمان لازم است.

چند ماه پس از زایمان یک زن باردار می تواند از سونوگرافی استفاده کند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از سزارین منتظر بمانند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم گیری برای انجام این روش از پزشک اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: لاغری با لیپوساکشن

آیا بیمار بعد از درمان نیاز به استراحت دارد؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از مهمترین موارد در مورد این درمان این است که بیمار نیازی به استراحت ندارد و می تواند به سرعت فعالیتهای عادی خود را از سر بگیرد. پزشک به بیمار توصیه می کند روزانه حداقل 2 لیتر آب بنوشد که به حذف چربی کمک می کند.

آیا بیمار می تواند در دوران قاعدگی با استفاده از سونوگرافی وزن خود را کاهش دهد؟


سونوگرافی گردش خون را افزایش می دهد ، بنابراین بیمار از درد و ناراحتی رنج می برد ، بنابراین بهتر است آن را به پایان قاعدگی موکول کنید.

بعد از چه مدت بیمار می تواند نتایج ارتباط را مشاهده کند؟


اکثر بیماران پس از اولین جلسه درمان کاهش قابل توجهی در سطح چربی را تجربه خواهند کرد. برای برخی افراد ، این عدد 5 اینچ ، برای برخی دیگر 2 اینچ است. روند چربی زدایی معمولاً تا یک هفته پس از هر جلسه درمان ادامه می یابد. بنابراین ممکن است بیمار یک یا دو روز پس از درمان اولیه متوجه کاهش چربی شود.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


پس از هر جلسه ، بیمار باید مقدار زیادی آب بنوشد و از الکل اجتناب کند ، سعی کند ضربان قلب را افزایش دهد ، کمی ورزش کند ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کند ، از مصرف زیاد کربوهیدرات ها خودداری کند.

کاهش وزن سونوگرافی چه چیزی را نشان می دهد؟


یک مطالعه اخیر پس از انعقاد سونوگرافی کاهش ضخامت چربی در محل درمان را گزارش کرده است. وزن واقعی این بیماران پس از درمان تغییر نمی کند ، فقط چربی آنها کاهش می یابد و سطح کلسترول تری گلیسیرید در آنزیم های کبدی تغییر نمی کند.

انعقاد اولتراسونیک قبل از لیپوساکشن


انعقاد التراسونیک مزایای زیادی نسبت به لیپوساکشن دارد. در اطراف آن ، بر خلاف لیپوساکشن ، بستگان از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده نمی کنند. این روش در مقایسه با لیپوساکشن یک روش غیرتهاجمی غیرجراحی است و از روشهای غیر تهاجمی استفاده می شود. برخلاف لیپوساکشن ، بیمار پس از درمان سریع بهبود می یابد و می تواند بلافاصله کارهای روزانه را انجام دهد. به طور خاص ، دوره لیپوساکشن 6 تا 8 هفته است. با این روش ، خطر عفونت و تشکیل بافت اسکار کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن تنها مزیت لیپوساکشن نسبت به لخته شدن اولتراسونیک است. لباس اکشن مستقیماً بر وزن بیمار تأثیر می گذارد و فرصتی برای کاهش وزن فراهم می کند. اما اگر بیمار به طور منظم ورزش نکند و پس از درمان از رژیم غذایی مناسب پیروی نکند ، دوباره وزن اضافه می کند.

نظر بیماران در مورد لخته شدن سونوگرافی چیست؟


نظر بیماران در مورد لخته شدن سونوگرافی چیست؟

این روش نیز مانند سایر روشها و محصولات درمانی نظرات متعددی دارد. افرادی که در مورد این روش مثبت هستند از نتایج آن کاملاً راضی هستند و می گویند که کاهش میزان چربی در نواحی تحت درمان وجود دارد. پس از درمان ، بسیاری از بیماران سفت شدن پوست را تجربه می کنند. تنها چیزی که باقی می ماند این است که بیمار باید حداقل 6 جلسه تحت درمان قرار گیرد تا به این نتایج برسد. بازخورد منفی همچنین نشان می دهد که نتایج درمان قابل مشاهده نیست.

هزینه کاهش وزن با هم


هزینه لاغری موضعی در ترکیب با دستگاه بستگی به مدل دستگاه ، ناحیه تحت درمان و تجمع چربی دارد. هرچه دستگاه مدرن تر استفاده شود و منطقه تحت درمان گسترده تر و چربی بیشتر انباشته شود ، هزینه این درمان بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با پزشک مشورت کنید.

حتما بخوانید: لاغری موضعی با استفاده از rf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *