قاضی دیوان عالی Sotomayor به مدارس NYV اجازه می دهد تا واکسن COVID را به جلو انتقال دهند

دسته‌بندی نشده


سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از دستور شهردار بیل دو بلاس ، که به همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) واکسینه شدن در برابر کووید -19 نیاز دارد ، رد کرد. بومی برانکس روز جمعه گفت که دادگاه عالی کشور به این چالش که با هدف توقف نظم شهر قبل از اجرای کامل آن بود ، رسیدگی نخواهد کرد.

دیو چوکشی ، کمیسر دیو چوکشی به اخبار شبکه های اجتماعی گفت: “الزام ما برای واکسیناسیون کارکنان مدرسه نیویورک اکنون توسط دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” واکسیناسیون ایمنی دانش آموزان و کارکنان را تضمین می کند. “

آخرین مهلت دریافت کارگران DOE حداقل یک واکسن COVID-19 در ابتدا 27 سپتامبر بود ، اما به دلیل بازداشت موقت اعلام شده توسط قاضی فدرال پس از شکایت اتحادیه ائتلاف ها از شهر به دلیل واکسیناسیون کارگران شهرداری ، به تعویق افتاد. به دادگاه تجدیدنظر فدرال دوشنبه شب دستور ادامه کار را تایید کرد و شهردار دو بلاسیو مهلت جدیدی را برای واکسیناسیون کارکنان DOE در روز جمعه 1 اکتبر ، ساعت 5 بعد از ظهر تعیین کرد ، به این معنی که تا هفته آینده تعیین می شود.

بر اساس داده های شهر ، حداقل 90 all از تمام کارکنان DOE با حداقل یکبار واکسیناسیون در روز جمعه واکسینه شدند. در میان معلمان ، این رقم 93 بود ، به این معنی که حدود 5500 نفر از 78000 مربی در سطح شهر از دستورالعمل پیروی نکرده اند. حدود 98 درصد از کارگردانان واکسینه شده اند و تنها 30 نفر دستگیر شده اند. حدود 500 کارگر DOE معافیت پزشکی یا مذهبی دریافت کردند.

2021  25 آگوست  در نیویورک ، معلمان علیه واکسیناسیون COVID-19 اعتراض می کنند.  سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان برای جلوگیری از دستور نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

2021 25 آگوست در نیویورک ، معلمان علیه واکسیناسیون COVID-19 اعتراض می کنند. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان برای جلوگیری از دستور نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

فلش

2021 25 آگوست در نیویورک ، معلمان علیه واکسیناسیون COVID-19 اعتراض می کنند. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان برای جلوگیری از دستور نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

مری آلتافر / AP / Shutterstock

DOE در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه ارسال شد ، گفت: “سیستم های حمایتی برای اطمینان از این که مدارس دارای کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود هستند ، وجود دارد.” این شامل 9000 معلم جایگزین واکسینه شده و 5000 جایگزین واکسینه شده ، و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. DOE گفت: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین و جانشینان حرفه ای که حقوق معمولی می پردازند مشوق مالی می دهیم.”

DOE افزود که در دو هفته اول مدرسه ، کلینیک های واکسیناسیون را برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط سازماندهی می کند.

به کارمندانی که مدارک واکسیناسیون را تا مهلت مقرر بارگذاری نکنند ، مرخصی بدون حقوق تعلق می گیرد. اما اگر مدارک واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه به طور مداوم به کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستور دولتی که به کارکنان مراقبت های بهداشتی داده شده است تعداد واکسیناسیون را در خانه های سالمندان شهری افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها خدمات خود را موقتاً متوقف کرده اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *