فیتواستروژن های سویا برای علائم یائسگی

دسته‌بندی نشده


آیا مصرف غذای سویا دلیل بروز زنان ژاپنی را توضیح می دهد؟ بودن بنابراین از گرما محافظت می شودآعلائم ش؟

هنگامی که زنان یائسه هستند و تخمدان های آنها بسته می شود ، سطح استروژن در بدن آنها افزایش می یابد قطره 95 درصدبه این خبر خوبی برای اندومتر ، پوشش داخلی رحم است. در غیر این صورت ، سیگنال دهی مداوم استروژن می تواند در نهایت منجر به سرطان آندومتر شود. در واقع اینطور است شاید باشد چرا یائسگی: از رحم در برابر سرطان محافظت کنید محتوای استروژن کمتر نیز مفید هستند پایین آوردن خطر ابتلا به سرطان سینه در زنان یائسه ، سطح نسبتاً بالای استروژن در خون با بیش از دو برابر خطر ابتلا به سرطان سینه مرتبط است. اما چرا ایمیل؟سطح استروژن 95 کاهش می یابد درصد در دوران یائسگی ، اما نه تا انتها به صفر؟ بزیرا استروژن می تواند از پارچه های دیگر ساخته شودمانند سلولهای چربی خود ما، و tاحتمالاً افزایش را توضیح می دهد [breast cancer] خطر چاق زنان یائسه بافت چربی بیشتر به معنی تولید بیشتر استروژن است.

در ویدئوی قبلی من نحوه مسدود کردن آنزیم های تولید کننده استروژن در سرطان سینه، من بحث کردم چگونه فیتواستروژن های سویا می توانند تولید استروژن را مسدود کنند ، بنابراین هر بار که غذا می خورید یک لیوان شیر سویا بنوشید قطع كردن سطح استروژن نیم زنان قبل از یائسگی شرط استروژن سطوح توسط ایمیلزنان در دوران یائسگی به 95 نفر رسیده اند درصد، و، در نتیجه ، بسیاری از زنان، حدود 8 از 10 عذاب کشیدن از امواج گرما آیا استفاده از سویا می تواند سطوح را بیشتر کاهش داده و علائم یائسگی را بدتر کند؟ این موضوع ویدئوی من است فیتواستروژن های سویا برای امواج گرمایی یائسگیبه

درمان استروژن کاهش می دهد علائم یائسگی بسیار موثر، ولی، متاسفانه ، jos جنبه منفیs شامل می شود نه تنها سرطان رحم ، بلکه لخته شدن خون ، سکته مغزی و اختلالات شناختی، همچنینبه استفاده از ترکیبات نوع پروژسترون با استروژن در برابر سرطان رحم محافظت می کند اما خطر حمله قلبی را افزایش می دهد بیشتر سکته مغزی ، سرطان سینه ، بیشتر لخته شدن و زوال عقل Wآیا یک زن باید انجام دهد؟

تیمربای 80 درصد شکل موج گرما است جهانی نیست هشتاد تا 85 درصد در باره زنان اروپایی و آمریکایی ممکن است تجربه امواج گرما، ولی چگونه زیاد نیست به عنوان 15 درصد زنان می توانند رنج ببرند در مکانهایی مانند ژاپن در واقع ، آنجا وجود ندارد نه این مدت، اصطلاح برای این در ژاپنی که پشتیبانی می کند همانطور که بسیار نادر است گالی فیتواستروژن های سویا بودن کمک؟

محققان مورد بررسی قرار گرفت tاو رابطه بین مصرف محصول سویا و موج گرما به دنبال هزار زن ژاپنی به مرور زمان ، از قبل از یائسگی ، ببینید چه کسانی موج گرما ایجاد کرده اند و چه کسانی نه. آمی توانید 2:34 مال من را ببینید ویدیو، آن زنان غذا خوردن دور و بر چهار اونس توفو در روز خطر آنها را نصف کرد، فقط در مقایسه با زنان غذا خوردن یک یا دو اونس در روز ، که نشان می دهد محصولات سویا محافظ هستند. شرط، یا ممکن است چنین باشد مصرف سویا تنها نشان دهنده رژیم غذایی سالم تر است؟

تحصیل در چین پیدا شد آن مصرف غذاهای کامل گیاهی به طور کلی به نظر می رسد با کاهش علائم یائسگی مرتبط است، آره سفارش سویا یا نه دارای یک خاص نقش، باید آن را امتحان کنید

همانطور که می بینید 3:10 مال من است ویدیو، فیتواستروژن های سویا به شکل قرص نشان داد نتایج فوق العاده ، شامل قابل توجه نزول کردن در یک فلاش داغ حضور ، عدد [frequency] و شدتبه در آغاز مطالعه ، 100 درصد زنان رنج می برندقرمز امواج گرما، و کاهش یافت فقط 31 درصد در پایان سه ماه ها. میانگین تعداد امواج گرما نیز سقوط کرد از حدود 120 در ماه به فقط 12 ظرف 90 روزبه یافته های جالب ، بمشکل va با این مطالعه و مقداری دیگران آن را دوست دارند آیا آنجاست؟ vaهیچ گروه کنترلی وجود ندارد که بتواند اثر دارونما را کنترل کند. اگر شما نگاه کن در تمام مطالعات هورمونی ، حتی زنانی که قرص قند دارونما دریافت کرده بودند ، دچار این مشکل شده بودند دور و بر یک 60 درصد کاهش امواج گرما در طول سالها به همین دلیل هر کدام tامیدوارمآ برای کاهش چنین علائمی باید در مطالعات دارونما کور ارزیابی شود یا درمان تایید شده به دلیل اثر دارونما بالاو همچنین به خاطر آنیائسگیه علائم اغلب کاهش می یابد به مرور زمان به خودی خود

برای توضیح این نکته ، مراجعه کنید نتیجه گیری a من ساعت 4:00 استودیو را به تنهایی نشان می دهم ویدیوبه رجویندگان داد پودر پروتئین سویا در زنان و کاهش چشمگیر موج گرما در 12 هفته آینده مشاهده شدبه آن نتایج به خودی خود سویا اضافه کنید هر چند بسیار م seemsثر به نظر می رسد این نتایج بود به تسکین دهنده گروه پودر تیاو مطالعه نهادهایی که در واقع سویا گرفتم به دست آورد نتایج به طور قابل ملاحظه بهتر نسبت به دارونما، که نشان می دهد چگونه مهم این هست تشخیص دهید که اثر دارونما چقدر می تواند قوی باشد. بیش از 50 آزمایش بالینی در 20 سال گذشته انجام شده است دارای رتبه تاثیر غذاهای سویا و مکمل ها در کاهش موج گرما هنگامی که بهترین ها کنار هم قرار گرفتند ، گروه های دارونما حدود 20 مورد دریافت کردند درصد کاهش شدت گرگرفتگی ، در همین حال گروههای سویا به حدود 45 رسید درصد رها کردنبه سبه طور متوسط ​​دانه های سویا حدود 25 عدد تهیه کردند درصد بهتر از کنترلهمانطور که در معدن 4:31 مشاهده می کنید ویدیوبه

دو مطالعه برای مقایسه سر فیتواستروژن سویا انجام شدبهمقابله با هورمون ها مندر یک مطالعه ، آنها در واقع هستند شبیه به در مقایسه با گرگرفتگی ، درد عضلات و مفاصل و خشکی واژن در مقایسه با دارونما ، قابل مقایسه است ، همانطور که می بینید 4:50 معدن ویدیوبه منn دیگر اما برای مطالعه، سویا بهتر از دارونما بود ، اما درمان با استروژن و پروژسترون ساخته شده بهتر از هر دو اما سویا دارد فایده ندارد افزایشخطر سینه و رحم سرطان یا بیماری قلبی عروقی،” پسندیدن بیماری قلبی و سکته مغزی

TAKEAWAYS اصلی

  • پس از یائسگی ، سطح استروژن یک زن 95 درصد کاهش می یابد که به نفع اندومتر ، پوشش رحم و کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه است.
  • فیتواستروژن های سویا می توانند تولید استروژن را مسدود کنند ، بنابراین نوشیدن یک لیوان شیر سویا با هر وعده غذایی می تواند سطح استروژن را در زنان یائسه به نصف برساند.
  • اگرچه درمان استروژن می تواند در کاهش علائم یائسگی مثر باشد ، اما معایب زیادی دارد ، از جمله سرطان رحم ، لخته شدن خون ، سکته مغزی و اختلالات شناختی ، و تجویز همزمان با ترکیبات پروژسترون می تواند حمله قلبی ، سکته مغزی ، سرطان سینه ، لخته شدن را افزایش دهد. ، و خطر زوال عقل
  • امواج گرما پس از یائسگی حدود 80 درصد از زنان اروپایی و آمریکایی را تحت تأثیر قرار می دهند ، اما برای مثال در ژاپن ، تنها حدود 15 درصد.
  • محققان دریافتند کسانی که روزانه حدود چهار اونف توفو می خورند ، خطر امواج گرما را در مقایسه با افرادی که فقط یک یا دو اونس در روز می خورند ، نصف کرده و این نشان می دهد که محصولات سویا محافظ هستند.
  • بیش از 50 آزمایش بالینی تأثیر غذاهای سویا و مکمل ها بر امواج گرما را بررسی کرده اند و بهترین مطالعات 25 درصد بهبود شدت موج گرما را نشان داده است.
  • از دو مطالعه ای که فیتواستروژن های سویا را با هورمون ها مقایسه می کردند ، یکی نشان داد که سویا در مقایسه با دارونما شباهت زیادی به کاهش گرگرفتگی ، درد عضلات و مفاصل و خشکی واژن دارد و مطالعه دیگر نشان داد که سویا بهتر از دارونما عمل می کند. اما درمان با استروژن و پروژسترون م moreثرتر بود.
  • با این حال ، سویا بدون افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه و رحم یا بیماری های قلبی ، سکته مغزی و سایر بیماری های قلبی عروقی مزایایی را ارائه می دهد.

چرا سویا به برخی از زنان کمک می کند اما به برخی دیگر کمک نمی کند؟ دیدن مانو ویدیو نحوه تبدیل که در تولید کننده Equolبه

من در مورد م بحث کردمدرباره خطرات درمان جایگزینی هورمون چگونه پزشکان از خطرات هورمون درمانی مطلع نبودند؟به

Wکلاهت رو بذار سرت هورمونهای زیست شناختی گیاهی؟ فیلم را ببینید و دریابید

فرمدعام کن، دیدن:


سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *