سرب چقدر به آبگوشت استخوان مرغ ارگانیک می رسد؟

دسته‌بندی نشده


علیرغم تلاش های پیشگیرانه قابل توجه و مقررات سختگیرانه ، هنوز مسمومیت با سرب در ایالات متحده رخ می دهد. ” به عنوان مثال ، مکمل های آیورودا که به طور خاص به زنان باردار فروخته می شوند ، از سطح ایمنی تا 4 میلیون درصد فراتر رفته اند ، و استفاده از داروهای آیورودا و مسمومیت با سرب را “یک نگرانی دائمی در ایالات متحده” کرده است. در واقع ، “فلزات سنگین عمداً به چندین داروی آیورودا اضافه می شود” ، اگرچه متخصصان آیورودا می گویند این عمل نباید باعث نگرانی شود ، زیرا “فرایند سم زدایی فلزات سنگین … شامل … استفاده از ادرار گاو” است.

ما حدود نیم قرن است که می دانیم مکمل کلسیم می تواند منبع اضافی آلودگی سرب باشد. آنهایی که از استخوان ساخته شده اند ممکن است دارای بالاترین سطح سرب باشند ، اما مکمل های معمولی کلسیم ، از جمله مکمل های تولید شده توسط مارک های ملی ، نیز آلوده شده اند.

از نظر رژیم غذایی ، محصولات لبنی ممکن است بیشترین نقش را در مصرف سرب در کودکان و والدین آنها داشته باشد ، اما بیشتر متمرکز شده منبع ممکن است سرب از شکار وحشی باشد. با این حال ، شکارچیان ابراز نگرانی کرده اند که گلوله های بدون سرب “ظرفیت جراحت” یکسانی ندارند. با این حال ، توموگرافی کامپیوتری قتلها نشان می دهد که آنها به همان اندازه آسیب می رسانند ، “او نشان می دهد[ing] که گلوله های بدون سرب به اندازه گلوله های شکار معمولی از نظر کارآیی کشتار کارآمد هستند “، حتی در برابر صابون بالستیک ، که از نظر چگالی به وضوح مشابه اندام های حیاتی است.

به عنوان مثال ، کارگران کارخانه باتری ممکن است در معرض سرب زیادی قرار بگیرند ، اما شماره یک غیر حرفه ای قرار گرفتن در معرض تیراندازی از سلاح گرم است. این برای خوردن گوشت حاوی سرب نیست-فقط برای تمرین تیراندازی هدف در داخل خانه. در حقیقت ، 75 درصد. همانطور که در 2:02 ویدئوی من مشاهده می کنید ، مقدار زیادی سرب در خون تیراندازان هدف وجود دارد سرب موجود در سوپ مرغ ارگانیک (آب استخوان) چقدر است؟به حتی سرب خارج از منزل در اثر اصطکاک گلوله به بشکه ها یا پرایمرهای حاوی سرب می تواند باعث تماس قابل توجه سرب با انسان و حیات وحش محلی و همچنین آلودگی خاک شود. سطح سرب در خاک در محدوده احتراق بیشتر از نزدیک کارخانه سرب صنعتی بود. با این حال ، بیشتر سرب در خاک های شهری حاوی رنگ سرب و بنزین است که برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته است و نگرانی ها را در مورد باغ های شهری ایجاد کرده است. اگرچه بیشتر سرب در خاک توسط گیاهان گرفته نمی شود ، اما می تواند به برگ و ریشه آنها بچسبد. این خبر بدی است زیرا حتی محصولات حاصل از تخت های بلند که از خاک تمیز استفاده می کنند می توانند در یک محیط شهری آلوده شوند ، اما خبر خوب این است که به احتمال زیاد سرب به سادگی قابل شستشو است. مزایای سلامتی باغداری و محصولات تازه “به احتمال زیاد خطرات بسیاری از سایتها را به طور کامل جبران می کند.”

و تخم مرغ مرغ حیاط چطور؟ هنگام دریافت سرب ، آنها باید برای سرب آزمایش شوند داخل تخم مرغ و نباید شسته شود همانطور که می بینید 3:22 مال من است ویدیو، بیشتر سرب وارد اسکلت پرندگان می شود ، بنابراین این سisesال مطرح می شود: وقتی سعی می کنید سوپ مرغ بپزید چه اتفاقی می افتد؟

افرادی که استخوان می پزند ممکن است ارتفاعی را تجربه کنند که “توسط طرفداران رژیم پارینه سنگی (یا” پالئو “) ترویج می شود” ، اما مشکل این است که سرب یک نوروتوکسین است اما نه فقط نوروتوکسین سرب همچنین بر مغز استخوان ، دستگاه گوارش ، کلیه ها ، سیستم گردش خون ، هورمون ها و تولید مثل تأثیر منفی می گذارد. علائم قرار گرفتن در معرض بیش از حد سرب شامل اختلال شناختی ، کم خونی ، درد شکم ، مشکلات کلیوی ، فشار خون بالا ، سقط جنین ، مشکلات حافظه ، یبوست ، ناتوانی جنسی ، افسردگی ، تمرکز ضعیف و موارد دیگر است. علاوه بر این ، از مطالعات انسانی می دانیم که سرب در استخوان ها محبوس شده است. هنگامی که گردش استخوان بالا است ، مانند یائسگی یا بارداری ، سطح سرب خون ممکن است افزایش یابد. با این حال ، می توان این کمبود را در دوران بارداری با دریافت مقدار کافی کلسیم و کاهش میزان سدیم کاهش داد. وقتی فضانوردان استخوان خود را در فضا از دست می دهند ، سرب وارد جریان خون آنها می شود. از قضا ، از آنجا که آنها دیگر در معرض تمام سرب روی زمین نیستند ، سطح سرب کلی کاهش می یابد. استخوانها سرب را آنقدر خوب جذب می کنند که می توان آنها را روی مناطق شلیک پاشید تا سرب بیشتر وارد محیط نشود.

محققان نگران بودند که جوشاندن استخوان حیوانات مزرعه می تواند منجر به آبگوشت شود و سه نوع آب مرغ ارگانیک تولید کند – یکی از استخوان ها استفاده می کند ، دیگری از گوشت استخوان دار استفاده می کند ، نوع سوم از پوست و غضروف بدون استخوان استفاده می کند. هر سه آبگوشت از حداکثر دوز مجاز سرب – حتی آن که بدون استخوان تولید می شود – فراتر رفت. به طور شگفت انگیزی ، آب پوست و غضروف بدترین بود و از سطح ایمنی یک فنجان در هر وعده حدود 475 درصد بیشتر شد.

TAKEAWAYS اصلی

 • مسمومیت اصلی نگرانی در داروهای آیورودا و مکمل های کلسیم است ، نه فقط از استخوان.
 • محصولات لبنی ممکن است بیشترین نقش را در مصرف سرب از رژیم غذایی داشته باشند ، اما شکار وحشی با مهمات آلوده به سرب ممکن است غنی ترین منبع باشد.
 • تیراندازی با سلاح گرم ، از جمله در داخل خانه ، بزرگترین قرار گرفتن در معرض سرب غیر حرفه ای است.
 • سرب در هوای آزاد شده از شلیک می تواند به انسان و حیات وحش آسیب برساند و خاک را آلوده کند ، و محدوده های شلیک در زمین وسیع تر از نزدیک یک کارخانه سرب صنعتی است.
 • خاک سرب و بنزین برای ده ها سال در بیشتر خاکهای شهری مورد استفاده قرار گرفته است.
 • تخم مرغ هایی که از جوجه های حیاط به دست می آیند باید از نظر وجود سرب بررسی شوند زیرا ممکن است وارد تخم ها شود و نباید شسته شوند.
 • سرب در استخوان ها جمع می شود و هنگام جوشاندن استخوان حیوانات مزرعه ، سرب می تواند به آبگوشت برسد.
 • سرب بیش از حداکثر دوز مجاز در آبگوشتهای تهیه شده از استخوانهای مرغ ارگانیک ، گوشت مرغ بدون استخوان و پوست مرغ ارگانیک و غضروف بدون استخوان یافت شده است.

آیا به تازگی یک دژاوو کوچک را تجربه کرده اید؟ حدود دو سال پیش ، من یک ویدیو در مورد همان مطالعه ایجاد کردم. سپس ، هنگامی که سال گذشته در مورد سری گسترده سرب خود تحقیق می کردم ، دوباره کاغذ را عوض کردم و ویدئویی از این مقاله ایجاد کردم. وقتی متوجه شدم که دوبار در یک مطالعه شرکت کرده ام ، از بازگشت به آنجا لذت بردم و دیدم چگونه می توان با استفاده از همان علم ، یک ویدیوی متفاوت ایجاد کرد. می توانید اولین ویدئو را در آلودگی سرب در آبگوشت استخوانبه

به ویدیوهایم اشاره کردم کودکان کالیفرنیایی آلوده هستند و پر از سرببه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرب ، مراجعه کنید

 • با از بین رفتن صنعت رنگ سربی
 • سرب در آب آشامیدنی
 • چگونه صنعت پیشرو گاز از بین رفت
 • سطح “طبیعی” سرب خون می تواند سمی باشد
 • اثرات سطوح پایین قرار گرفتن در معرض سرب در بزرگسالان
 • چگونه می توان سرب را در رژیم غذایی کاهش داد: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، ناشتا؟
 • چگونه می توان سرب را در رژیم غذایی کاهش داد: صبحانه ، غلات کامل ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، سیلانترو ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: سیر
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟
 • فلفل زرد به دلیل ناباروری مردان و مسمومیت با سرب؟
 • آلودگی سرب در سس های تند
 • افزایش سطح سرب خون در دوران بارداری و یائسگی
 • آیا زنان باردار باید مکمل کلسیم برای کاهش سطح سرب مصرف کنند؟
 • سرب در مکمل های کلسیم
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟

به رژیم پالئو علاقه دارید؟ در اینجا علمی است که من می توانم پیدا کنم:

سلامتی،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *