سالن جدید UBS Islanders به ​​سرعت در زمان خود باز می شود

دسته‌بندی نشده


جزیره نشینان 13 بازی اول فصل را در راه آغاز فصل آغاز خواهند کرد و چند هفته دیگر فرصت خواهند داشت تا آخرین لوازم آرایشی قبل از افتتاح طولانی مدت UBS Arena در بلمونت پارک به پایان برسد.

اولین بازیهای خانگی این فرانچایز تا 20 نوامبر انجام نمی شود. قبل از شعله ها ، یک شب پس از یک کنسرت خیریه برای تعمید 1.1 میلیارد دلار جدید. خانه های تیمی با ارزش دلار.

جان لدکی ، مالک جزایر ، روز پنجشنبه قبل از همراهی تورهای رسانه ای در ورزشگاه 17،500 نفری گفت: “سالن به موقع باز می شود.”

لدکی قبلاً بحثی را با اسکات مالکین ، مالک جزایر جزیره ، گری بتمن ، کمیسر NHL ، تیم لیویک مدیرعامل Oak View Group و جف ویلپون ، مدیر ارشد اجرایی Mets از شریک عربی Sterling Equities ، تعدیل کرده است و از همه برای نقش خود قدردانی کرده است. پروژه نزدیک خط پایان

به هر حال ، هر تیمی فقط برای هواداران است. مالکان فقط متولی اعتماد جامعه هستند. مالکین گفت: “این میدان برای هر طرفداری است.” وی گفت: Islanders یک تیم اجتماعی است. “

مالکین و ویلپون بعداً برای سوالات رسانه ای مطرح نشدند. پنجاه روز پس از افتتاح ، لیویک گفت که خدمه ساختمانی “اضافه کار و آخر هفته” کار می کنند تا مطمئن شوند جزئیات نهایی در کنفرانس های گسترده تکمیل می شود. وی تخمین زد که 90 درصد صندلی ها نصب شده اند و تا اواسط اکتبر ، یخ با نشان تیم رنگ آمیزی می شود.

میدان جدید جزیره قرار است در 20 نوامبر افتتاح شود.
میدان جدید جزیره قرار است در 20 نوامبر افتتاح شود.
گزارش نیویورک: چارلز ونزلبرگ

لیوک همچنین از اینکه عصر یکشنبه بعد از روز شکرگزاری (28 نوامبر) ، “ما داغترین هنرمند جهان را خواهیم داشت و او تور خود را در آمریکای شمالی در این ساختمان به پایان می رساند” اذیت شد.

با این حال ، مستاجران اصلی ساختمان جزایر جزیره خواهند بود که در دو فصل گذشته تحت هدایت لو لاموریلو ، رئیس تالار مشاهیر و بری تروتز ، برنده جام به نیمه نهایی جام استنلی رسیده اند. به

از جان پیکت گرفته تا زنجیره فریبنده جان اسپان ، هوارد میلشتاین و چارلز وانگ ، گروه های قبلی مالکیت به دنبال عرصه جدیدی بودند که جایگزین کولوسئوم ویران شده ناسائو شود ، اما موفق نشدند.

پس از چند فصل اشتراک مرکز بارکلیز در بروکلین با نتز قبل از بازگشت به کولوسئوم در فصول اخیر ، لدکی و مالکین ، که در سال 2016. سهم کنترل کننده ای از Wango خریداری کرد ، مجبور به انجام آن شدم.

بتمن می گوید: “پاسخ به این س whyال که چرا برخلاف گذشته ، دشوار است ، اما واضح است که اسکات مالکین چشم انداز ، عزم و اراده ، منابع لازم برای دستیابی به این هدف و ترکیب تیم مناسب را داشت.” “آنها بی رحم بودند و هر کاری را که باید انجام می دادند برای رسیدن به آن انجام دادند.

“این ساختمان پیشرفته ترین ساختمان است و در واقع از هیچ هزینه ای در امان نمانده است. مردم از بودن در آنجا لذت خواهند برد. … همانطور که همه می دانند ، در طول سه دهه گذشته پیچ و خم های زیادی در تاریخ جمعیت جزیره رخ داده است. اما من فکر می کنم این کشتی در دریایی بسیار پایدار قرار دارد. “

بتمن گفت که NHL یک بازی All-Star و یک پیش نویس NHL را در پایان مرحله بعدی ساخت و ساز در اطراف عرصه ای به نام روستای Belmont ، که دارای 5500 جای پارک ، رستوران و مغازه است ، در نظر می گیرد. عرصه UBS در آینده نزدیک

رختکن جزایر هنوز در حال ساخت است.
رختکن جزایر هنوز در حال ساخت است.
گزارش نیویورک: چارلز ونزلبرگ

بتمن گفت: “این یکی از بهترین ساختمانهای جهان خواهد بود.” “من زمان زیادی را با اسکات گذرانده ام و می خواهم کل منطقه طراحی و انجام شود تا بتوانیم همه آن را در عظمت خود نشان دهیم. به زودی تمام پروژه به پایان می رسد. “

لدکی گفت طراحان سعی کردند فضای دیوانه وار کولوسئوم را با ارتفاع یکسان سقف – 93 فوت یا 3 فوت بالاتر از Uniondale قبلی ، تکرار کنند.

لیویک افزود که تکمیل ساخت و ساز در طول همه گیری 18 ماهه یک “چالش زندگی” بود و اذعان کرد که “روزهای تاریکی” وجود دارد که آنها مجبور به توقف ساخت و ساز می شوند.

سایر ویژگیهای مهم ، به ویژه برای طرفداران که به طور مرتب در بازیهای Colosseum شرکت می کنند ، شامل “توالت بیشتر برای هر نفر از هر سالن ساخته شده در شرق می سی سی پی است. [River]”لیوکه می گوید.

او همچنین مفتخر بود که به دلایل زیست محیطی ، “ساختمان ظرف چند سال پس از افتتاح ، کربن خنثی خواهد شد”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *