راب کارداشیان در عکسی کمیاب از شب با خواهرانش لبخند می زند

دسته‌بندی نشده


ارزش انتظار را داشت.

بعد از اینکه فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ روز دوشنبه تعطیلات تمام روز را تجربه کردند ، کیم کارداشیان دوباره با لذت از اینستاگرام الهام گرفت: عکسی نادر از لبو کارداشیان که از گوش به گوش لبخند می زند.

موسس SKIMS دو عکس – یکی از کورتنی کارداشیان و دوست پسرش تراویس بارکر و دیگری از خلوئه کارداشیان که در کنار راب لبخند می زند – به اشتراک گذاشت و روی آنها “شام با زوج های مورد علاقه من” نوشت.

بسیاری از دوستان سابق Keeping Up With the Kardashians با اظهارنظرهای این “زن و شوهر” شوخی کردند و آرایشگر مو ، جنا اتکین ، نوشت: “می دانستم که شما با هم دوست هستید !! khloekardashian آن را صدا کرد. “

حتی خلوئه سرگرم شد و به شوخی گفت: “FOEVArobkardashianofficial”.

هوادار که به وضوح این شوخی را از دست داد ، گفت: “چرا گفتید که شما یک زوج مورد علاقه هستید ، و این هم عکس روب و خلوئه.”

دیگران بر این واقعیت تمرکز کردند که بنیانگذار 35 ساله Halfway Dead به طور کلی در رسانه های اجتماعی به تصویر کشیده شد و برای لحظه ای از خوشحالی او تمجید کرد.

“راب عالی به نظر می رسد! دیدن آن بسیار خوب است. “یکی از پیروان نظر داد.

“راب خیلی خوب به نظر می رسد!” دیگری نوشت

یکی دیگر اظهار داشت: “وای ، راب سکسی به نظر می رسد.”

تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان
شام نیز کورتنی کارداشیان و مرد تراویس بارکر حضور داشتند.
اینستاگرام

بنیانگذار آرتور جورج آخرین بار در ماه ژوئن در اینستاگرام دیده شد وقتی که خلوئه از یک جشن تولد 37 سالگی با کایلی جنر و برادر کوچکترش سلفی گرفت.

خلوئه در جلسه Keeping Up With the Kardashians که او در آن شرکت نکرد ، به شیوه زندگی راب پرداخت و گفت که به دلیل نحوه برخورد با زنان از دوربین کناره گیری کرده است.

او با اشاره به مشکلات گذشته راب با وزنش گفت: “این خیلی ظاهر فیزیکی ندارد.” “خیلی بستگی به این دارد که او در برخی از زنان در زندگی خود چگونه احساس می کرد و چگونه با او رفتار می کردند ، یا چگونه فکر می کرد که می تواند از آن برای رسیدن به مناطق یا سطوح خاصی استفاده کند.”

خلوئه به اندی کوهن ، مجری جلسه گفت که در طول این سالها ، رمانهای ناموفق روبو ، بدون ذکر بلاک چینا ، عزت نفس او را “تحت تأثیر قرار داد” و افزود: “برادرم بسیار عاشق است و باورنکردنی ترین قلب و شخصیت را دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *