تمریناتی برای سفت کردن بزرگ ، کوچک و سریع و م breastثر سینه زنان

دسته‌بندی نشده


اندازه سینه شما به ژنتیک ، بارداری و چربی بدن شما بستگی دارد. وقتی بدن شما درصد چربی بدن را تغییر می دهد ، ابتدا متوجه این تغییرات سینه می شوید.
بسیاری از زنان برای بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه خود تحت عمل جراحی زیبایی سینه قرار می گیرند. با این حال ، روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش چگونه بر اندازه سینه تأثیر می گذارد ، باید بافت و ساختار سینه های خود را بشناسید و اینکه ورزش چگونه بر کل بدن شما تأثیر می گذارد.
از آنجا که قفسه سینه هیچ ماهیچه ای ندارد و قفسه سینه فقط از سلول های چربی و غدد تشکیل شده است ، هیچ حرکتی وجود ندارد که بتواند سینه های شما را بزرگ کند ، اما ماهیچه هایی در زیر سینه ها وجود دارد که هنگام ورزش می توانند سینه های شما را بزرگ کرده و آنها را تقویت کنند.

به عنوان یک زن ، ممکن است بیش از حد نگران ظاهر سینه های خود باشید. برخی از زنان ممکن است بخواهند سینه های خود را بزرگ کنند ، در حالی که برخی دیگر از کمر درد رنج می برند و می خواهند سینه های خود را سفت کنند. حتی می تواند بر وضعیت ، اعتماد به نفس و جذابیت شما تأثیر بگذارد. شما می توانید شیوه زندگی ، رژیم غذایی و داروهای خانگی خود را برای کاهش یا افزایش اندازه سینه خود تغییر دهید. کاهش یا افزایش ورزش تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و به طور م bodyثر بر بدن شما تأثیر می گذارد. تنها چیزی که واقعاً مورد نیاز است اراده و تلاش صادقانه و کافی برای رسیدن به هدف است. وقتی ورزش می کنید ، بدن شما کالری می سوزاند و عضلات می سازد که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از تلاش برای بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه مشورت کنید. متخصصان ما کلینیک تناسب اندام رازی بسته به شرایط شما ، آنها بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. برای مشاوره یا رزرو جلسه با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ صدا زدن.

تمریناتی برای بزرگ کردن سینه


برداشت ها

شروع به دراز کشیدن روی شکم کنید ، پاها را صاف کنید و دستان خود را روی زمین جلوی شانه های خود قرار دهید. به آرامی خود را بلند کنید تا دست شما کشیده و در کف دست متعادل شود. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید و بدن خود را پایین بیاورید تا موازی با زمین باشد. سعی کنید سینه خود را روی زمین نگذارید. حرکت را در دو ست 10 تایی تکرار کنید. می توانید در جاده بدون لمس زمین یا بدون آن شنا کنید.

حرکت مداوم شنا

این حرکات هنگام ایستادن در فاصله حدود 60 سانتی متر از دیوار انجام می شود. دستان خود را روی سطح سینه روی دیوار قرار دهید. هنگام استفاده از ماهیچه های قفسه سینه ، به آرامی به دیوار تکیه دهید تا بینی با دیوار تماس پیدا کند.

ضربه متقاطع با دمبل

در هر دست یک دمبل بگیرید. زانوها را تا کنید و کف هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب انگشتان به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را کمی خم کنید و آنها را در دو طرف بدن خود باز نگه دارید به طوری که کف دست ها رو به جلو و دمبل ها روی شانه های شما باشد. مچ دست راست را به جلو و مورب بکشید تا در مرکز قفسه سینه باشد ، سپس بازو را تعویض کنید.

پیاده دیدن

کف دست های خود را روی زمین قرار دهید در حالی که مچ دست ها زیر شانه ها هستند و بدن خود را با سر و پاشنه پا. پاها را به عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ خود را بالا بیاورید و آنها را 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. سپس پای راست و بازوی چپ را بالا بیاورید و هر دو را به سمت راست بکشید. برای تغییر حرکت ، دست چپ و پای راست خود را بالا بیاورید و به سمت راست بروید ، پای راست و چپ خود را بلند کرده و یک قدم به راست بروید. (فقط به یاد داشته باشید که دست و پای مخالف را همزمان در یک جهت حرکت دهید). برای تکمیل تکرار دو مرحله در هر جهت انجام دهید.

چاپ پروانه

صاف بنشینید و در هر دست یک دمبل بگیرید (این تمرین را می توانید در شیب نیز انجام دهید). تا جایی که ممکن است دستان خود را از بدن جدا کنید. با استفاده از عضلات گردن ، وزن را مستقیماً در جلوی قفسه سینه تقسیم کنید. این حرکت را برای سه مورد از 12 ست تکرار کنید. باشگاه همچنین دارای دستگاه هایی است که مخصوص این حرکت طراحی شده است.

حرکت صندلی عمیق

روی یک صندلی بنشینید کف دست های خود را روی لبه صندلی قرار دهید و انگشتان پای خود را روی پاها قرار دهید. وزنه را روی بازوهای خود قرار دهید و پاها را به سمت جلو بلند کنید تا جایی که لگن جلوی صندلی قرار بگیرد. این موقعیت شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کنید و باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما در یک راستا قرار بگیرند. برای بازگشت به حالت اولیه ، کف دست خود را فشار دهید. تکراری است.

گرد شدن شانه

روی شکم روی زمین روی زمین دراز بکشید و دست ها را مستقیماً در جلوی بدن خود بکشید ، انگشتان دست و کف دست خود را به سمت پایین بکشید. آرنج ها را از پشت بکشید ، لبه های شانه ها را بچسبانید و قفسه سینه را از زمین بلند کنید. شانه های خود را رها کنید تا حرکت را در حین کنترل کامل کنید.

تمرینات کوچک و کشش قفسه سینه


تمرینات قدرتی و کاردیو

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف برخی از تمرینات قلبی و قدرتی از بین بردن چربی قفسه سینه و بالای بدن است.

  • بر تمرینات قلبی با شدت کم تمرکز کنید زیرا اکثر خانم هایی که سینه هایشان بسیار بزرگ است قادر به انجام تمرینات فشار قوی مانند دویدن یا راه رفتن سریع نخواهند بود. تمرینات قلبی با فشار کم را با استفاده از وسایلی مانند دوچرخه ثابت یا تردمیل به مدت حداقل 5 روز در هفته به مدت 45 دقیقه انجام دهید.
  • همچنین تمرینات ویژه ای را برای تقویت عضلات قفسه سینه و کاهش دور سینه انجام دهید. نمونه هایی از این تمرینات شنای کلاسیک و پرس دمبل است. این تمرینات را چندین بار در هفته 8 تا 12 بار در 2 یا 3 ست انجام دهید.

هنگام ورزش ، همیشه یک سوتین ورزشی مناسب بپوشید تا سینه شما دوباره شل نشود.

ورزش هوازی

تمرینات هوازی به سرعت متابولیسم بدن زنان را افزایش می دهد ، که به نوبه خود مقدار کل چربی بدن را کاهش می دهد. هنگامی که یک زن شروع به کاهش وزن می کند ، سینه های خود به طور خودکار منقبض می شوند.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که یک زن می تواند به صورت روزانه انجام دهد.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • پیاده روی سریع همچنین به سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    حتماً هفته ای حداقل 4 یا 5 بار به مدت 30 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید.

شنا کردن

شنا ورزشی است که کارهای زیادی را برای کسانی که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل فرم دهند می سوزاند. شنا می تواند تأثیر زیادی بر شکل و اندازه سینه زنان داشته باشد. این تمرین برای کل بدن خوشایند است ، تمام چربی ها را می سوزاند ، به بدن حالت باریک و کشیده می دهد و ظاهری جوانتر و قوی تر به فرد می بخشد. هنگام شنا ، فرد از دستان خود زیاد استفاده می کند ، بنابراین چربی در اطراف سینه ها می سوزد و در نتیجه سفتی و شادی آنها ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *