“آنها واقعاً این کار را نکردند”: MTA با رعایت دستورالعمل جدید Vax-or-Test مشکل دارد

دسته‌بندی نشده


بیش از یک هفته ونیم است که ایالت از همه کارکنان MTA خواسته است که واکسینه شوند یا هر هفته آزمایش منفی کووید را گزارش کنند و رعایت آن برای آژانس دشوار به نظر می رسد.

روز چهارشنبه ، میزان کلی واکسیناسیون MTA در سراسر این آژانس 68 است ، اگرچه آژانس می گوید که ممکن است به 75 reach برسد زیرا ممکن است کارکنان هنوز کارت واکسن را در سیستم آژانس بارگذاری نکرده باشند.

همچنین به نظر می رسد که آژانس بررسی نمی کند که کارگران واکسینه نشده به صورت هفتگی برای COVID آزمایش شده باشند. 4 اکتبر این فرمان اجرایی شد ، اما منابع به Gothamist می گویند که MTA نتایج منفی آنها یا همکاران آنها را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، مامور امنیت املاک MTA در ایستگاه قطار کوئینز می گوید: “آنها واقعاً این کار را نکردند.” این دانش آموز گفت واکسینه نشده است ، اما هر روز یکشنبه خود را در کلینیک اورژانس معاینه می کند. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA تا به حال شواهدی مبنی بر نتیجه منفی درخواست نکرده است.

این دانشجوی کارمند ترانزیت می گوید اگر مجبور به واکسیناسیون به عنوان یک نیاز استخدامی شده است ، باید در مورد آن فکر کند. او می گوید: “من ممکن است ابتدا به تعطیلات نیاز داشته باشم.”

تا به امروز ، 173 کارمند MTA بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند ، بالاترین سطح در هر شهر یا سازمان دولتی.

آژانس MTA که سخت ترین زمان را برای افزایش تعداد واکسن ها داشت ، New York Transit بود که شامل کارگران مترو و اتوبوس می شد. در ماه مه ، تنها 38 درصد واکسینه شدند. تا مرداد به 44 درصد کاهش یافت ؛ و این چهارشنبه – تا 65 درصد.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون در میان نیویورکی های 18 ساله و بالاتر که حداقل یک دوز دریافت کرده اند 85.2 درصد است. در بیانیه خود ، MTA اظهار داشت که کارکنانی که از دستورالعمل های دولتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “ممیزی” قرار گیرند.

تیم مینتوناس ، سخنگوی MTA ، در بیانیه ای می نویسد: “کارکنانی که در طول ممیزی ناسازگار شناخته شده اند ، توسط مدیران آنها تحت نظارت مناسب قرار خواهند گرفت.” وی مشخص نکرد که مجازات عدم رعایت چه مجازاتی است یا چند بار MTA بررسی می کند که آیا کارکنان واکسینه شده اند یا به طور هفتگی چک شده اند یا خیر.

این آژانس خاطرنشان می کند که دارای 138 مرکز آزمایش در محل است و می گوید تعداد شاخص های مثبت از حدود 18 مورد مثبت در ماه اوت به 15 سپتامبر کاهش یافته است و در حال حاضر به طور متوسط ​​روزانه 10 در ماه اکتبر است.

این آژانس همچنین می خواهد که همه کارکنان جدید پس از 14 نوامبر کار کنند. کاملاً واکسینه خواهد شد.

فرماندار کتی هوچول ، که واکسن یا الزامات آزمایش را از روز کارگر تا 4 اکتبر پس گرفت ، گفت که دفتر وی به MTA در انجام وظیفه خود کمک می کند.

“هازل کرامپتون-هایس” در بیانیه ای نوشت: “اولویت اصلی فرماندار هوچول حفاظت از نیویورکی ها است و ما آماده ارائه هرگونه حمایت لازم برای کمک به MTA برای محافظت از کارگران و ارائه بالاترین سطح خدمات به سواران هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *