Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت – تناسب اندام پزشکی همکاری می کند

دسته‌بندی نشده


تیم Vapor Fresh and Medical Fitness Association سالاد ضدعفونی کننده اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی ارائه می دهد

ARLINGTON ، VA ضدعفونی شیمیایی در مراکز درمانی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه جایگزینی برای سالن بدنسازی به جای مواد ضدعفونی کننده قوی ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری برای بیماران و اعضای خود ایجاد کنند.” “ما بسیار خوشحالیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی کار می کنیم ، شهرت و شهرت آن در صنعت به پیشرفت مراحل بعدی Vapor Fresh کمک می کند.

به دلیل افزایش شدت و فراوانی روشهای پاکسازی از زمان همه گیری COVID-19 ، کارشناسان بیش از حد در معرض ترکیبات آمونیوم سه ماهه-یا quats قرار گرفته اند. با توجه به گزارش های مستند از حملات آسم ناشی از کوارتت و تحریک ریه به دلیل قرار گرفتن در معرض چهارپایه ، این نگرانی خاصی در باشگاه بدنسازی و بدنسازی است.

دستمال مرطوب ژیمناستیک ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای لیمو ، اسید سیتریک را ضد عفونی می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در لیست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها دارای کمترین کلاس سمیت EPA هستند ، که در آن شما حتی نیازی به برچسب هشدار ندارید. حتی با وجود این ماده شیمیایی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9 of میکروب ها در EPA ثبت شده است و در فهرست EPA لیست N ضد عفونی کننده کرونا ذکر شده است.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، سرپرست موقت انجمن تناسب اندام سلامت گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعتی را با اعضای سلامت خود به اشتراک بگذاریم. در زمانی که ضدعفونی سالن بدنسازی بسیار شدید شده است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند ، مهم است. “

###

بخار تازه از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید می کند. آنها علاوه بر ضدعفونی کردن دستمال های بدنسازی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای لنت های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده شستشو برای خانواده های فعال تولید می کنند. تعداد زیادی پیراهن معمولی و ورزشی و پودر 100٪ طبیعی کفش و کفش.

مخاطب:
بخش روابط با رسانه های تازه
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Vapor Fresh اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *