/ r / تجدید تغذیه اضافی – مبارزه با اطلاعات غلط در برابر علم: تغذیه

دسته‌بندی نشده


ما باید در مورد اطلاعات غلط علیه علم صحبت کنیم

این که نظرات و نتیجه گیری های متضادی در مورد یک حوزه خاص از تغذیه داشته باشید یک چیز است. این خوب است و ایده آل برای شرکت کنندگان در اینجا به جلو و عقب. وقتی کسی کاملاً با علم مخالف است ، مسئله کاملاً دیگری است. ما در مورد موارد “آیا 6 است یا 9” صحبت نمی کنیم ، ما در مورد موارد “هیچ عددی وجود ندارد” صحبت نمی کنیم.

علم واقعی است. علم لازم است. این فصل درباره علم تغذیه و درباره آن است. اگرچه subreddit وظیفه تأمین نیمی از اختلاف نظرها در مورد تفسیر داده ها / مطالعات / تحقیقات را ندارد ، اما ما معتقدیم که باید به روایات ضد علمی بپردازیم.

وقتی شخصی به این بخش می آید و درگیر حقایق نمی شود ، کاملاً مقاوم است ، در برابر هرگونه واقعیت مقاوم است ، صرفاً بر اساس ویدیوهای YouTube به عنوان مبنای ادعاهای خود است و در نهایت به هرگونه گفتگو با ادعای توطئه یک طرز فکر کاملاً مبتنی بر واقعیت مبتنی بر احساسات روده ای و “کسی دلش می گیرد و من اهمیتی نمی دهم” اصلاً صادقانه عمل نمی کند.

در حالی که ما با منافع شرکت ها همدردی می کنیم ، وقتی مردم به اینجا می آیند تا به طور خاص هر علمی را خراب کنند و با “تعصب در تأمین بودجه” و “غذای بزرگ و داروی بزرگ” بی اعتباری کنند ، مشکلی ایجاد می شود. بزرگترین زاویه اطلاعات غلط در بخش تغذیه ، اظهارنظر در مورد رد علم است ، نه تنها رد یک موضوع خاص ، بلکه کسانی که به طور فعال تبلیغ می کنند “به هیچ علمی اعتماد ندارند”.

باز هم ، علم در مورد هر جنبه خاصی از تغذیه وقتی در اینجا مورد بحث قرار می گیرد ، همیشه مورد استقبال است ، این بخشی از هدف بخش فرعی است ، اما هیچ صحبتی در مورد اعتبار خود علم وجود ندارد.

بنابراین رو به جلو ؛

  • نوع فعالیت “علم توطئه است” مجاز نیست – اگر به جای بحث مبتنی بر واقعیت ، هدف شما این است که فقط در خلاصه توطئه های بی دلیل و انکار علم شرکت کنید ، احتمالاً ممنوع خواهید شد. اگر اظهارات توطئه اساس بحث شما هستند یا می خواهید خود علم را زیر سوال ببرید ، باید از اعتبارات فرعی مناسب برای آن بحث استفاده کنید ، زیرا این موضوع این بخش نیست.

  • Automod برخی از نظرات پیش از علم و توطئه را حذف می کندبه این امر به شدت بر لفاظی انکار علمی متمرکز می شود تا از بحث مناسب مربوطه اطمینان حاصل شود.

  • هر گونه سوگیری باید باشد به طور مشخص به جای جلوگیری از تعصب کلی سوگیری بودجه ، مورد خطاب و استناد قرار گیردبه شناسایی یک شرکت یا شرکتهای خاص که تحقیقات خاصی را انجام می دهند ، ابراز نگرانی در مورد سوگیری در اینجا برای بحث بیش از حد قابل قبول است. لحافی که همه علوم / تحقیقات / مطالعاتی را که برای تأمین جانبداری ایجاد شده اند ترکیب می کند ، یک توطئه مضحک است و فراتر از واقعیت است. این یک گام بسیار دور است.

علاوه بر موارد فوق ، ما همچنین از شما می خواهیم که بر اساس آن رای دهید و در صورت مشاهده آن را به ما اطلاع دهید

“همه علوم بد است!”
“همه استودیوها توطئه هستند و مغرضانه هستند!”
“همه چیز توطئه است!”
“من در مورد CUZ youtube SED درست نمی گویم!”

اگر سوالی در مورد موضوع دارید ، اینجا بپرسید

متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *