Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید

دسته‌بندی نشده


16 و 17 اکتبر امسال. خانه باز نیویورک (OHNY) این آخر هفته برگزار می شود ، یک رویداد سرگرم کننده سالانه که برخی از زیباترین ، مبهم ترین و جالب ترین ساختمانها را برای عموم باز می کند. اگرچه حدود نیمی از صندلی ها رایگان است و برای عموم آزاد است یا رویدادهای مجازی وجود دارد ، اما حدود نیمی از آنها باید رزرو شوند. و شما می خواهید این کار را انجام دهید زیرا رزروهای تور امروز از ساعت 11 صبح در اینجا باز می شود و رزروها به سرعت ظاهر می شوند.

“Open House نیویورک در 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی به شدت محدود شد. امروز ، در حالی که ساکنان پنج منطقه برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر تلاش می کنند ، آخر هفته OHNY تقویت بسیار لازم برای کشف و تحقیقات را فراهم می کند. “Rob Rogers ، رئیس هیئت مدیره OHNY ، گفت.

از نکات برجسته امسال که در هر پنج ناحیه برگزار می شود ، می توان به فرصت دیدن چندین جاذبه شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) اشاره کرد. دسترسی به بسیاری از گوشه های حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، اسکله 72 ، تقطیرخانه شهرستان کینگز و نانوترونیک) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنر گاورنز آیلند ؛ و بازسازی میلیاردها پروژه صدف.

بازرسی از فرهنگ هارلم ، و همچنین گشت های گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگ ساید ، براونزویل و قبرستان گرین وود وجود دارد. می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در ارتفاعات واشنگتن ، آثار NYCHA را در Red Hook Houses مشاهده کنید یا به یک تور دوچرخه در هنر عمومی DOT ملحق شوید. تورهای اقامتی فردی وجود دارد ، از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه ردیفی روستای گرینویچ ، خانه ای در خیابان هنری و خانه واندر انده اوندرونک در ریدوود.

و مجموعه های اصلی وجود دارد ، از جمله اداره بندر قرن نیویورک و نیوجرسی، که بر تأثیر اداره بندر متمرکز است ، و دیگری نامیده می شود دانش بنیادی: کتابخانه ها به عنوان کاتالیزورهای جامعه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

عکس مرتب کننده BookOps

فلش

BookOps Sorter

NYPL

در اینجا برخی از گزینه های OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته وجود دارد که عموم مردم معمولاً قادر به دیدن پشت صحنه آن نیستند:

  • BookOps Sorter: بیاموزید که چگونه ده ها هزار کتاب در مجموعه های کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان شهر لانگ آیلند به خوانندگان بی حوصله در سراسر شهر راه پیدا می کنند.
  • ساختمان اول فرودگاه EWR: OHNY امسال به نیوجرسی سفر می کند و داستان را فراتر از نسخه اصلی 1934 باز می کند ترمینال فرودگاهی ، جواهر آرت دکو ، به سه قسمت تقسیم شد و تنها 3700 پا از محل اصلی به هم متصل شد.
  • SUMMIT One Vanderbilt: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 پا ، بلندترین نقطه در مرکز شهر منهتن ، تجربه کنید. آسانسورهای کشویی به جعبه های شیشه ای آسمان چشم اندازی پانوراما از شهر نیویورک ، پیاده رو به آسمان را ارائه می دهند.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics آغاز می شود ، مرکز جدید نوآوری هوش مصنوعی و رباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن ارتقا می بخشد.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: این لنگر جدید جامعه ، که برای چندین دهه واقع شده است ، در سه هکتار جنگل شهری واقع شده است و در داخل و خارج از خانه ادغام می شود تا سلامت و رفاه ساکنان و مناطق اطراف را ارتقا دهد.
  • جزیره کوچک @ night: ادغام طبیعت و هنر را از طریق روشنایی مارینای 54 تازه بازسازی شده و بازسازی شده در ساحل چلسی غربی تجربه کنید.

در اینجا اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را خواهید یافت. پنجشنبه ، 14 اکتبر ، همچنین یک جشن افتتاحیه آخر هفته در تراس پشت بام کتابخانه بنیاد Stavros Niarcha که به تازگی بازسازی شده است ، برگزار می شود. اطلاعات مربوط به بلیط ها را می توانید در اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *