OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی

دسته‌بندی نشده


استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

1961 در 15 ژوئن ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای کثیف به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون کاشی خود را چید و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که در مقابل خیابان دبیرستان شرقی طراحی شده بود ، خیلی زود مشغول تعدادی کمیسیون مسکونی و تجاری شدند.

استوارت اولسون آن روزهای اولیه را به خاطر می آورد: “ناگهان مشغول تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه آن شرکت تبدیل به چیزی شده است که امروزه OLC | نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر معماری ، طراحی داخلی و آب است که در دنور مستقر است و دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو دارد. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر تصویر دنور کمک کرده ، بر ورزش ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمان ها زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

1974 هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام مالک مشترک شرکت Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، که اخیراً از دانشکده معماری فارغ التحصیل شده بود ، اکنون یکی از عناصر آن بود. هروی به خاطر می آورد که چرا معمار شد.

بر آرامش تمرکز کنید

در ابتدا ، استوارت و هروی یک تیم کوچک از کارکنان را رهبری کردند که بر طراحی ساختمان ها برای پاسخگویی به نیازهای مشتری تمرکز کردند. این دستورات با ایجاد روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس استوارت در روزهای پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر انجام شد ، ایجاد شد. با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دهه های 1980 و 1980 ، که دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این شرکت کوچک در حال توسعه پروژه های بزرگ و بلند مرتبه بود. اینها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی از پارک Cheesman و خانواده ای متشکل از نیمصد نویسنده بلندمرتبه در تقاطع I-25 و بلوار کلرادو است که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه های بزرگ بود. یکی از آن کلاس های تنیس دیرهنگام ، OLC را به ایجاد اولین باشگاه مجزا و سلامت عمومی خود ، که اکنون به عنوان کلاب ورزشی اسپورت کلورادو معروف است ، ایجاد کرد.

از طریق موفقیت و رابطه ایجاد شده با این پروژه ، OLC وارد صنعت تناسب اندام و اوقات فراغت شده است. وقتی هروی مسئولیت اتهام را بر عهده داشت ، از آن زمان این شرکت متخصص و متخصص تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن تناسب اندام پزشکی و پارک ها و مناطق تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی در این صنعت رخ داده است – سفر. تا سال 1984. OLC هرگز هیچ وظیفه طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشته است. خوشبختانه ، در آن زمان ، کار دولت به OLC کمک کرد تا از کندی دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 1980 و 1980 تحت تاثیر قرار داده بود ، غلبه کند (شعار AIA در 1975 “زنده ماندن برای هفتاد و پنج سال بود!”). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود دارد … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن ، اواسط دهه 80 ؛ در اواخر دهه 80 در آتلانتا. 1988 OLC شروع به سفر و کار در ژاپن کرد ، که برای مدت کوتاهی در مرکز طراحی تخصصی OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد و آن را به یک منبع ثابت برای تجارت ، بلکه سفر و بسیاری دیگر تبدیل کرد.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. در حالی که انتظار می رود هر معمار اصول طراحی دست را در اوایل دهه 80 بداند ، روش ها و تکنیک های معماران به طور چشمگیری تغییر کرده است و به نظر می رسد یک شبه تغییر کرده است.

“من به یاد دارم که چگونه در سال 1974. ما اولین ماشین حساب دستی را تهیه کردیم. کمی بعد ، اولین دستگاه کپی ما ظاهر شد. سپس دستگاه فکس ، تلفن چند خطی ، سیستم پیام رسانی صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. “هروی در مورد برخی از تغییرات اولیه فناوری می گوید. “اما در اواسط و اواخر دهه 1970 ، مشخص شد که سیستم های اساسی که باید در حرفه ما مورد استفاده قرار گیرد ، نیاز به طرز فکر متفاوتی دارد و ما باید به آن ادامه دهیم. ما برای اولین بار بسیاری از فناوری ها را به کار گرفتیم و پایه جدیدی برای روکش ، Master Spec ، Con-doc گذاشتیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم.

به زودی یک چیپست ، وب ، ایمیل سریع ایجاد شد. جایگزینی سیستم های پستی و ابری امروزه از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و موارد دیگر برای برقراری ارتباط ، ایجاد ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. کشیدن جداول ، لبه های مستقیم و رول های چاپ قدیمی – فقط یک خاطره نوستالژیک.

پروژه های قابل توجه

در دهه 80 ، پروژه های محلی و کارکنان کوچک در OLC سرانجام خدمات خود را گسترش دادند و با ارائه خدمات به دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به مشتریان محلی رسیدند. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کردیم.

در چند سال گذشته ، OLC ابزارهای مختلفی را برای سلامتی و سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب توسعه داده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • افزودنی ها و به روز رسانی های باشگاه ورزشی نیوتاون در شهر جدید ، پنسیلوانیا
  • خانه تنیس جدید در باشگاه تنیس و پیک نیک مرکز در باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • Doubletree by Hilton Denver لابی و بازسازی اتاق
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده معروف پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما متمرکز است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز دارد که از سلامت جوامع ما حمایت می کنند-از مراکز سلامتی همه خدمات گرفته تا استخر اطراف شما. طی 60 سال گذشته ، مدیران و کارکنان ما این امتیاز را داشته اند که در پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ، ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طراحی ما را ایجاد کرده اند و افرادی که با آنها ملاقات کرده ایم تشکر می کنیم.

با تأمل بر گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم مهم است ، تقویت می کند: روابط ، حاکمیت ، طراحی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *