NJ واجد شرایط برای جام بنیانگذاران است

دسته‌بندی نشدهاین قهرمانی اصلی زنان بر اساس عنوان نیست ، اما این هفته مسابقات Cognizant Founders Cup در Mountain Ridge Country Club در West Caldwell ، NJ تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

اول ، نه نفر از 10 بازیکن برتر رنکینگ جهانی در این رشته وجود دارد ، از جمله نلی کوردا ، رهبر جهان ، که در توکیو مدال طلای المپیک را کسب کرد ، دوم جین یونگ کو ، عنوان مسابقات و سوم. پارک اینبی

دوم ، رویداد LPGA در زمین گلف مدرسه قدیمی طراحی شده توسط دونالد روسو انجام می شود ، که این هفته به اندازه بازیکنانی که با سبزه های مواج و سنگین از نوع باز ایالات متحده بازی می کنند ، یک ستاره نمایش است.

10 بازیکن برتر دیگر در این زمینه عبارتند از سی یونگ کیم ، ناسا هاتائوکا ، مینجی لی ، یوکا ساسو ، دانیل کانگ و هیو جو کیم. لیدیا کو تنها بازیکن در بین 10 بازیکن برتر است که در این زمینه حضور ندارند.

سایر بازیکنان محبوب در این زمینه عبارتند از: لکسی تامپسون ، کریستی کر ، استیسی لوئیس ، مل رید ، بروک هندرسون ، کریستینا کیم و خواهر کوردا ، جسیکا.

این مسابقات که از پنجشنبه شروع می شود و یکشنبه به پایان می رسد ، از آریزونا به نیوجرسی منتقل شد و حامی کیف پول را به 3 میلیون دلار رساند.

مارینا الکس ، که اهل وین ، نیوجرسی است و این هفته آن را “بازی خانگی” نامید ، یکی از برترین بازیکنان LPGA است که در مورد این رویداد در منطقه نگران است ، امیدوار است طولانی شود.

وی گفت: [has] عمده [championship] “الکس روز چهارشنبه گفت. “شگفت انگیز است که شاهد افزایش بیشتر این مسابقات هستیم [this] مرحله. من فکر می کنم این باید نشان دهنده قهرمانی بازیکنان باشد [the PGA Tour’s premier event]به این باید چیزی باشد که نزدیک به رشته باشد ، نه یک رشته.

“من فکر می کنم وقتی Cognizant به راه می افتد ما در جهت درست گام بر می داریم و ما اینجا ، Mountain Ridge و همه چیز مربوط به این هفته هستیم. من برخی از اعضای اینجا را می شناسم و از بودن در اینجا بسیار خوشحال هستند. من می دانم که آنها مدتها تلاش می کردند میزبان مسابقات گلف زنان باشند. “

الکس ، که در دبیرستان در کوهستان ریج درس می خواند ، این مسابقات را “فرصتی فوق العاده برای زنان برای بازی گلف نامید زیرا ما هیچ کدام از آنها را رشد ندادیم. [older] زمین های گلف “

الکس ادامه داد: “بسیاری از این دوره های کلاسیک برای مردان بسیار کوتاه و مطمئناً برای ما خیلی کوتاه نیستند و مکانهای فوق العاده ای هستند.” “من فکر می کنم ما باید از این به عنوان یک مزیت برای بازگشت به برخی از مکانهایی که مسابقات بزرگ در آن برگزار می شود استفاده کنیم و ما واقعاً نگران عنصر طول نیستیم زیرا آنها هنوز برای ما بسیار طولانی هستند. ”

الکس در این هفته پایین ترین سطح را پیش بینی کرد ، به خصوص که باران اخیر مسیر را مسدود کرده و بازی را طولانی کرد.

او می گوید: “اگر این هفته نمره بسیار پایینی کسب کنم ، شگفت زده می شوم.”

نلی کردا گفت: “به دلیل شرایط سبز و طول زیاد ، قطعاً مانند یک بازی اصلی بازی می کند.”

“این دوره واقعا در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. … [It] به نظر می رسد یک زمین گلف بزرگ است. “اینبی پارک گفت.

هنوز می توان بلیط های این مسابقات را خریداری کرد و فرصتی عالی برای دیدن بهترین بازیکنان جهان از نزدیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *