ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت است

دسته‌بندی نشده


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید به طور فعال از روش EMS استفاده کند ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های شدید مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاه های EMC است ، که در مورد دیگر اشکالات این روش ها در زیر بحث خواهیم کرد.

EMS به کلیه ها آسیب می رساند

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد جریان خون می شوند و باعث آسیب به کلیه ها می شوند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا میزان کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تأمین می کند) افزایش می دهد. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

EMS برای استفاده از EMS مورد نیاز است

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر آموزش EMS به طور خاص آموزش دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش مناسبی وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

اگر حداکثر شوک الکتریکی مورد استفاده را به درستی برآورد نکنید ، می توانید به عضلات و کلیه های خود آسیب جدی وارد کنید. همچنین قبل از شروع جلسات EMS باید عملکرد خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا و بدون نظارت پزشک باید اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS منجر به انقباضات شدید و مداوم عضلات می شود که با سوزاندن کالری و از دست دادن بافت چربی مرتبط است. لوازم خانگی مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر گرم کننده ای است که باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به تأثیر گرم شدن روش باریک تناسب اندام ، نیازی به درمان فرد متحرک نیست ، زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند وجهی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه و ماهیچه است. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست آنها دسترسی دارد ، اما بسیاری از آنها بر عضلات تأثیر نمی گذارد و بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که نه تنها به بافت و چربی پوست می رسد ، بلکه بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به ماهیچه دارند اما دسترسی به پوست یا چربی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

با Slim Fit ، این دستگاه نه تنها ماهیچه ها ، بلکه پوست و چربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، که به دلیل افتادگی پوست پس از درمان قابل مشاهده نیست.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را آزاد می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک باعث خستگی می شود. بعد از مدتی در باشگاه ورزش می کند.

هنگام کار با دستگاه های EMC ، انقباضات ماهیچه ای ترشح اسید لاکتیک را افزایش می دهد و در نتیجه باعث خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در ماهیچه یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب ماهیچه می شود ، بنابراین با استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما هیچ کدام از این مشکلات در روش Slim Fit رخ نمی دهد ، زیرا اثر این روش افزایش جریان خون است که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش Slim Fit می تواند به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها برسد ، بنابراین پس از اتمام روش Slim Fit ، نه تنها کاهش وزن ، بلکه تناسب اندام را نیز شاهد هستیم. بالا بردن پوست بدون کاهش عضله. خواهیم دید علاوه بر این ، تناسب اندام یک راه م toثر برای کاهش وزن محلی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *