8 مورد از حقایق تغذیه خیار لیمو و مزایای سلامتی آن

دسته‌بندی نشدهانتخاب

خیار لیموی تازه محصول بهاری در ایالات متحده است. آنها را می توان در بازارهای کشاورزان و اغلب در سوپرمارکت ها از اواسط ژوئن تا اواخر سپتامبر یافت.

خیار لیمو
خیار لیمو با انواع دیگر موجود در بازار. با احترام: eatstayfarm

به دنبال میوه ای کروی یا بیضی شکل با اندازه توپ تنیس با قطر متوسط ​​5 تا 7 سانتیمتر باشید که اغلب در انتهای گلها برجستگی کوچکی دارد.

میوه های خیلی رسیده و بزرگ خرید نکنید زیرا طعم ندارند.

ذخیره سازی

در خانه ، آنها را در محفظه خنک / کشوی تراشه برای استفاده طولانی مدت نگه دارید. هنگامی که آنها در یخچال و با رطوبت نسبی 95 درصد نگهداری می شوند ، تا سه روز نگهداری می شوند.

روش تهیه و سرو

آنها را در خانه زیر آب جاری تمیز کنید تا ماسه سطحی و بقایای آفت کش ها از بین بروند. کافی است اسکراب دست را بردارید تا خارهای سطحی برداشته شوند. پارچه را با یک حوله یا پارچه تمیز خشک کنید.

در دستور العمل ها همانطور که دوست دارید برش دهید / برش دهید.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

 • مکعب های خیار لیمو را به سالاد اضافه کنید. آنها می توانند جایگزین خوبی برای سایر خیارهای سبز در سالاد / میان وعده ها باشند.

 • به صورت مکعب یا کامل خرد شده ، می توانید آن را به تنهایی یا با نمک و فلفل چاشنی میل کنید.

 • مکعب / برش های کوچک پوست گوجه تازه ، کاهو ، لوبیا یا سالاد توفو / پنیر را فراهم می کند.

 • در مکزیک ، خیار لیمو را فشار داده و استفاده می کنند آب شیرین و کوکتل

 • در هند ، یکی از خویشاوندان نزدیک خیار لیمو به این نام معروف است دوساکایا این تخم مرغ خیار سبزیجات سامبر در دستور العمل های مختلف خوش طعم همراه با سایر سبزیجات و عدس در سربازان و خورش ها استفاده می شود.

مشخصات ایمنی

خیار لیمو حاوی مقدار کمی ترکیبات سمی ترپنوئیدی مانند است آگوربیتاسین B ، D ، G ، H ، و غیره بنابراین آنها طبقه بندی شدند بدون حباب بنابراین ، آنها فاقد اجزای مزه تلخ هستند و به راحتی هضم می شوند.

با این حال ، برای ایمنی بیشتر ، همیشه قبل از خوردن کل میوه ، یک تکه خیار کوچک را بچشید تا تلخ نشود. در این صورت ، همه میوه ها باید دور ریخته شوند. در صورت بروز ناراحتی (تهوع ، استفراغ ، اسهال یا هرگونه احساس بیقراری) پس از استفاده ، باید بلافاصله به بیمارستان نزدیک منتقل شود. (امتناع پزشکی).

-برگشت به سبزیجات از جانب خیار لیمو تغذیه. برای مشاهده لیستی چشمگیر از سبزیجات با تمام توضیحات حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی به اینجا مراجعه کنید.

-برگشت به صفحه اصلی.

سایر منابع:

 1. خیار – برداشت ماهانه.

 2. خیار لیمو-محصولات ویژه.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. صفحه اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استانفورد – تغذیه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان.

  بهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *