۷-جنگ شاد به میزبانی کلالهایسنا/ گلستان فرماندار کلالکس از برگزاری هفت برنامه فرهنگی در راستای گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

فرهاد شیبک در گفت وگوی اختصاصی با ایسنا، گفت: پیشگیری کنید. با جدیت برخورد شود.»

وی اجرای فعالیت های فرهنگی و همچنین پیشگیری، درمان و مراقبت های اجتماعی را از محورهای اصلی مبارزه با علائم سوزان اعتیاد برشمرد و یادآور شد: از عصر پنجشنبه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر هفت برنامه فرهنگی برگزار می شود. انجام دادن. به مدت هفت شب در کلاله.بی برگزار می شود.

کلالکس با اشاره به اینکه هفت برنامه فرهنگی به مدت هفت شب در بوستان امام حسین(ع) توسط مسئولین شهرستان برگزار می شود، گفت: زمان شروع این برنامه از شب دوم تیرماه تا شب ۱۷ تیرماه است. : الی ۲۲:۰۰ مسئولیت تصویربرداری و برنامه ریزی فرهنگ و محتوای هر شب بر عهده دو تا سه دستگاه اجرایی می باشد.

شیباق از همه شهروندان، خانواده ها، هنرمندان و جامعه به حضور در این برنامه های فرهنگی خواست و خاطرنشان کرد: مبارزه با مواد مخدر باید نگاه جهادی و عقیدتی داشته باشد تا این دور باطل آتش زدن خانه ها از بین برود. از جامعه

وی مزایای چارچوب کنشگری اجتماعی را یکی از نکات پیشگیرانه دانست و گفت: در این برنامه ها فقط به کنشگری اجتماعی و شوخی توجه نمی شود و به عوامل آموزشی و فرهنگی نیز توجه می شود.
انتهای پیام/