4 راه برای پیدا کردن طاقچه مربی تغذیه

دسته‌بندی نشده


لیز دورانت قابل توقف نبود.

او قبل از رفتن به مسابقات فوق العاده ماراتن ، در هشت سال 25 ماراتن را پشت سر گذاشت – با یک حرفه چالش برانگیز در حسابداری و امور مالی مبارزه کرد ، سه فرزند را بزرگ کرد ، اغلب حرکت می کرد و همچنین تنیس رقابتی بازی می کرد.

دورانت در سن 45 سالگی به عنوان مربی شخصی در سالن بدنسازی محلی پیشنهاد کار کرد. او تصمیم گرفت که آن را با رقص در این مناسبت به اشتراک بگذارد تا عشق خود را به طور معنادار و هدفمند بدود.

او ابتدا برای کسب تجربه در زمینه تغذیه (از طریق گواهینامه های PN سطح 1 و سطح 2) ، استقامت و مربیگری برای زنان در هیاهوی جدید خود شرکت کرد.

هر هفته ، او 10 کلاس تناسب اندام گروهی تدریس می کرد. 20-30 ساعت برای آموزش مشتریان شخصی و آنلاین صرف کنید. آموزش برای سایر مسابقات ؛ برداشتن گواهینامه ها و سایر نشریات مستمر ؛ و البته ، در نزدیکی خانواده و دوستانش.

در اوایل دهه 1950 ، دورانت برآورده ساختن الزامات را به طور فزاینده ای دشوار کرده بود. موج گرما شب او را بیدار کرد. آسیب ها به امری عادی تبدیل شده است. دورانت احساس سوختگی کرد و سعی کرد طبق برنامه خود عمل کند.

او پذیرفت که وارد مرحله جدیدی از زندگی می شود. دورانت با کمک مربی ، شیوه زندگی و عادات غذایی خود را تغییر داد.

دورانت می گوید: “من باید واقعاً آنچه را که مهمتر بود درک کنم و از چیزهایی که نبودند چشم پوشی کنم.” “من تعادل مشتریان خود را با نیازهای آموزشی ام و اولویت بندی” سنگهای بزرگ “خود- خواب ، استرس ، ورزش و غذا را تمرین کردم.

چندی بعد دورانت دوباره احساس خوبی داشت و برنامه خود را به هم ریخت.

و بنابراین به او ضربه زد.

او تجارت مربیگری خود Affinity Fitness را بر زنان مشابه خود متمرکز می کند: 50 نفری که می خواهند یک زندگی فعال ، شلوغ و سالم را حفظ کنند ، حتی در شرایط پیری.

و بنابراین او سرانجام طاقچه مربی تغذیه خود را کشف کرد. در اینجا چهار درس روشنگر است که دورانت از تجربه خود آموخته است ، و نکاتی که می توانید امتحان کنید.

لیز دورانت ، مربی دارای مجوز تغذیه دقیق

درس 1: آن را شخصی کنید.

هرچه بیشتر بدانید مشتریان شما با چه چیزی روبرو هستند ، می توانید به طور م moreثرتری از آنها حمایت کنید.

دورانت می دانست: “دهه 50 طوفان بزرگی برای تغییر فیزیکی و شیوه زندگی است.”

در اینجا چالش های اصلی پیش روی مشتریانش و نحوه برخورد او با آنها آمده است.

برای مدت طولانی ، آنها خود را ترجیح می دادند.

بسیاری از زنان پنجاه ساله برای سالها یا دهه ها از دیگران مراقبت می کردند و در آن زمان ارتباط خود را با بدن و نیازهای خود از دست دادند. (دورانت همچنین مطالعات اولیه ای را در مورد خوردن آشفته و لانه های خالی پیدا کرد که با شواهد حدیثی تمرین مربیگری او مطابقت دارد.)

دورانت به مشتریان کمک می کند تا به بدن خود گوش دهند تا بتوانند سیگنال هایی مانند گرسنگی و علائم سیری را دوباره یاد بگیرند.

آنها تغییرات هورمونی را تجربه می کنند.

در نتیجه ، بسیاری از مشتریان متوجه کاهش انرژی می شوند.

دورانت خاطرنشان می کند: “عملکرد و آموزش شروع به آسیب می کند.” “سپس خواب با امواج گرما مختل می شود. علاوه بر این ، شما بیشتر مستعد جراحات هستید. “

برای رفع این مشکل ، دورانت به مشتریان کمک می کند تا تمرینات و ریکاوری را متناسب با نیازهای بدن خود تنظیم کنند. او همچنین بر بهبود خواب و مدیریت استرس با خاموش کردن صفحه نمایش و پایین رفتن عصر هنگام قبل از عادت کردن تمرکز می کند.

زندگی روزمره ناگهان متفاوت به نظر می رسد.

زنان در این سن اغلب تغییرات قابل توجهی در زندگی (تبدیل شدن به لانه خالی ؛ بازنشستگی) را تجربه می کنند. این به معنی اختلال در عادات غذایی و ورزش است.

Durant به مشتریان کمک می کند تا پروتئین بدون چربی ، کربوهیدرات های هوشمند ، چربی ها و سبزیجات سالم را متعادل کنند ، که اغلب با کند شدن متابولیسم به اشتراک گذاشته می شود. (نکته: از کلان PN استفاده می کند. گزارش طلایی است.)

و دورانت آنها را از تجربه خود آموزش می دهد: “مهمترین چیز فعال بودن است. در صورت نیاز به اولویت بندی مجدد زندگی خود برای برآوردن نیازهای اساسی خود ، خود را مورد ضرب و شتم قرار ندهید. پیشرفت ، نه کمال. “

تمام شد 150،000 متخصصان معتبر بهداشت و تناسب اندام

تا 30٪ در برنامه آموزش تغذیه برتر صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت آموزش آن و فرصتی برای تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق کسب کنید.

درس 2: حتی در تخصص خود تخصص داشته باشید.

مشتریان در یک بازار یا طاقچه خاص نقاط مشترکی خواهند داشت ، اما مهم است که برای نیازهای شخصی جا باز کنید.

به عنوان مثال ، برخی از مشتریان دورانت دوست دارند به صورت آنلاین آموزش ببینند ، “دیگران مشتاقانه منتظر بازگشت به باشگاه هستند.”

برای استقرار هر دو گروه ، دورانت مدلهای مربیگری آنلاین محدود ، شخصی و ترکیبی را ارائه می دهد.

“من چندین مشتری دارم که در زمستان به جنوب سفر می کنند. وقتی می توانیم ، در سالن بدنسازی تمرین می کنیم و وقتی نمی توانیم ، از زوم استفاده می کنیم. مشتریان من عاشق ثبات و انعطاف پذیری هستند. “

در همین حال ، دورانت سه بسته مختلف ارائه می دهد:

  • دوی سرعت: طراحی برنامه فقط با کمی پشتیبانی
  • ماراتن: طراحی برنامه با پشتیبانی تغذیه ای فردی
  • فوق العاده: طراحی برنامه ، توصیه های رژیم غذایی سفارشی و تمرین هفتگی Zoom

“نکته اصلی این است که آنچه را که برای تک تک مشتریان مناسب است پیدا کنید.”

درس 3: به صحبت های مخاطبان خود گوش دهید نه به دیگران.

وقتی دورانت تجارت مربیگری خود را آغاز کرد ، سعی کرد تبلیغات فیس بوک را ببیند. این بازاریابی استاندارد است ، اما کار نکرد.

بنابراین او با دقت بیشتری به زنانی که می خواهد تربیت کند ، فکر کرد. آنها به چه چیزی علاقه دارند؟ چگونه وقت می گذرانند؟ ارزش واقعی آنها چقدر خواهد بود؟

مثل کیسه سیب زمینی به او ضربه زد: مانند دورانت ، مشتریانش طرفداران بزرگ Instant Pot بودند. او سمینارهای رایگان را در یک کتابخانه محلی برگزار کرد و در خانه های مشتریان کلاس های پولی پرداخت. چرا از فیس بوک لایو استفاده نمی کنید تا افراد بیشتری به آنچه ارائه می دهد علاقه مند شوند؟

لیز میزبانی جلسات برنامه ریزی و آماده سازی غذا و تظاهرات دستور غذا را درست از آشپزخانه خود شروع کرد. او بلافاصله هجوم مشتریان جدید را دریافت کرد.

“شگفت انگیز بود!” دورانت می گوید. “بنابراین ، من در حال ایجاد یک دوره آنلاین برای دوندگان Instant Pot هستم. زندگی آنها را ساده کنید و زمان بیشتری برای دویدن وقت بگذارید!

دورانت هشدار می دهد که چنین رویکردی ممکن است زمان بر باشد ، اما به باز نگه داشتن ذهن کمک می کند. “چیزی را روی دیوار بیندازید و ببینید آیا می چسبد. او چیزی را به مدت یک ماه امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. “

درس 4: در مورد تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

دورانت می گوید این تخصص به او در پیدا کردن مشتریان ، به ویژه دهان به دهان کمک کرده است. اما خیلی بیشتر ، به او حس واضح هدف و معنا را در کارش می داد.

او فکر می کند: “من دوست دارم وقتی به مدت طولانی مراقب دیگران هستیم از خودشان مراقبت کنند.”

و برای دورانت ، این مأموریت راه را برای دید وسیع تری باز کرد: “من احساس می کنم که در نسل من این ایده وجود دارد که بخش بزرگی از هدف ما مراقبت از افراد دیگر است ، حتی به قیمت سلامتی خود. او می گوید: “من می خواهم آن را تغییر دهم.”

دورانت ، اکنون 59 ساله ، معتقد است که ما در آستانه تغییر جامعه هستیم ، زیرا زنان در هر سنی به طور فزاینده ای تمایل دارند خود را در اولویت قرار دهند و موضوعاتی مانند یائسگی هر روز کمتر تابو می شود.

“زنان در حال فهمیدن این هستند که مراقبت از خود خودخواهانه نیست. علاوه بر این ، با اولویت بندی رفاه خود ، ما همچنان به طور م effectivelyثرتری به دیگران اهمیت می دهیم! “

مشتریان این حس هدف را درک می کنند. آنها همچنین شروع به تصور آینده ای جدید کرده اند. نتیجه می گیرند. آنها به دوستان خود می گویند.

دورانت می گوید: “وقتی در شمال 50 قرار داریم ، این فرصت را داریم که یک برنامه جدید برای خود ایجاد کنیم.” چشم انداز جدیدی که می توانیم درباره آن فکر کنیم من ، 2.0به “

با در نظر داشتن این دیدگاه جدید ، دورانت پیشرو است.

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری آموزش مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده با تغییر رژیم غذایی سالم و تغییر شیوه زندگی بر اساس بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها یک هنر و یک علم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر دو ، توجه کنید گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *