30 روز برای مراقبت از خود

دسته‌بندی نشده


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز شما را بعد از تابستان ناراحت کند. وقتی پاییز را شروع می کنیم ، زمان تمرکز بر روی شما است. آهسته حرکت کنید ، کارهایی را که دیگر برای شما مفید نیست کنار بگذارید و 30 روز به مراقبت از خود بپردازید تا خود را سیر کنید.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما ضروری است! هر ماه سپتامبر ، من این تقویم ها را ایجاد می کنم تا به همه ما کمک کند تا به راحتی روزانه تمرین کنیم. اگر فنجان خود را پر نکنید ، در واقع نمی توانید دیگران را پر کنید. به نظر می رسد “دیر!” اما اکثر ما از آن در عمل استفاده نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود بد می شود ، اما این فقط یک حمام حبابی و یک جرعه شراب نیست (اگرچه این بسیار خوب به نظر می رسد) ، بلکه آنچه واقعاً برای شما مناسب است! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم باید به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید فصل جدید را با احساس 100٪ شروع کنید.

این تقویم را چاپ کرده و هر روز در جایی که می بینید قرار دهید! همچنین می توانید این را به عنوان نام خود در LSF پیدا کنید. من می خواهم از این به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن همه چیز استفاده کنید. اگر فکر می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن خود-حکمرانی یک موفقیت نیست ، بلکه ضروری است! شما به این زمان نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، برای خود ثبت نام کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و بتوانید خود را برای نشان دادن بهترین ها وفق دهید!

همچنین چند تمرین و چت زنده را در ترکیب اینستاگرام برای پیگیری + فعال کردن اعلان ها اضافه می کنم تا حتی یک مورد را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *