۳ نکته برای به دست آوردن تسکین طبیعی کلسترول بالا

اگر می خواهید از ادامه مسیر داروهای تجویزی خودداری کنید، یافتن راه هایی برای کاهش طبیعی کلسترول بالا مهم است. و اجازه دهید با آن روبرو شویم داروهای تجویزی، مانند استاتین ها، به عنوان مثال، باید واقعاً یک ابزار آخرین راه حل باشد تا یک ابزار اولیه. این را به این دلیل می‌گویم که وقتی شروع به مصرف این نوع داروها کردید، تا آخر عمر از آنها استفاده می‌کنید، و نه تنها برخی از عوارض جانبی می‌توانند به اندازه داشتن کلسترول بالا در وهله اول برای شما خطرناک باشند. به عنوان مثال، یکی از خطرات کلسترول بالا بیماری قلبی است، و با این حال یکی از عوارض جانبی استاتین ها نارسایی قلبی است، بنابراین واقعاً ممکن است خود را در یک موقعیت از دست دادن قرار دهید.

بنابراین برای کمک به شما در تلاش و اجتناب از استفاده از این نوع داروها، سه نکته زیر به شما کمک می کند تا کلسترول بالا را به طور طبیعی تسکین دهید و شما را قادر می سازد سطح کلسترول خود را تحت کنترل داشته باشید.

  1. مصرف فیبر محلول خود را افزایش دهید – فیبر محلول یک راه فوق العاده برای رهایی از کلسترول بالا است. فیبر محلول را می توان در جو یافت کرد (بنابراین فرنی برای صبحانه محل خوبی برای شروع خواهد بود) و به بدن کمک می کند تا با چسبیدن به کلسترول خود را از شر آن خلاص کند، به این معنی که به جای جذب باید دفع شود.
  2. مصرف سبزیجات خود را افزایش دهید – سبزیجات یکی دیگر از منابع غذایی هستند که در تسکین طبیعی کلسترول بالا بسیار عالی هستند. در سبزیجات استرول وجود دارد و اینها از نظر شکل مولکولی مانند کلسترول هستند. در دستگاه گوارش هر دو برای جذب تکان می‌خورند و این به این معنی است که کلسترول کمتری جذب می‌شود، بنابراین یک تسکین طبیعی کلسترول بالا ایجاد می‌کند.
  3. از مکمل های طبیعی استفاده کنید – مکمل های طبیعی راهی عالی برای تسکین طبیعی کلسترول بالا هستند. انواع مختلفی از مکمل ها در دسترس هستند، برخی از آنها فقط حاوی یک ماده مانند عصاره سیر یا برگ کنگر فرنگی هستند، در حالی که برخی دیگر حاوی چندین ماده هستند. بر اساس تحقیقات من، آنهایی که حاوی چندین ماده هستند، برای شما بهترین هستند، به خصوص اگر حاوی پولیکوسانول باشند. دلیل این امر این است که پولیکوسانول از نظر علمی ثابت شده است که به کاهش کلسترول تولید شده توسط کبد کمک می کند و به اندازه استاتین ها موثر است اما عوارض جانبی ندارد. بنابراین هنگامی که این ماده مغذی و همچنین سایر مواد مغذی وجود داشته باشد که به افزایش کلسترول خوب شما کمک می کند و همچنین ذرات چربی موجود در خون را جذب می کند، آنگاه چیزی واقعاً قدرتمند برای کمک به کنترل کلسترول خواهید داشت.

استفاده از این سه مرحله به شما یک تسکین طبیعی کلسترول بالا می دهد، با این حال کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید تا تجربه را حتی قوی تر کنید، مانند ورزش و افزایش میزان امگا سه مصرفی. علاوه بر این، شما همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که میزان چربی های ترانس مصرفی خود را کاهش می دهید و همچنین چربی های اشباع شده مصرفی خود را کاهش می دهید.

سریعترین رژیم لاغری