۲۲ اسفند ماه جاده های لرستان اعلام شدایسنا/لرستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از خیابان های ۱۳ آبان در شهرهای مختلف این منطقه خبر داد.

حجت الاسلام سید لطافلا حیات الغیب گفت: مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ آبان به صورت همزمان در سراسر کشور روز جمعه ۲۱ آبان ماه در شهرهای مختلف منطقه لرستان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این پیاده روی در خرم آباد از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا، سره اسدآبادی، خیابان الخبانال، مصلی الغدیر آغاز می شود.

این مسئول تاکید کرد: مراسم ۲۲ آبان در شهرستان الیگودرز از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از میدان امام حسین به سمت مصلی نماز جمعه و در شهرستان ازنا ساعت ۱۱ صبح از میدان شهید صادقی به سمت مصلی نماز جمعه این شهرستان آغاز می شود. امکان پذیر است، افزود: این مراسم در شهرستان درود ساعت ۱۰:۳۰ صبح از میدان امام به سمت مصلی جمعه و در شهر پلدختر ساعت ۱۱ صبح از میدان شهید بهشتی به سمت میدان امام و مصلی نماز جمعه برگزار می شود. .

رئیس شبکه تبلیغات اسلامی لرستان گفت: این مراسم از ساعت ۱۱ صبح در کوهدشت برگزار می شود و از میدان شهدا، تقاطع مسجد الله اکبر صاحب الزمان (عج) و شهر به پرواز در می آید. صلاح ساعت ۱۱ صبح از میدان امام (ره) به سمت مصلی نماز جمعه این شهر برگزار می شود، ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ آبان در دلفان ساعت ۱۰:۳۰ صبح از میدان امام به سمت نماز جمعه. مسجد و چگانی در تاریخ ۱۱ – صبح از جاده بسیج تا مصلی نماز جمعه و رومشکان ساعت ۱۰ صبح ۳۰ دقیقه صبح از جاده امام (ره) به سمت مصلی نماز جمعه این شهر اقامه شد.

در انتهای پیام