یک فروشنده برانکس با محصولات تازه ای که توسط شهر بیرون ریخته می شود بیش از 13000 دلار دریافت می کند

دسته‌بندی نشده


فروشنده خیابان برانکس ، که 10000 دلار محصولات از سوی NYPD ضبط و توسط اداره بهداشت شهر دور انداخته شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده است ، روز شنبه با 13000 دلار از تجارت خود از وکلا حمایت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، خرده فروش مواد غذایی که می گوید برای گرفتن مجوز شهر تلاش کرده است ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در محله Pelham Parkway گزارش هایی دریافت کرد ، جایی که میوه ها و سبزیجاتی که آن روز به صورت عمده خریداری کرده بود ، ریخته شد. به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، در یک کنفرانس خبری پس از دریافت چک ، به حامیان خود گفت: “این شهردار نیست که آن را به من می دهد ، این محله من است و مردم من از من حمایت می کنند.” “من از افرادی که آن را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال است که تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South اداره می کند.

کمکهای مالی بیش از 180 اهداکننده و همچنین تلاشهای جمع آوری کمکهای مالی آنلاین توسط کارگران شهر برای عدالت ، گروهی از کارگران شهرداری که خواستار مالکیت گسترده در سراسر شهر بودند ، اهدا شد. ابرو ، مجری رادیو داغ 97 ، که اهدا کننده آن 5000 دلار بود ، از جمله اهداکنندگان آن بود. هرناندز کروز به همراه قربانیان یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی کسب و کار محصولات بیرونی هرناندز کروز را که در چند سال گذشته حفظ کرده است ، احیا کرده است. 23 سپتامبر هرناندز کروز توسط NYPD و وزارت حفاظت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) به نقل از آنها گفته است که آنها بدون اجازه خرده فروش مواد غذایی سیار غذای تازه می فروشند. سرانجام ، NYPD برای دفع محصولات با بخش بهداشت تماس گرفت. رهگذر متوجه اتفاقات شد و شروع به ضبط این رویداد در تلفن خود کرد. این ویدئو با گروه حمایت از فروشندگان خیابانی Street Vendor Project به اشتراک گذاشته شد و در یک حساب توییتری ارسال شد. این ویدیو به سرعت محبوب شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 پست تکراری در توییتر داشت.

سرانجام ، مقامات DCWP ، NYPD و کارگران سرویس بهداشتی بدون دور ریختن همه غذا از محل خارج شدند و با واکنش شدید جمعیت جامعه روبرو شدند. هرناندز کروز بقیه غذا را به او داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون پروژه پروژه خیابان جندر ، می گوید: “مردم از دیدن اتفاقی که برایش افتاد خشمگین شدند و می خواستند از او حمایت کنند.” همسایه هایش که از دیدن غذای دور ریخته و دور ریخته بسیار عصبانی بودند ، اما سوء استفاده دیانا را که یکی از اعضای محبوب محله است نیز مشاهده کردند. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله خشمگینان شهردار بود که چند روز پس از حادثه در کنفرانسی جدید ، آن را “عدم ارتباط کلاسیک بوروکراسی و عدم استفاده از عقل سلیم” نامید.

شورای شهر همچنین به دنبال افزایش تعداد مجوزهای اضافی حدود 4000 مورد بود. مجوزها در دهه آینده هر 400 بار و از سال 2022 شروع می شود. با این وجود ، هنوز هزاران نام در لیست انتظار برای دریافت مجوز و رسمی شدن کسب و کار شما وجود دارد. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه ایجاد کرده است که به فروشندگان اجازه می دهد بیش از 25000 دلار اجاره کنند.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم حذف این رویداد برای اولین بار بسیار مهم است. و متأسفانه ، ممکن است آخرین بار نباشد تا قانون تغییر کند.” “زیرا در حال حاضر برای فروشندگانی مانند دیانا ، او سالهاست که از شهر اجازه می گیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا تجارت خود را رسمی کند ، اما محدودیت مجوزهای موجود به او این اجازه را می دهد.”

سناتور ایالتی جسیکا راموس و عضو مجمع جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای درباره مجوزهای نامحدود پیشنهاد کردند که طبق گزارشات از سوی مناطق بهبود تجارت محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *