یک زندانی گارد ریکرز به اتهام قاچاق اسلحه متهم شده است

دسته‌بندی نشده


دادستانی شهرستان برانکس یک سرپرست زندان را متهم به قاچاق تیغ تیغ به یک زندانی در جزیره رایکرز می کند.

تراویس سیمز ، 33 ساله ، هفته گذشته پس از آنکه معاون معاون متوجه شد مامور اصلاحی جاناتان سانچز 31 ساله دستگیر شده را به مرکز جرج آر ویرن در جزیره رایکرز تحویل داده است ، دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرست زندان به بازداشت شده دستور داد تا بازرسی را انجام دهد ، در طی آن یک تیغ در داخل کلاه قلم پنهان شد ، به گفته اداره تحقیقات و اصلاح و تربیت شهر.

مارگارت گارنت ، کمیسر بخش تحقیقات گفت: “معاون برجسته و سریع عمل کننده و تیمش به توقف جریان قاچاق در مواقع حساس و دشوار در زندانهای شهر کمک کردند.” “اقدامات سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI نشان می دهد که نیویورک در مورد قاچاق در زندان های شهر سیاست کاملاً غیرقابل تحملی دارد.

پس از تصحیح بازداشت ، مقامات اعلام کردند که وی تعلیق کرده است دسامبر کار سیمز ، که در زندانهای شهر کار می کند. در جلسه دادگاه روز پنجشنبه ، قاضی یک افسر اصلاح طلب را آزاد کرد که به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

اگر سیمز در ارتقاء قاچاق درجه یک در زندان مجرم شناخته شود ، ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو جرم متهم شد: یک تخلف رسمی و ارتقاء قاچاق درجه دوم زندان. وکیل وی فوراً به درخواست های شرکت حقوقی وی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این نگهبان به دلیل جزیره ریکرز دستگیر شد و زندان ها در سراسر نیویورک با خشونت مداوم مبارزه کردند ، به ویژه در مراکز پذیرش ، جایی که تعداد کارکنان نسبت به سالهای گذشته به شدت افزایش یافته است.

در کنار خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبور به مقابله با تعداد فزاینده COVID-19 ، عدم ارائه خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل غیبت و افزایش شدید خودآزاری شده اند. در سال 2021 ، حداقل دوازده نفر که در زندانهای نیویورک زندانی شده بودند جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در پی بحران ، اصلاح طلبان از دادستان های شهر و قضات خواسته اند تا بازداشت شدگان بیشتری را در حالی که منتظر محاکمه هستند ، آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاح طلب شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر تشویق کرد و معتقد بودند که کارکنان فعلی نمی توانند کنترل محل کار خود را تضمین کنند.

به گفته اداره اصلاح و تربیت ، حدود یک چهارم کارگران لباس فرم مریض گریه می کنند یا به سادگی به سر کار نمی آیند ، که نسبت به میزان غیبت بیشتر در سال جاری کمی بهبود یافته است. به دلیل مشکلات کارکنان ، زندانبانان باقی مانده مجبور شدند ده ها وظیفه خود را ترک کنند و زندانیان خدمات لازم را نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *