یک روند جدید سلامت قلب برای TastyBalance – متخصص تغذیه در Tasty Balance Nutrition لس آنجلس


زندگی زمانی زیباست که جاده ای را بدون هیچ مانع بزرگی طی کنید. بیدار شوید، به سر کار بروید، غذای خوب بخورید، اوقات خوشی داشته باشید، مراقب خود باشید، ورزش کنید، بخوابید و تکرار کنید.

اما پس از آن زندگی تصمیم می گیرد یک تخته سنگ بزرگ را در این مسیر بیندازد، به سبک Indianan Jones Raiders of the Lost Ark. دور تا تمیز نشوید سپس بچرخید و سنگ را با پتک تعقیب کنید و آن را به قطعات کوچک بشکنید.

مردی که روی صخره ای در جنگل ایستاده است

همسرم اخیراً با مراحل پیشرفته نارسایی قلبی تشخیص داده شد. اینها سنگهای ما هستند. او مدتی است که کاملاً خسته شده است، اما از چند ماه پیش در حالت استراحت دچار تنگی نفس شدید شد. خوشبختانه تصمیم گرفت به متخصص قلب و عروق مراجعه کند. این مردی است که برای پارگی آپاندیس یک هفته تمام منتظر بود تا تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد، بنابراین خیلی ممنونم که در این مورد لجبازی نکرد! 🙂 دکتر گفت چنین حالتی دارد که هر ۶ ماه یکبار ظاهر می شود و تشخیص بسیار واضح و صریح بود.

در وسط صبح، مات و مبهوت با من تماس گرفت. این از کجا آمد؟ آیا این موضوع غیرمعمول بود؟ خوب، شاید نه چندان. شاید مدتی است این مشکل را داشته است ….

شوهر من در سال ۲۰۱۷ در حین عمل جراحی برای چیزی که مطلقاً ربطی به قلب نداشت سکته کرد. در طول سه هفته بستری شدن در بیمارستان، هیچ دکتری به او توصیه نکرد که به متخصص قلب و عروق مراجعه کند. به عنوان یک متخصص تغذیه، نمی توانم باور کنم که خودم به آن فکر نکرده ام. سکته مغزی و بیماری قلبی مانند نخود و هویج با هم همراه هستند. بارها و بارها از خودم پرسیدم “چرا به این فکر نکردم که او را به متخصص قلب و عروق مراجعه کنم؟” شاید زودتر متوجه این موضوع شده باشیم. اما، شاید وقتی خیلی به موقعیتی نزدیک می شوید، به چیزهایی که بعداً بدیهی به نظر می رسند فکر نکنید. ما نمی دانیم چرا این اتفاق افتاده است، اما او سابقه خانوادگی برخی از بیماری های قلبی بسیار شدید دارد، بنابراین مولفه ژنتیکی می تواند نقش مهمی در همه اینها داشته باشد.

از آنجایی که تشخیص رسمی کاردیومیوپاتی اتساع ایدیوپاتیک (ایدیوپاتیک اساساً به این معنی است که “ما نمی دانیم این از کجا آمده است، بنابراین به جای آن کلمه خنک را وارد می کنیم”)، شوهر بیچاره من تحت آنژیوگرافی متعدد، قرار دادن استنت و رزکسیون قرار گرفت. در بیمارستان به مدت یک هفته، برای احتیاط در صورت ایست قلبی مجبور به پوشیدن دفیبریلاتور جلیقه نجات برای ۴۰ روز گذشته شد. این چیز دقیقاً شبیه سوتین یک پسر است و من می خواهم یک عکس را به شما نشان دهم، اما فکر می کنم اگر آن را پست کنم شوهرم مرا می کشد! به همراه یک بسته باتری بزرگ متصل است و شبیه یک واکمن قدیمی واقعا سنگین یا متری است که خدمتکاران برای دادن بلیط پارکینگ از آن استفاده می کنند.

در حال نوشتن این مطلب، او یک ضربان ساز (پیس میکر/دفیبریلاتور) در قفسه سینه خود کاشته و برای اولین بار در پیوند قلب مورد ارزیابی قرار گرفت. شگفت آور. در طول یک میلیون سال هرگز فکر نمی کردم که عبارت “ارزیابی پیوند قلب” را بگویم.

پس این سنگ من است. با آن چه کنم؟ آن را بپذیر، راهم را از طریق آن باز کن و به راهی که می دانم کمک کن. این از طریق غذا است. البته کمی ناراحتی، همانطور که هر همسر خوبی باید انجام دهد. 🙂

این برای TastyBalance چه معنایی دارد؟

من از این تجربه به عنوان فرصتی برای آموزش همسرم و دیگران در مورد معنای سبک زندگی قلبی سالم و کم سدیم استفاده می کنم. این بدان معنا نیست که شما هرگز نمی توانید از نمک در دستور العمل ها استفاده کنید و به این معنی نیست که تبدیل به یک غذای بی مزه خواهید شد. حالا توضیح بدهم که شوهرم آشپزی نمی کند. مثل، اصلا. هیچ کس مراجعه به یک متخصص تغذیه را پیشنهاد نکرده است، یا هیچ جزوه، دستور العمل یا توصیه ای در مورد معنای کم سدیم ارائه نکرده است. تنها توصیه این بود که «از نمکدان استفاده نکنید». تنها زمانی که به مداخلات سبک زندگی اشاره شد، زمانی بود که من به طور خاص از پزشکان خواستم تا آنها را با او در میان بگذارند.

خوب … فقط باید بگویم که او خوش شانس است که با یک متخصص تغذیه ازدواج کرده و دستور پخت غذا را تهیه می کند!

اگر شوهرم نداند چه کار کند یا چه غذاهایی بخرد و بپزد، می بینم که بسیاری از افراد دیگر نیز همین مشکل را دارند.

معرفی برچسب های غذایی به دستور العمل ها

من اکنون برچسب های غذایی را به دستور العمل های خود اضافه کرده ام تا بتوانید میزان سدیم آنها را ببینید. تمام اطلاعات کلیدی تغذیه ای دیگر نیز وجود دارد. من همچنین در حال بررسی چندین دستور العمل خود برای کاهش سدیم هستم، اما همچنان اجازه دهید طعم خوبی داشته باشند! به علاوه، من یک پست کامل در داخل سرم دارم که به برچسب های تغذیه اختصاص داده شده است، زیرا این موضوعی است که من واقعاً از آن ناراحت هستم. بسیاری از وبلاگ نویسان مواد غذایی که متخصص تغذیه نیستند آن را برای اهداف سئو ارسال می کنند و اطلاعات اغلب بسیار نادرست است!!!! کمی دیوانه ام می کند، اما بعداً در مورد آن بیشتر می شود.

این چیزی است که من روی آن کار می کنم!

  • من در حال کار بر روی تعریف معنی کم سدیم از نظر دستور العمل هایم هستم و یک دسته کم سدیم را به صفحه دستور العمل های گوشه آشپزی در وب سایت خود اضافه خواهم کرد.
  • پست های وبلاگ با تمرکز بر سلامت قلب و سبک زندگی کم سدیم
  • قلب سالم و برنامه غذایی کم سدیم
  • فهرستی جامع از تمام غذاهای بسته بندی شده کم سدیم جدید
  • به طور منظم دستور العمل ها را برای تناسب با سبک زندگی جدید ما و برای دیگرانی که باید از سدیم آگاه باشند، مرور می کنیم

وای! من کارهای زیادی برای انجام دادن دارم، اما اکنون این بخشی از زندگی من است، در کل و نازک، و امیدوارم نه تنها به شوهرم کمک کنم تا با غذاهای خوشمزه زندگی کند، بلکه می توانم به چند نفر دیگر نیز کمک کنم. ممکن است همان چیزی را تجربه کند

برای من نظر بگذارید یا به من ایمیل بزنید [email protected] اگر شما یا عزیزانتان در مورد اینکه برای فشار خون بالا، نارسایی قلبی یا هر بیماری که ممکن است نیاز به توجه به سطح سدیم خود داشته باشد، در مورد اینکه چه بخورید سردرگم هستید. من دوست دارم بدانم چه چیزی را تجربه می کنید و چگونه مسیر جدید من می تواند به شما کمک کند!

همچنین، اگر تا به حال ارزیابی پیوند قلب انجام داده اید، من واقعاً دوست دارم در مورد تجربه شما بشنوم! نمی دونم با این چی کار دارم!!

مرد و زن در یک ماجراجویی در کالیفرنیا در مقابل چرخ سرگرم کننده میکی

سریعترین رژیم لاغری