یک رهبر فرزانه در الهیات و روانشناسیایسنا/ همدان ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ روز غم انگیزی برای ملت ایران اسلامی است، روزی که مردم ایران رهبر، بصیرت و شعور بزرگ خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا؛ امام خمینی رهبر ساده ای بود که نه تنها یک سیاستمدار بلکه عالمی بزرگ و جهادی خستگی ناپذیر با ایمان و ایمان و آزادی بود و راه را برای مبارزه با ظلم و ستم و حکومت بر مملکت طاغوت هموار کرد. نابود.

پس از گذشت سی و سه سال از رحلت جانسوز رهبر کبیر انقلاب اسلامی که پایه‌های این نظام مبارک را بر اساس دین ناب محمدی بنا نهاده است، همواره در دنیای ظلم و بی‌عدالتی گسترده به سر می‌برد و بویژه اسلامی وجود دارد. ایران که مدام مورد تهدید و حمله قرار می گیرد. تعالیم امام خمینی (ره) برای دشمن، راه شکستن امام راحل است، با وجود غیبت، ادامه اندیشه و مقام پاک خود، برافراشتن پرچم عدالت در برابر ظلم و ستم، ایمان و ایمان راسخ. دعا برای نایب امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) محقق شد و همواره ابعاد شخصیتی امام راحل و زندگی واقع بینانه ایشان را برای جامعه امروز به ویژه نسل جوان برای پایبندی به ارزش ها و اندیشه های انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی تبیین می کرد. مبارزه با ظالمان و استکبار جهانی

امام خمینی متکلم و روانشناس بود

امام جمعه ملایر با بیان اینکه امروز امنیت، آبادانی، عزت و استقلال ایران در خون دلها، پیگیری و مجاهدت شبانه روزی امام راحل (ره) در خلقت انقلاب اسلامی است، افزودند. او هر دو بود. از نظر کلامی و روانی پس از قدرت لایزال خداوند، نیروی انسانی برتر از سایر قوا دیده می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر در گفت وگو با ایسنا; وی در تشریح فضایل آن حضرت افزود: بنیانگذار کبیر انقلاب در مکتب اسلام رشد کرد، مسلمان و اسلام واقعی بود، رشادت و رشادت امام خمینی (ره) از ارجاع به عقاید دینی بود. .

وی با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) به خدا و قدرت اسلام و مردم اعتقاد داشتند و همیشه به آینده امیدوار بودند، افزود: اما آنها کسر (CS) را تأسیس کردند.

امام جمعه مالایا گفت: ایشان خود را نشان دادند که اگر ملت در نماد حکومت دینی متحد شوند و همه به لبه مثبت ولایت فقیه بنگرند به موفقیت های بزرگی دست خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی و اقتدار آن در منطقه و جهان نعمت بزرگی برای ملت ایران و سایر کشورهای مسلمان و آزادیخواه است، گفت: این پیروزی و رشد حاصل تلاش های علمی، عملی، سرمایه معنوی و دینی امام رحیم (رض) می فرمودند که هر سال در سالگرد وفات این مرد بزرگ شکرگزار این نعمت باشیم، زیرا در قرآن می فرماید: «همیشه به یاد داشته باشید. از نعمت های خدا سپاسگزارم.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص وظایف مسئولین در این برهه حساس گفت: امام خمینی (ره) در آرمان های سیاسی و الهی خود در همه جهات به ویژه بخش «مولد و مقاومت اقتصادی» توصیه های راهبردی داشتند. توجه خاصی داشتند و همیشه می گفتند «ما می توانیم».

امام جمعه ملایر با بیان اینکه امروز شعار «ما قادریم» همه اقشار جامعه را خلاصه می کند، گفت: تفسیر سخنان مقام معظم رهبری در واقع ترجمه کلام امام است و امروز ایشان سخنرانی، وصیت نامه ارائه می کنند. و وصیت می کند. به عنوان باب گفتار و آنجا که در عمل و عمل هستند، سیره و زندگی واقعی امام را عنوان و نمونه قرار دهید.

وی افزود: نگاه مردم به مراجع، به اجداد خود نگاه نمی کنند، بنابراین اگر مسئولان از لذت های مالی دوری کنند و زندگی امام را پربارتر و نمایان کنند، مسلم است که می توانیم به سطح بسیار بالایی برسیم. . «مشکلات مالی را مدیریت کنید.

مکتب امام خمینی باید زنده بماند

نماینده مردم مالزی در مجلس شورای اسلامی در خصوص سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: او این سخنان را به ما آموخت.

حجت الاسلام والمسلمین احد آزادی خواه در گفت و گو با ایسنا; وی افزود: در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) باید اصول ایشان را احیا کنیم، هدف اصلی ما از سالگرد امام راحل زنده نگه داشتن مکتب امام است.

وی افزود: اما اگر بتوانیم هر سال این مکتب را به بهانه نسل جدید دادن به امام خمینی(ره) و یک بار تجدید و ارائه آن به دنیا احیا کنیم، حتماً آن را تولید خواهم کرد، می توانیم و می توانیم انقلاب را تأمل کنیم. باغ. ”تمدن برای کشف رویدادهای جدید.

با اشاره به اینکه شاید زمانی که امام ملی جریان انقلابی را آغاز کرد، هیچکس تصور نمی کرد که روزی این مقاومت در غرب آسیا شکل بگیرد، افزود: امروز انقلاب ملی به رهبری مردم آزادیخواه است. جلوی مقاومت را بسازید. یعنی لبنان، فلسطین، عراق، پاکستان، افغانستان، یمن، سوریه و بسیاری از کشورهای دیگر همگی در عقیده امام خمینی(ره) هستند.

نماینده مالزی در ادامه گفت: مدرسه امام خمینی محل آگاهی حاشیه نشینان و مستضعفان، مبارزه با فساد، مبارزه با تبعیض بود.

وی گفت: با وجود اینکه انقلاب ما هنوز به وقوع نپیوسته است، اما انقلاب به همین سمت و سو حرکت می کند، هر جا که این اقدامات انجام نشد، عامل انقلاب نبود، بلکه عامل انتخاب های نادرست و انتخاب های نادرست بود. آثار طمع و غرور و دست خلقت انقلاب شد پس باید جلوی آن انقلاب را بگیریم.

خداوند برکات انقلاب امام خمینی را به ما داده است

نماینده مالزی در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: یکی از صفاتی که در سنت الهی به آن اشاره می کنیم، نعمت های خداوندی است که به بندگانش می دهد، مثلاً به الف رحم می کند. امت از طریق حضرت یوسف آمد و پیامبر (ص) با لطف اسلام و مهربانی انسانی آمد.

دکتر. هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا؛ وی با بیان اینکه اکنون در محضر امام خمینی(ره) و صفات ایشان و کسانی هستیم که ملت ما از برکات «انقلاب» برخوردار شده اند، افزود: برکاتی مانند وحدت، جهاد، رحمت و… همین است. ما یک واسطه پیدا کردیم.

وی ادامه داد: وقتی به دفاع پربرکت و کار گروه های جهادی و یا عشقی که در خدمت به مردم می بینیم نگاه می کنیم، همه در حمایت از اسلام است که امام(ره) آن را احیا و تبلیغ کردند.

بیگی نژاد با بیان اینکه ملت با امام نباشد هیچ امامی موفق نمی شود، گفت: موضوع امام استقلال، عزت، آزادی، جمهوری اسلامی و ولایت فقیه همه است. که برای آبادانی دنیای ما هستند.

امام خمینی (ره) به گفته مقام معظم رهبری در کشور از جایگاه بالایی برخوردار است.» نام امام خمینی (ره) در دنیا ناشناخته است».

حسین فارسی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب در برنامه های مختلف در شهر و روستاهای تابعه شهرستان ملایر برگزار می شود، با اشاره به خروج ۱۳ برنامه ویژه امام از شهرستان گفت: .

وی با بیان اینکه چهاردهمین مصلی رحلت امام ۲۳ خردادماه در نماز جمعه ملاقه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این مصلی از ۱۲ تا ۱۵ خرداد ماه در شهرستان ملاقه برگزار می شود. .

فارسی بیان کرد: با شیوع بیماری های قلبی در دو سال اخیر، بنیان گذاری انقلاب کبیر در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار نشده است و امسال نیز به دلیل گذشت از این بیماری. ، قرار است این مراسم با سخنرانی مقام معظم رهبری انجام شود.

معاون فرماندار ملایر با اشاره به اینکه ۲۰۰ نفر پسر به حرم امام خمینی(ره) اعزام می شوند، گفت: هماهنگی های لازم برای حضور در این مراسم انجام شده است.

انتهای پیام/