یک برنامه رادیکال برای احیای بیماری همه گیر SoHo: حذف خودروها

دسته‌بندی نشده


در حالی که علائم بهبودی همه گیر در ماه های اخیر در برخی از مناطق منهتن ظاهر شده است ، غیرقابل انکار است که این شهر دچار آسیب های اقتصادی طولانی مدت شده است که بهبود برخی محله ها چندین سال به طول می انجامد. مهمترین آنها SoHo ، یکی از ثروتمندترین محله های شهر و منطقه تجاری است که در ماه های اول همه گیری تبدیل به یک شهر ارواح شد.

با از بین رفتن گردشگری بین المللی ، بیش از 40 فروشگاه – بیش از 30 درصد از کل مشاغل این منطقه – بسته شده و بیش از یک چهارم دفاتر در حال حاضر خالی هستند. همانطور که شاید اخیراً نیویورک تایمز گفته است ، “شاید هیچ منطقه تجاری در آمریکا که بیشترین آسیب را از ویرانی مالی همه گیری دیده است ، بیشترین آسیب را ندیده باشد.” با این حال ، برخی گروه های محلی این را فرصتی منحصر به فرد برای تجسم مجدد محله می دانند تا بازسازی آن را آغاز کرده و در سالهای آینده به آن اجازه رونق دهند – از جمله فضای بیشتر برای پیاده روی محلی ها و گردشگران.

طرح SoHo Broadway Initiative BID ، که بخشی از منطقه را شامل می شود ، از جمله برادوی بین هوستون و کانال ، یک طرح دید عمومی (همراه با طرح های خیابانی و استراتژی های کارپ) را پیشنهاد می کند که باعث کاهش ترافیک در محله و انتقال آن بخش از برادوی به عابران پیاده می شود. مسیر حمل و نقل اتوبوس و دوچرخه ؛ افزایش فضای پیاده رو و امکانات رفاهی پیاده (شامل صندلی) در برادوی و بروم ؛ و ایجاد فضاهای عمومی در خیابان پرینس و خیابان هوارد.

به گفته مارک دیکوس ، مدیر اجرایی طرح SoHo Broadway Initiative ، از برادوی خواسته می شود ترافیک بیش از حد – از تونل هلند ، وسایل نقلیه محلی ، تحویل ، اتوبوس و موارد دیگر را اداره کند. بنابراین ، این طرح بر تغییر مسیر ترافیک غیر محلی در اطراف لبه های “فوق بلوک” تشکیل شده است که SoHo ، NoLita و Little Italy را تشکیل می دهد.

دیکوس گفت: “خیابان هایی در اطراف آن سه ماهه فوق العاده وجود دارد که می توانند این نوع ترافیک را اداره کنند ، اما مناطق فوق چهارگانه مناطق محلی هستند.” “خیابان پرنس یک خیابان تک خط است. برادوی یک خیابان تک خط است. آنها برای مدیریت ترافیک منطقه ای که باید به مرکز شهر ، مرکز شهر یا از طریق شهر وارد شود طراحی نشده اند. و با فیلتر کردن ترافیکی که ما فکر می کنیم با اطمینان ، ما می توانیم فضاهای عمومی فوق العاده ای در محله برادوی خود ایجاد کنیم که برخی از مشکلات طولانی مدت ازدحام ، ازدحام پیاده روها و عملیات تجاری را حل کند. “

اطلاعاتی در مورد نحوه حرکت ترافیک به اطراف ارائه می دهد "بلوک فوق العاده"

تصویری از نحوه هدایت ترافیک در اطراف “سوپر بلوک”

فلش

تصویری از نحوه هدایت ترافیک در اطراف “سوپر بلوک”

ابتکار SoHo Broadway

یکی از نمونه برنامه آنها منطقه برادوی نزدیک و بالای خیابان 23 منهتن بود ، جایی که شهر ترافیک را منحرف می کرد: “اگر اکنون به خیابان 23 ، در شمال و جنوب خیابان 23 بروید ، برخی از پیاده روهای واقعاً عالی وجود دارد که اساساً مورد استفاده قرار می گیرد. خیابان های باز طرح ریزی کرده و فضای مربعی ایجاد می کند. “

این طرح در حال حاضر توسط رئیس منطقه منهتن ، گیل برویر ، پشتیبانی می شود ، که می گوید “این دقیقاً طرح های آینده نگر است که همیشه در محله برادوی SoHo مورد نیاز بوده است ، اما هنگام شروع بهبودی از همه گیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.”

دیجی ویلیامز ، مدیر توسعه تجارت در خرده فروش آنلاین Boxed ، که دارای دو دفتر در SoHo است ، نیز معتقد است که این طرح می تواند به تسریع احیای تجاری محله کمک کند: “ما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد اینکه دفاتر ما باید در کجا رشد کنیم ، می کنیم. – آیا این منطقه ای است که مردم می خواهند به آنجا بروند و فروشندگان و شرکای تجاری ما -؟ او گفت. “به همین دلیل است که ما در SoHo در هشت سال گذشته بوده ایم. من می گویم که برنامه چشم انداز می گوید جایی است که می توانیم در آن بمانیم ، جایی که مردم می توانند با افتخار به آن خانه بگویند ، جایی که مردم می توانند سخت کار کنند اما سپس به بیرون بروند. و از تعطیلات خود لذت ببرید. “.

ارائه چشم انداز SoHo BID Broadway بین هوستون و کانال

ارائه چشم انداز SoHo BID Broadway بین هوستون و کانال

فلش

ارائه چشم انداز SoHo BID Broadway بین هوستون و کانال

ابتکار SoHo Broadway

پیدایش این طرح با انتشار گزارش Envision SoHo / NoHo آغاز شد ، که تعدادی از مسائل مربوط به کیفیت زندگی را مشخص کرد که باید در سال 2019 مورد توجه قرار گیرد.

سپس در دوران همه گیری ، هنگامی که مغازه ها بسته شدند و مردم در خانه ماندند ، “ما در آن لحظه واقعاً در مورد مشکلات مشخص شده در گزارش Envision SoHo / NoHo عمیقا فکر کردیم: کمبود فضای سبز ، عدم وجود فضای باز”. به شهر واقعاً با استفاده از فضای عمومی و پتانسیل دگرگون کننده حال حاضر ، به ویژه با ظهور خیابان های روشن ، دست و پنجه نرم می کند. “این یک فرصت بسیار منحصر به فرد برای ایجاد یک پایه محکم برای رشد پایدار ، بهبود و فراتر از آن بود.”

این طرح علاوه بر پرداختن به مسائل مربوط به ترافیک و عابران پیاده ، فرصت های جدیدی را برای افزودن امکانات رفاهی به محله ایجاد می کند که تاریخ فرهنگی غنی آن ، به ویژه در هنر را تکمیل می کند. با در اختیار گرفتن این فضاهای پارکینگ و فراهم آوردن امکانات رفاهی ، این فرصت را برای قرار دادن هنرهای عمومی در محله ایجاد می کند. و از این بابت بسیار خوشحالم. من فکر می کنم انجام این کار دشوار است و این فرصتی عالی برای احترام به تاریخ فرهنگی غنی SoHo ایجاد می کند. “

دیکوس خاطرنشان کرد که این برنامه مستقل از تلاش های شهر برای بازسازی SoHo و NoHo ، مناطقی که از اوایل دهه 1970 به شدت توسعه نیافته بودند ، تهیه شد. دولت د بلازیو می خواهد هزاران آپارتمان جدید ، از جمله صدها مسکن ارزان قیمت ، در منطقه ای که عمدتاً سفید است (طبق آخرین سرشماری 80 درصد سفیدپوست) و اجاره خانه ها حدود 60 درصد از متوسط ​​منهتن بیشتر است ، اضافه کند.

رندر خیابان بروم

رندر خیابان بروم

فلش

رندر خیابان بروم

ابتکار SoHo Broadway

همانطور که انتظار می رفت ، طرح بازسازی با واکنش برخی از مردم محلی مواجه شد که می خواهند محله را به همان صورتی که هست حفظ کنند و معلوم نیست که آیا این طرح ، که ماه ها شهر در حال بررسی آن است ، از حمایت کافی از شورای شهر برخوردار است یا خیر. اتخاذ کردن. در هر صورت ، دیکوس گفت که چشم انداز آنها از SoHo ، که قبل از اعلام توسعه مجدد شهر آغاز شده بود ، در صورت وقوع “تغییرات” را تحسین می کند.

با این حال ، مقاومت برخی افراد در برابر تغییر اجتناب ناپذیر است ، خواه ساکنان طولانی مدت آنها که بر اثر آسمان خراش ها جان خود را از دست داده اند یا رانندگانی که نمی خواهند جای پارک خود را رها کنند. این واقعیتی است که هر گروهی که سعی در تصور مجدد استفاده از فضای عمومی داشته باشد ، با آن روبرو خواهد شد و باعث درگیری در محله های سراسر شهر شده است ، خواه ناهار بیرون باشد یا خیابانهای باز “آشفته”.

دیکوس گفت: “من فکر می کنم تغییر همیشه دشوار است و دیدگاه های متفاوتی در هر محله وجود دارد ، اما هدف این طرح بهبود محله برای همه ، از جمله کسانی است که زندگی می کنند ، کار می کنند و از آنجا دیدن می کنند.” “اگر امروز به SoHo می آیید ، اغلب یک ترافیک است که هیچ ساکن آن را دوست ندارد. ما شکایات سر و صدا دریافت می کنیم ، شکایات بیکار دریافت می کنیم. بسیاری از شکایات وجود دارد ، درست است؟ برنامه ما حل این مشکلات است – ما فضای سبز اضافه خواهیم کرد ، ما فضای عمومی را اضافه خواهیم کرد. “من امیدوارم و خوشبین هستم که همه ذینفعان SoHo از این طرح بهتر از وضعیت فعلی لذت ببرند.”

ویلیامز ، که بیش از 100 کارمند SoHo در Boxed استخدام می کند ، گفت که رشد آینده محله ، هم به عنوان یک منطقه تجاری و هم به عنوان یک منطقه مسکونی ، بسیار مهم است: “من فکر می کنم هر زمان که چیز جدیدی ارائه می دهید ، مردم از کمی می ترسم. ” گفت. “مردم از تغییر می ترسند ، اما اگر تغییر نکنید ، در درازمدت عقب خواهید افتاد. همانطور که مردم خرید می کنند ، کار می کنند و زندگی می کنند ، پیشرفت می کنند و خوشحالم که SoHo در مورد آن فکر می کند و تلاش می کند. زیرا اگر شما نکن ، تو برمی گردی و رها می شوی. “

در همین حال ، ابتکار SoHo Broadway به دنبال بازخورد جامعه در مورد این طرح ، صحبت با سایر شهرداران و اعضای شورای شهر در مورد نحوه انجام آن ، و بررسی ترافیک و پارکینگ است. در همین حال ، یک پروژه آزمایشی موقت عمومی با نام مستعار شازده کوچولو ، شنبه ها در ماه اکتبر در خیابان پرینکو انجام می شود. روزهای شنبه در خیابان پرینس ، بین برادوی و خیابان مرسر اجرا می شود و به روی تردد وسایل نقلیه بسته می شود.

شنبه گذشته عکسی از خیابان پرنس دوباره تصور شد

شنبه گذشته خیابان پرنس دوباره تصور شد

فلش

شنبه گذشته خیابان پرنس دوباره تصور شد

براندون زواگرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *