یاسمین مقبلی یکی اجتناب کرده اند فرماندهان ناسا شدناسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آژانس فضایی اروپا ۲ فضانورد را برای بازدید به ایستگاه فضایی بین‌المللی در مأموریت «Crew-7» مأموریت اسپیس ایکس محدوده کرده‌اند کدام ممکن است توسط یاسمین مقبلی، فضانورد ایرانی ناسا هدایت می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل اجتناب کرده اند ناسا، بنابر گفتن ناسا، جاسمین مقبلی، فضانورد ناسا، اصالتاً ایرانی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آندریاس موگنسن، فضانورد آژانس فضایی اروپا، به همین ترتیب شناخته شده به عنوان فرمانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلبان فضاپیما در مأموریت اسپیس ایکس نمایندگی خواهند کرد.

پیش بینی نمی رود این ماموریت به همان اندازه سال ۲۰۲۳ پایان دادن شود.

ماموریت Crow-7 توسط موشک SpaceX Falcon 9 اجتناب کرده اند وسط فضایی کندی ناسا در فلوریدا برای اتصال به ۲ فضانورد تولید دیگری در ایستگاه فضایی انجام می تواند.

یاسمین مقبلی کدام ممکن است در سال ۲۰۱۷ شناخته شده به عنوان فضانورد ناسا محدوده شد، در منطقه مهندسی هوافضا در دانشکده اموی تحصیل کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثبات کارشناسی ارشد شخصی را {در این} منطقه در دبیرستان نیروی دریایی آمریکا در کالیفرنیا به نوک رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش فرض در ماموریت Crow خدمت تنبل. اولین پرواز فضایی شخصی را تخصص کنید. .

یاسمین مقبلی متولد ۲۳ جولای ۱۹۸۳، خلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرد نیروی دریایی آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضانورد ایرانی-آمریکایی ناسا است. او بیش اجتناب کرده اند ۲ هزار ساعت پرواز همراه خود ۲۵ نوع هواپیمای مختلف را در کارنامه کاری شخصی دارد.

ناسا علاوه بر این با اشاره به آندریاس موگنسن دانمارکی گفتن کرد کدام ممکن است دومین بازدید شخصی را به ایستگاه فضایی می تواند داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون تقریباً ۱۰ ساعت را در منطقه سپری کرده است. او در جاری حاضر شناخته شده به عنوان افسر رابط آژانس فضایی اروپا در وسط فضایی جانسون ناسا در هیوستون خدمت می تنبل.

انتهای پیام/