گلیگ: هدفم شکست محمدیان و شرکت در مسابقات جهانی استکشتی گیر وزن ۹۷ کیلوگرم جام تختی گفت: هدفم شکست محمدحسین محمدیان و رسیدن به تیم ملی دوم است.

به گزارش ایسنا، مجتبی گلیج پس از قهرمانی در جام تختی گفت: در نظر داشته باشید. امیدوارم در تمریناتی که پشت سر می گذارم آمادگی خوبی داشته باشم تا در انتخابی تیم ملی محمدحسین محمدیان بتوانم بهترین بازیکن یکی از بهترین های ۹۷ کیلوگرم را شکست دهم تا بروم. جام جهانی صربستان.

وی درباره تشویق های بی وقفه تماشاگران گفت: کشتی پیش روی تماشاگران واقعا نگران کننده است و ما تا به حال چنین تجربه ای با تنکابن نداشته ایم که با این همه تماشاگر و عشقی که مردم به آنها دارند کشتی بگیریم. کمی سختی کشیده ام و امیدوارم در چند بازی آینده بهتر شوم و حریفانم را شکست دهم و دل برادران و خواهرانم را بسازم که همیشه برای من دعا می کنند. امیدوارم پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم و همه ایرانیان را خوشحال کنم.

دارنده مدال برنز در مورد هدف خود برای رسیدن به تیم دوم جام جهانی گفت: واقعا کار سختی است و روز به روز سخت تر می شود. در دور بعد باید با محمد که سابقه شکست من را دارد کشتی بگیرم و امیدوارم با تمرینات خوب او را شکست دهم. جام برای من عالی بود و توانستم آن را امتحان کنم. مبارزه با حریفان داخلی از مخالفان خارجی دشوارتر است زیرا ما یکدیگر را بهتر می شناسیم. حریفان من کشتی ها را مسدود کردند و به خوبی کشتی گرفتند. در انتخابات سخت کار می کنم اما امیدوارم بتوانم سربلند باشم و مدال های جام جهانی صربستان را پر رنگ تر کنم.

گلیج درباره پیروزی سختش مقابل حریف در فینال گفت: بدیهی است که جو سالن فوق العاده بود اما شرایط بدنی من بسیار تاثیرگذار بود زیرا هنوز آماده نبودم. در مجموع ۷۰ تا ۸۰ درصد آماده بودم و هنوز آمادگی لازم را برای مبارزه با محمدیان انجام نداده بودم. زمان باقی مانده که هنوز زمان انتخابی مشخص نشده، احتمالا کادر فنی یک ماه به من فرصت می دهد، سعی می کنم در این مدت آمادگی بهتری داشته باشم. من واقعا امیدوارم که محمد را شکست دهم.

انتهای پیام/