گرده زنبور عسل را برای دیابت مصرف کنید

واقعا شگفت انگیز است وقتی تمام کارهایی که گرده زنبور عسل می تواند برای سلامتی یک فرد انجام دهد را در نظر بگیرید. من ابتدا به آن علاقه مند شدم زیرا یک تقویت کننده انرژی طبیعی است. افزایش سیستم ایمنی و سرکوب کننده طبیعی اشتها نیز از مزایای شناخته شده است. اما موارد بیشتری نیز وجود دارد و برخی تحقیقات اولیه برخی از اثرات مثبت گرده زنبور عسل را با دیابت مرتبط می‌دانند.

سه نوع دیابت وجود دارد؛

  1. دیابت نوع ۱
  2. دیابت نوع ۲
  3. دیابت بارداری

نوع ۱ دیابتی ها وابسته به انسولین هستند زیرا انسولین کافی توسط لوزالمعده تولید نمی شود و بنابراین قند خون افزایش می یابد زیرا انسولین کافی وارد جریان خون نمی شود. پیشگیری از این نوع دیابت همیشه امکان پذیر نیست زیرا بسیاری از افراد آن را به ارث برده اند.

نوع ۲ دیابت بسیار شایع تر از نوع ۱ است و به عنوان مقاومت به انسولین نیز شناخته می شود زیرا بدن انسولین تولید می کند اما قادر به تولید گلوکز نیست. دیابت نوع ۲ قابل پیشگیری است زیرا معمولاً ناشی از مواردی مانند رژیم غذایی نامناسب، چاقی و سبک زندگی کم تحرک است.

حاملگی دیابت معمولا در دوران بارداری موقتی است و توسط هورمون ها تحریک می شود. به ندرت نیاز به تزریق انسولین دارد و با رژیم غذایی و ورزش قابل درمان است.

اما به لطف پیشرفت‌های فناوری در طول سال‌ها، ما توانسته‌ایم یک پیوند دیابت گرده زنبور عسل ایجاد کنیم که از مکمل‌های آن برای کنترل این بیماری استفاده می‌کند. در اینجا نگاهی می اندازیم به اینکه چگونه پیوند دیابت گرده زنبور عسل می تواند به یک دیابتی کمک کند.

• برخلاف تمام داروهای مورد استفاده، گرده گل کاملاً طبیعی است و عاری از انواع عوارض جانبی است.

• به دلیل سطوح بالای ویتامین E و ترکیبات توکوفرول که در اکسیژن رسانی سلول ها مفید است، گردش خون را بهبود می بخشد.

• تنظیم خون نیز به دلیل مقادیر بالای ترکیبات آنتی اکسیدانی بهبود یافته است.

• تیامین، همچنین به عنوان ویتامین B1 شناخته می شود، همچنین در گرده زنبور عسل یافت می شود که بخشی از تمام درمان های اصلی دیابت بوده است.

• ترکیبات آنتی اکسیدانی موجود در گرده می توانند سطح کلسترول بالا را سرکوب کنند.

• همچنین به داشتن نیکوتینیک اسید (نیکوتینامید) معروف است که به شدت برای خون سازی توصیه می شود و در درمان دیابت شیرین مفید است.

• بسیاری از مردم بر این باورند که این ارتباط بین گرده زنبور عسل و دیابت ممکن است کلید درمان دائمی این بیماری در آینده نزدیک باشد.

افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ باید از غذاهای سالم و با شاخص گلیسمی پایین استفاده کنند. برخی از انتخاب های خوب سبزیجات و میوه های برگ سبز با هسته یا دانه ها، غلات کامل و حبوبات هستند.

گرده گل را روزانه مصرف کنید و به اندازه کافی پری بیوتیک برای فواید بیشتر برای سلامت گوارش دریافت کنید. مقداری فعالیت بدنی و ورزش باید در زندگی هر دیابتی گنجانده شود.