کیری ایروینگ به دلیل مشکلات مربوط به واکسن COVID-19 به نت باز می گردد

دسته‌بندی نشده


کیری ایروینگ بعدازظهر شنبه برگشت.

این یک بازی یا حتی یک تمرین واقعی نبود ، اما یک گام کوچک رو به جلو بود.

گارد فوق ستاره Nets Mercury ، که از روز دوشنبه از بازگشت از ساحل غربی از تیم جدا شده بود ، در یک تمرین عمومی سبک در پارک پل بروکلین شرکت کرد.

ایروینگ ، تنها بازیکنی که از ماسک صورت در روز شنبه استفاده کرد ، به دلیل امتناع از پیروی از دستورالعمل های واکسن محلی ، تمام تمرینات هفته ای و بازی جمعه پیش از فصل جمعه را از دست داد. اما پس از آنکه نیویورک در روز جمعه تشخیص داد که مرکز کارآموزی Nets یک ساختمان اداری خصوصی است ، می تواند از روز یکشنبه به کارآموزی در بروکلین بازگردد.

در طول ارائه ، او مورد تشویق شدید جمعیت قرار گرفت و خود را در یک رویداد اجتماعی غوطه ور کرد. ایروینگ به همراه هم تیمی های خود شوت زد و در بازی حذفی کل تیم شرکت کرد. او توپ ها و پیراهن های بسکتبال مینیاتوری را به سمت جمعیت پرتاب کرد و چندین امضاء امضا کرد.

“من فکر می کنم ما یک قدم جلوتر می رویم تا همه را از اینجا دور نگه داریم [event] بسیار ویژه است ، “پتی میلز ، نگهبان ذخیره در این رویداد گفت.

شبکه های
کایری ایروینگ و کوین دورانت روز شنبه در تمرینات نتس در پارک مشغول تفریح ​​هستند.
کوری سیپکین

میلز ، تنها عضو نتز که در اختیار خبرنگاران قرار دارد ، گفت که ایروینگ هنوز در مورد برنامه های فعلی خود با تیم تماس نگرفته است ، اما امیدوار است که مذاکرات زمانی انجام شود.

وی گفت: “ما هنوز فرصتی برای جلسات خود پیدا نکرده ایم ، اما من مطمئن هستم که این گفتگوها خواهد آمد.”

اگرچه ایروینگ اکنون می تواند با هم تیمی های خود در بروکلین تمرین کند ، اما هنوز 43 بازی فصل عادی را از دست می دهد – 41 بازی خانگی در بارکلیز سنتر و دو بازی در مقابل نیکس – قبل از واکسیناسیون.

شبکه های
تمرین Kyrie Irving Nets در پارک.
کوری سیپکین

ایروینگ از زمان مصاحبه Zoom برای روز رسانه نزدیک به دو هفته پیش با خبرنگاران صحبت نکرده است ، و مشخص نیست که او و نت ها قصد دارند در مورد وضعیت خود چه کنند. آیا وقتی یک بازیکن هفت زمانه All-Star به صورت پاره وقت کار می کند برای Nets خوب است زیرا حداقل می تواند تمام وقت تمرین کند؟ آیا ایروینگ قبل از واکسیناسیون موقعیت خود را نرم می کند؟

قبل از رویداد شنبه ، ایروینگ در توییتر پست کرد ، که به نظر نمی رسید آماده واکسن در برابر COVID-19 باشد.

“من توسط خدا و همچنین توسط قوم خود محافظت می شوم. ما کنار هم ایستاده ایم. “

شبکه های
کوین دورانت و کیری ایروینگ
کوری سیپکین

ستاره های دیگر کوین دورانت و جیمز هاردن از درخواست علنی ایروینگ برای واکسیناسیون خودداری کردند ، هرچند هر دو گفتند که می خواهند او به صورت تمام وقت در تیم باشد. هاردن اذعان داشت که عدم حضور ایروینگ در هر زمان به نت ها روی پارکت آسیب می رساند.

دورانت روز جمعه گفت: “امیدواریم به این موضوع پی ببریم.”

همچنین مشخص نیست که آیا ایروینگ قبل از شروع فصل عادی در مسابقه شرکت خواهد کرد یا خیر ، که از هفته سه شنبه در مدافع عنوان قهرمانی میلواکی آغاز می شود. او یکشنبه گذشته قبل از شروع فصل پیش فصل نتس مقابل لیکرز بازداشت شد ، اگرچه به دلیل بازی در لس آنجلس واجد شرایط شرکت در مسابقات بود. ایروینگ می تواند در مسابقه دوشنبه در فیلادلفیا بازی کند ، اما سرمربی استیو نش روز جمعه گفت که چون ایروینگ زمان زیادی را برای تمرین گذراند ، مطمئن نیست که در آن مسابقه بازی کند.

حداقل روز شنبه ، او با تیم بازگشت و یکشنبه ، می تواند پس از بیش از یک هفته در اولین تمرین خود شرکت کند. بدیهی است که مشکل حل نشده است ، اما بهتر از ایروینگ است که به جدایی از هم تیمی ها ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *