کمتر از یک چهارم کودکان مدارس عمومی نیویورک آزمایش COVID-19 را در مدرسه انتخاب کرده اند

دسته‌بندی نشده


مقامات شهری در جلسه شورای شهر روز چهارشنبه فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند که در برنامه آزمایش سیستم مدارس دولتی COVID-19 نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز K-12 که امسال با حضور در مدرسه آزمون تصادفی هفتگی موافقت کرده اند ، بخشی از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در این جلسه گفت که حدود 500000 دانش آموز مدارس ابتدایی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها از سن 12 سالگی واکسینه نمی شدند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ عنوان غربالگری نمی شوند و واکسینه نمی شوند. تعداد دانش آموزان امسال فقط در پایان اکتبر اعلام می شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز وجود داشت.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزانی که ممکن است واکسن را دریافت کنند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله در سراسر شهر واکسینه شده اند ، اگرچه داده ها دانش آموزان مدارس دولتی را فاش نمی کند. دونالد کونیرز ، معاون آموزشی آموزش و پرورش در این نشست.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این آمارها چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو قاطعانه از افتتاح مدارس برای یادگیری شخصی در پاییز امسال بدون هیچ فاصله ای دفاع کرد و دوباره بر این باور بود که مدارس نیویورک از نظر آزمایش ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون “استاندارد ایمنی طلا” هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، شهر دوشنبه دستور واکسیناسیون خود را برای همه کارکنان DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

با این حال ، این شهر مجاز به واکسیناسیون دانش آموزان مدارس دولتی نیست ، و در عوض آزمایش های تصادفی را روی 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه که فرم رضایت نامه را به صورت هفتگی تکمیل کردند ، انجام داد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل تست سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را آزمایش می کرد. تا سال 2020 دسامبر 90 students از دانش آموزان تحت آموزش شخصی (کمتر از 20 of از 960،000 دانش آموز سیستم در آن زمان) با شرکت در آزمون های هفتگی موافقت کردند.

اوت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها دستورالعمل هایی را صادر کرده اند که توصیه می کند دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی مورد بررسی قرار گیرند و یادآور می شود که مناطق مدارس محلی می توانند در مورد اطلاعات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “میزان آزمایش ما کار می کند و 100 staff از پرسنل واکسینه شده شخصی در مدرسه ما یکی از امن ترین نقاط شهر است.” “ما با دقت فرم های رضایت را جمع آوری می کنیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری می کنیم و هر والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم تا فرم رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن نگه داشتن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در همه مدارس به آستانه تست 10 reached رسیده است یا نه ، گفت که در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 of از دانش آموزان با شرکت در آزمون ها موافقت کرده اند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که اقدامی انجام دهند و والدین نیز باید این رضایت نامه را امضا کنند. ما متوجه آن نمی شویم ما هر روز فشار می آوریم ، “کونیرز گفت ،” ما کمپین رضایت را در کنار کمپین واکسیناسیون ادامه می دهیم تا بتوانیم یکی از ارکان رویکرد چند لایه را اجرا کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید با ارائه اطلاعات کلیدی مانند ثبت نام دانش آموزان ، حضور و میزان واکسیناسیون بیشتر افشا شود.

وی گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اساسی را در اختیار کمیته و مردم ندارید … به سادگی قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *