کلسترول و گوشت قرمز

آیا شما عاشق گوشت هستید؟ آیا یک استیک خوب، رست بیف یا بریل لندن را دوست دارید؟ اگر دارید و کلسترول بالایی دارید، پایان خوردن این نوع غذا نیست.

به افراد مبتلا به کلسترول بالا گفته شده است که خوردن گوشت قرمز برای شما مضر است. این گفته درست است. خبر خوب این است که مجبور نیستید با هم از خوردن استیک مورد علاقه خود دست بکشید. کاهش میزان مصرف گوشت قرمز باعث بهبود سلامت شما و کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی می شود.

گوشت قرمز چرب است. همه ما می دانیم که چربی برای شما مضر است. اگر هر روز این را مصرف کنید، پتانسیل بسیاری از مشکلات مربوط به قلب و سطح کلسترول خود را خواهید داشت. من واقعاً کسی را نمی شناسم که هر روز گوشت قرمز بخورد. که واقعا گران است. اگر این کار را می کنید، سعی کنید و کاهش دهید. برای سلامتی شما معجزه خواهد کرد.

نوع گوشت قرمزی که مصرف می کنید نیز تأثیرات متفاوتی بر روی سطح قلب و کلسترول شما دارد. خوردن استیک تقریباً تأثیری مانند خوردن همبرگر ندارد. حالت دوم چرب تر است. همبرگر از انواع مختلف گوشت درست می شود. برگر گاومیش عملاً بدون چربی است، در حالی که برگر با گوشت گاو درست نمی شود. سعی کنید هنگام تهیه همبرگر از لاغرترین مواد ممکن استفاده کنید. قلب شما از شما تشکر خواهد کرد.

این دسته شامل بیکن و هات داگ نیز می شود. این هر دو برای شما بسیار بد است. فقط نگاهی به مقدار روغنی که در تابه هنگام پختن بیکن دارید بیندازید. آیا واقعاً می خواهید که این مواد در بدن شما شناور باشند؟ من فکر نمی کنم شما انجام دهید.

مصرف گوشت قرمز را کاهش دهید. آن را با غذاهای پروتئین بالاتر که برای شما بهتر است جایگزین کنید.

سریعترین رژیم لاغری