کرملین: مسکو تمایل دارد مذاکرات فوق العاده معناداری همراه خود اوکراین داشته باشدسخنگوی کرملین در لحظه (سه شنبه) اظهار داشت کدام ممکن است روسیه تمایل دارد مذاکرات معناداری همراه خود اوکراین داشته باشد.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اظهار داشت: اوکراین یک ملت بی طرفانه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآیندهای دولتی خانه موجود است، با این حال علاوه بر این اینها، مفاتی در میز مذاکره ۲ طرف مذاکره موجود است. ممکن است قادر نیستم وارد عمیق این مطالب شوم. ما راضی شده‌ایم کدام ممکن است علنی کردن آن‌ها تنها می‌تواند به توسعه مذاکرات در جاری حاضر آسیب برساند، کدام ممکن است در جاری حاضر فوق العاده کندتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر اجتناب کرده اند آنچه ما می‌خواهیم است.

پسکوف در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه همه پرسی پس اجتناب کرده اند بسته ای کدام ممکن است طرفین غیر مستقیم به حاضر به مردمان هستند، برگزار تبدیل می شود، اظهار داشت: این {به دلیل} مجموعه ای اجتناب کرده اند پارامترها است کدام ممکن است باید توسط خدمه های مذاکره کننده مورد بحث قرار گیرد.

سخنگوی کرملین نیز اظهار داشت کدام ممکن است هیچ مذاکره ای صورت نگرفته است. همراه خود این جاری، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، همواره تصمیم‌ها را در تمامی سطوح اطمینان حاصل شود که شفاف‌سازی موضع مسکو در قبال این موضوع، اطمینان حاصل شود که دلیل نیازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه‌های حمله به اوکراین پذیرفته است. به معنای واقعی کلمه هستند او صدها تمایل شخصی را آرم داده است.

وی یکپارچه داد: روسیه پیش نویس اسناد را تعدادی از روز پیش شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند توسعه مذاکرات به اوکراینی ها عرضه داد کدام ممکن است کیف به برخی اجتناب کرده اند آنها پاسخ داده با این حال برخی بی پاسخ مانده اند. موضع روسیه با اشاره به مذاکرات برای طرف اوکراینی انصافاًً شناسایی شده است است. این تنها چیزی است کدام ممکن است می توانم بگویم.

سخنگوی کرملین افزود: روسیه سازوکار خاصی در سرزمین های اوکراین آزاد شده اجتناب کرده اند بازو ناسیونالیست ها ندارد.

انتهای پیام/