کدام روش لاغری برای دستگاه مناسب تر است؟

دسته‌بندی نشده


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری های روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای انسان ایجاد کرده است ، ارائه می دهد. امروزه می توان از تکنیک های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه های لاغری برای اطمینان از تناسب اندام بین انسان طراحی شده است. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنان تعداد بیماران را افزایش می دهند کلینیک لاغری می افزاید.

خلاصه ای از بهترین دستگاه کاهش وزن:

» کدام روش لاغری برای دستگاه مناسب است؟

» چگونه با استفاده از دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری موضعی

» کاهش وزن با استفاده از دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض لاغری موضعی

لاغری با استفاده از دستگاه

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، محتوای چربی موضعی و سلولیت ، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. با لاغری دستگاه می توان سلولیت را بهبود بخشید و در عین حال شکل دلخواه را ایجاد کرد.

چگونه با استفاده از دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه های لاغری به گونه ای طراحی شده است که می تواند بافت چربی را با روش های مختلف مانند حرارت ، انجماد ، امواج مافوق صوت ، ارتعاش و موارد دیگر کاهش دهد. بافت چربی بر اساس ناحیه بدن به دو دسته برگشت پذیر و برگشت ناپذیر تقسیم می شودبه

عملکرد لاغری با استفاده از دستگاه به طوری که بافت چربی تا حد ممکن برگشت ناپذیر است. بنابراین ، سلول های چربی وارد متابولیسم بدن می شوند و به انرژی تبدیل می شوند. در این حالت ، هیچ سلول چربی که بتواند دوباره تولید شود وجود نخواهد داشت.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک شما بر اساس بافت چربی و ناحیه موردنظر شما بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. باید به تماس با مراکز و کلینیک های معتبر که دارای تمام وسایل لازم هستند توجه شود.

کلینیک لاغری Atresia جامع ترین خدمات را ارائه می دهد و بهترین دستگاه های لاغری مانند Shockwave ، RF ، cavitation ، LPG ، مجسمه سازی بدن و کرایولیپولیز را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و پوست استفاده کرد.به

لاغری با استفاده از دستگاه

کاهش وزن با استفاده از دستگاه چقدر طول می کشد؟

به یاد داشته باشید که از دستگاه های لاغری باید به طور مرتب استفاده شود. برای بهترین نتیجه ، معمولاً انجام 8 تا 12 جلسه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بستگی به دستگاه و محل بدن دارد و از 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. اکثر افراد با استفاده از دستگاه از جلسه چهارم اثرات کاهش وزن را تجربه می کنند.

عوارض لاغری موضعی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از دستگاه های لاغری می تواند منجر به عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، آلرژی ، آسیب به عروق خونی و بافت ماهیچه ای شود.

قبل از شروع درمان ، پزشک خود را از وضعیت جسمانی و شرایط زمینه ای خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *