کتابخانه های عمومی نیویورک هزینه های دیرکرد را حذف می کنند

دسته‌بندی نشده


کتابخانه عمومی بروکلین ، کتابخانه عمومی نیویورک (در خدمت برانکس ، منهتن و استیتن آیلند) و کتابخانه عمومی کوئینز اعلام کرده اند که با الگو گرفتن از شهرهای دیگر مانند سان فرانسیسکو و شیکاگو ، هزینه های دیرهنگام را لغو می کنند و نیویورک را تشکیل می دهند. سیستم کتابخانه “بزرگترین در کشور برای جریمه”. این تغییر سیاست نه تنها کتابها بلکه سایر مطالب را نیز شامل می شود. علاوه بر این ، همه جریمه های دیرهنگام فعلی در حال لغو هستند ، بنابراین همه نیویورکی هایی که دارای کارت کتابخانه هستند یک کلین شیت دارند.

اگرچه دیگر نیازی به پرداخت هزینه بازگشت دیرکرد ندارید ، اما همچنان تشویق می شوید که هرگونه مطالب دیررس موجود را به شعبه محلی خود بازگردانید. و شما می خواهید این کار را انجام دهید زیرا در حالی که هزینه های دیر حذف می شوند ، هیچ هزینه جایگزینی برای کتاب های از دست رفته وجود ندارد.


آنچه در مورد کتابخانه ها باید بدانید به شرح زیر است:

● نیویورکی ها در هر سنی دیگر مجبور نخواهند بود برای مطالب دیرکرد جریمه دیرکرد بپردازند

● قبلاً کارت های کتابخانه مسدود می شدند اگر مجازات 15 دلار یا بیشتر داشتند. دیگر نخواهد بود

● اگر نیویورکی ها مواد خود را از دست بدهند ، باید هزینه تعویض را بپردازند. مواد پس از حدود یک ماه تاخیر مفقود شده تلقی می شوند. با این حال ، در صورت بازگرداندن مواد ، هیچ هزینه ای اعمال نمی شود

customers در صورت جمع آوری هزینه های جایگزین برای مشتریان ، کارت ها از گرفتن وام فیزیکی اضافی منع می شوند (محدودیت ها از سیستم به سیستم دیگر متفاوت است) ؛ توجه داشته باشید که حتی با وجود بلوک روی کارت های خود ، بازدیدکنندگان همچنان می توانند به رایانه ها ، کتاب های الکترونیکی و سایر خدمات دیجیتالی دسترسی داشته باشند.


جریمه ها از اوایل قرن بیستم بخشی از سیستم کتابخانه ها بوده اند و طبق بیانیه مطبوعاتی ، “حذف این مانع قدیمی برای دسترسی به کتابخانه ها این امکان را می دهد تا مأموریت خود را بهتر انجام دهند: دانش و فرصت ها را برای همه آزاد و در دسترس قرار دهند.”

2019 ما گزارش داده ایم که حدود 50،000 بازدیدکننده جنایی از کتابخانه های نیویورک به خدمات مدیریت منحصر به فرد گزارش شده اند ، یک آژانس جمع آوری بدهی که با هر سه سیستم کتابخانه های عمومی شهر کار می کند … مراجعه های منحصر به فرد معمولاً بیش از 25 دلار یا دلار جریمه دارند 50 “.

حتی برای کسانی که به سطح اطلاع رسانی به آژانس جمع آوری بدهی نرسیده باشند ، اگر بیش از 15 دلار جریمه دریافت کنند ، کارت های کتابخانه مسدود می شوند. طبق بیانیه مطبوعاتی ، “در آن زمان [this] حدود 400000 نیویورکی ، بیش از نیمی از جوامع مورد نیاز ، در این گروه قرار می گیرند. “

هر سیستم کتابخانه ای اظهار داشت که بیشترین درصد کارت های مسدود شده در جوامع با نیازهای بالا است و کتابخانه عمومی بروکلین گزارش می دهد که شعب آنها با بیشترین تعداد کارت های مسدود شده در مناطقی است که بیش از 20 درصد از خانوارها زیر خط فقر زندگی می کنند و متوسط ​​درآمد خانوارهای آنها کمتر از 50 هزار نفر است.

NYPL لیست زیر شعب را در سطح شهر با بیشترین درصد کارت های مسدود شده به اشتراک گذاشت:

  • خیابان استون (نیویورک شرقی) ، بروکلین – 24
  • موریسانیا ، برانکس – 22.5 درصد
  • بیسلی پارک ، ناحیه کوئینز – 20.2 درصد
  • آرورن ، کوئینز – 19.98
  • سدویک ، برانکس – 19.9
  • ترمونته ، برانکس – 19.8 درصد
  • Far Rockaway ، Queens – 19.39
  • خیابان 125 ، منهتن – 19.1
  • جامائیکای جنوبی ، منطقه کوئینز – 18.96
  • نیو لاتز ، بروکلین – 18.8

آنتونی دبلیو مارکس ، رئیس NYPL سالهاست که خواهان یک سیستم کتابخانه رایگان است و در سال 2017 ، هنگامی که درباره مخالفان آنها نوشت ، هر سه سیستم تقریباً 2.25 میلیون دلار را پوشش دادند. بنیاد JPB ، یک ورق تمیز برای تقریبا 161،000 کودک ارائه داد.

مارکس در مورد لغو نهایی جریمه ها گفت: “در طول همه گیری ، واضح تر از همیشه بود که ما در داستان دو شهر زندگی می کنیم و آسیب پذیرترین شهروندان ما اغلب پشت سر گذاشته می شوند.” وی افزود: “برای کسانی که نمی توانند جریمه هایی را اعمال کنند – برای نیویورکی های کم درآمد – آنها یک مانع واقعی برای دسترسی هستند که ما دیگر نمی توانیم آن را بپذیریم. این یک گام به سوی جامعه ای عادلانه است که بیشتر نیویورکی ها کتابخانه می خوانند و از آنها استفاده می کنند. و ما افتخار می کنیم که این اتفاق افتاده است. “

اگرچه جریمه ها در طول همه گیری همه گیر به حالت تعلیق درآمد ، اما در سال مالی 2019 ، این سه کتابخانه حدود 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد.

درباره خط مشی ویژه کتابخانه جدید بیشتر بدانید: bklynlibrary.org، nypl.org، و queenslibrary.orgبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *