کاهش کلسترول به طور طبیعی – نتایج شگفت انگیز بدون استفاده از داروهای استاتین

به دلیل تکنیک های بازاریابی عالی تولید کنندگان داروهای کلسترول، تاکید کمی بر بهترین راه های کاهش طبیعی کلسترول در جامعه ما شده است. اگر در نظر داشته باشید که داروهای طبیعی برای کاهش کلسترول چقدر موثر هستند، این یک اشتباه بزرگ است.

ببینید، این یک واقعیت شناخته شده است که داروهای کلسترول دارای برخی عوارض جانبی بالقوه شدید هستند. حدود ۲۵ درصد از افرادی که از داروهای استاتین استفاده می کنند به دلیل دردهای عضلانی قادر به تحمل آنها نیستند. برخی حتی در نهایت با آسیب دائمی به عضلات، کلیه ها یا کبد خود مواجه می شوند.

به همان اندازه شناخته شده است، اما به خوبی تبلیغ نشده است که می توانید کلسترول بالا را به طور طبیعی و بدون عوارض جانبی کاهش دهید. مقاله‌ای که اخیراً در US News & World Report منتشر شد، به نقل از پزشکی اشاره کرد که دریافت که با استفاده از رژیم غذایی کاهش دهنده کلسترول، توانسته است کلسترول خود را بهتر از آنچه دارو برای او انجام می‌دهد کاهش دهد.

امروزه، تحقیقات زیادی در مورد توانایی فیبرهای محلول و استرول‌های گیاهی در کاهش میزان کلسترول بالا وجود دارد. بهترین غذاها برای کاهش کلسترول به طور طبیعی آنهایی هستند که حاوی غلظت بالایی از فیبر و استرول های گیاهی هستند.

موثرترین آنها آجیل و غلات کامل هستند. یک مشت گردو یا پسته یک میان وعده عالی برای کاهش کلسترول است. میوه ها و سبزیجات همچنین حاوی مقادیر زیادی استرول و فیبر هستند.

به دلایلی، این سوء تفاهم وجود دارد که کاهش کلسترول بالا به طور طبیعی دشوار است یا به سادگی کار نمی کند. هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد.

اگر نیاز به کاهش کلسترول بالا دارید و نمی‌خواهید به داروهای خطرناک استاتین متوسل شوید، از شما دعوت می‌کنم از وب‌سایت من دیدن کنید، جایی که در مورد بهترین غذاها، رژیم‌ها و مواد طبیعی که می‌توانید برای کاهش کلسترول به طور طبیعی استفاده کنید، صحبت می‌کنم.

سریعترین رژیم لاغری