کالری ها و کالری های غذایی بالا برای رژیم غذایی شما

ما اغلب به آنچه در آینده روی زندگی ما تأثیر می گذارد اهمیت نمی دادیم. ما کاری را انجام می دهیم که فکر می کنیم می تواند ما را خوشحال کند. غذاهایی با سطح کلسترول بالا می توانند زبان شما را “شاد” کنند، اما چیزی بیش از این نیست. من فکر می کنم همه باید قبل از خوردن هر چیزی فکر کنند. برای همه بسیار مهم است.

ما اغلب می گوییم “کلسترول” برای همه خطرناک است. اما آیا می دانید تعریف “کلسترول” چیست؟ کلسترول یک لیپید است که هر یک از سلول های ما را می پوشاند. وقتی غذاهای پرکلسترول زیاد بخورید، در برابر بیماری ها آسیب پذیرتر خواهید شد. شما به کلسترول نیاز دارید اما کلسترول بیش از حد به این معنی است که سریعتر خواهید مرد. بنابراین باید مراقب باشید که هر روز چه می خورید، بسیار مهم است که بدانید چه چیزی سالم است و چه چیزی نیست.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه، باید با پزشک نزدیک خود در مورد کلسترول در بدن خود صحبت کنید. کلسترول بدن خود را بررسی کنید، سپس متوجه خواهید شد که برای سلامتی خود به چه چیزی نیاز دارید. پس از بررسی کلسترول خود، باید در مورد لیپوپروتئین ها بدانید. لیپوپروتئین ها برای سلامتی شما مهم هستند زیرا حامل کلسترول هستند. آنها کنترل کننده هستند.

پس از بررسی لیپوپروتئین خود، متوجه خواهید شد که آیا لیپوپروتئین شما “چگالی بالا” است یا “چگالی کم”. لیپوپروتئین با چگالی بالا برای شما مهم است زیرا به این معنی است که لیپوپروتئین ها حامل کلسترول هستند که می توانند کلسترول شما را از سلول های مهم و کبد دور نگه دارند. لیپوپروتئین با چگالی کم به این معنی است که کلسترول شما بیش از حد است و این کلسترول ها می توانند بدن شما را در برابر حمله قلبی و انواع دیگر بیماری ها آسیب پذیرتر کنند.

انسان ها با هم فرق دارند. من و شما بدن متفاوت و سطح استاندارد کلسترول متفاوتی داریم. اکثر مردم می گویند اگر سطح کلسترول شما حدود ۴.۰ میلی مول در لیتر باشد، به این معنی است که از بیماری ها در امان هستید. اما مهم است که لیپوپروتئین خود را بشناسید، “چگالی بالا” است یا “چگالی کم”؟ اگر لیپوپروتئین شما به عنوان لیپوپروتئین با چگالی کم طبقه بندی شود، سطح استاندارد کلسترول شما متفاوت است.

مهمترین و ساده ترین چیزهایی که در مورد برنامه های رژیم غذایی می توان گفت این است: “شما باید غذاهای سالم بخورید”. بله، گفتن آن آسان است اما گاهی اوقات تمرین سخت است، اما غذاهای سالم می توانند کلسترول شما را کنترل کنند. بنابراین بسیار مهم است که در مورد غذاهای سالم بیشتر بدانید و آنها را بخورید.

برای اینکه سطح کلسترول خود را کمتر از همیشه کنید، باید به طور منظم ورزش کنید و از خوردن غذاهای پرکلسترول خودداری کنید. شما همچنین به یک قرص کاهش وزن نیاز دارید تا به شما کمک کند سریعتر به اهداف خود برسید، اما به یاد داشته باشید، همه چیز نیاز به زمان و صبر دارد.

سریعترین رژیم لاغری