کارگاه های تقلبی من را بشناسید / به سیستم لیست بیمه کارفرما امکانات جدید اضافه کنیدمدیر فناوری و تحول دیجیتال انجمن تامین اجتماعی با اشاره به راه اندازی حق بیمه جدید کارفرمایی در اردیبهشت ماه، درباره شناسایی کارگاه های واقعی من و اضافه شدن برخی قابلیت های جدید این سامانه توضیح داد.

محمدحسین زراعتی در گفت و گو با ایسناوی با اشاره به راه اندازی سامانه جدید ارائه لیست گرانی کارفرمایان که برای یکسان سازی کانال های تامین اجتماعی اجرا شده است، گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری سامانه قدیم بر اساس بستری در سال های گذشته بود که حاوی مواردی از جمله قصور و تخلفات بود. برخی از مشکلات سیستمیک که بهبود یافته اند.

وی افزود: یکی از نکات مثبتی که در سامانه جدید داریم تکمیل اطلاعات کارفرمایان و محل کار است که منجر به بهبود فهرست قراردادها شده است. راه اندازی سامانه شروع کار بود و می خواهیم برای همان کاری که در فیش حقوقی کارفرما می گیریم خدمات بیشتری ارائه دهیم. یکی از هوشمندترین خدماتی که باید اضافه شود این است که هنگام اضافه شدن لیست، خطاها و حذفیات را به کارفرما گزارش دهید.

مدیر فناوری و تحول دیجیتال انجمن تامین اجتماعی ادامه داد: در ابتدا، شش یا هفت ماه پس از دریافت لیست، ممکن است به کارفرما اطلاع داده شود که دسته خاصی را اشتباه وارد کرده اید، اما ممکن است این اتفاق بیفتد. برای ارائه سیستم جدید، کارفرما لیست را آپلود می کند یا در کمترین زمان ممکن از خطای احتمالی مطلع می شود که هم به نفع کارفرما و بیمه گر و هم به عبارتی سازمان است. موفقیت کامل

وی ادامه داد: به عنوان مثال ما کارگاه هایی داشته ایم که کارفرما فوت کرده و چندین سال گذشته است، اما اطلاعات کارفرمای ما کامل نیست، به آژانس اطلاع داده نشده و این روند ادامه دارد، اما اکنون چون جمع آوری اطلاعات ما تمام شده است و تایید اطلاعات کارفرما با ثبت نام، چنین مواردی تولید شده است. یک سری موارد دیگر نیز وجود داشته است، مانند کارگاه هایی که من به ناعادلانه از کمک های مردمی سوء استفاده کرده ام که اکنون ناپدید شده اند. چنین مواردی نادر است، اما وجود دارد و باید از آنها اجتناب کرد.

وی ادامه داد: همچنین در سیستم قبلی اشتباهات و منافذی وجود داشت که ما نمی توانستیم آن را ببندیم و نمی توانستیم ببندیم و یک سری کارفرما هم یاد گرفته اند و همین مسیر را طی کرده اند که جای تاسف دارد، خوب همه آن راه ها هستند. بسته

انتهای پیام/