ژیرو متفاوت بنزما در گروه سراسری فرانسه شددیدیه دشان اولیویه ژیرو را به گروه سراسری فرانسه دعوت کرد به همان اندازه متفاوت کریم بنزما شود.

به گزارش ایسنا، اولیویه ژیرو مهاجم میلان متفاوت کریم بنزمای مصدوم در گروه سراسری شد. این شرکت کننده فرانسوی پس اجتناب کرده اند اینکه {به دلیل} مصدومیت در دیدار مقابل مایورکا مجبور به توقف پایین شد، خرس مراقبت های پزشکی قرار گرفته است. آزمایشات روز جمعه نماد داد مصدومیت او آنقدرها کدام ممکن است ابتدا تصور می شد انتقادی نبود، با این حال او در پایان افزایش نیافت.

مهاجم میلان اجتناب کرده اند ژوئن قبلی، روزی کدام ممکن است فرانسه در یورو ۲۰۲۰ بردن شد، برای گروه سراسری کشورش تفریحی نکرده است. او در ۱۱۰ تفریحی ۴۶ گل برای گروه سراسری کشورش به ثمر رسانده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها پس اجتناب کرده اند تیری آنری در فهرست برترین گلزنان در کلاس دوم قرار دارد. تاریخچه این گروه

همراه خود این جاری، مصدومیت اجتناب کرده اند ناحیه مچ پای کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، کدام ممکن است او را اجتناب کرده اند تفریحی یکشنبه مقابل بارسلونا محروم کرد، باعث شد به همان اندازه ژیرو برای تفریحی های دلپذیر بعدی مقابل ساحل عاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنوب به گروه سراسری فرانسه دعوت شود. آفریقا فدراسیون فوتبال فرانسه این خبر را در اینترنت موقعیت یابی شخصی گفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است کادرفنی فرانسه برای بنزما آرزوی درمانی فوری دارد.

دشان روز پنجشنبه پس اجتناب کرده اند خروج ژیرو اجتناب کرده اند مخلوط کردن ۲۳ نفره شخصی، همراه خود ردیابی به شکل دیدنی میلان ۳۵ ساله، اجتناب کرده اند ژیرو صحبت کرد. ژیرو به میلان در صدر جدول سری آ کمک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۲۰ تفریحی لیگ ۸ گل به ثمر رسانده است.

دشان به ژیرو اظهار داشت: “الان همه عامل برای او خوشایند پیش {می رود}.” او همراه خود میلان گل های مهمی به ثمر می رساند. ممکن است برای او خوشحالم. ممکن است باید انتخاب بگیرم. ممکن است می دانم کدام ممکن است اولیویه چه کاری ممکن است برای ما انجام دهد. در فرانسه فعلی است. هشت ماه به همان اندازه جام جهانی قطر که هنوز است. فرانسه در ۲۵ مارس در مارسی به مصاف ساحل عاج {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به مصاف آفریقای جنوبی {می رود}.

انتهای پیام/