چگونه گوشی خود را مرتب کنیم (3 مرحله آسان!)

دسته‌بندی نشده


به عنوان فردی که دوست دارد همه چیز را مدیریت کند ، می توانید شرط ببندید که هیچ مشکلی در تلفن من وجود ندارد. من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید تلفن خود را با سه کار ساده که اکنون می توانید انجام دهید تعمیر کنید!

نحوه مدیریت عکس ها در تلفن

به احتمال زیاد تلفن شما پرکاربردترین دستگاه است

فهمیدم. تلفن ما خط نجات ماست. من بیشتر از آنچه بخواهم اعتراف کنم از تلفن خود استفاده می کنم ، اما این یکی از بهترین ابزارهایی است که در محل کار استفاده می کنم.

من می خواهم بگویم که 90 درصد عکسهایی که این روزها در KERF مشاهده می شوند با استفاده از iPhone گرفته شده اند (به لطف دوربین های با تکنولوژی بالا) و صندوق ورودی و ابزارهای مدیریت پروژه من بسیار مهم است تا روزهای کاری من طبق برنامه باشد.

البته ، من برای استفاده شخصی نیز از تلفن خود بسیار استفاده می کنم. بسیار مهمتر این است که تلفن عاری از هرج و مرج باشد ، بنابراین من ده ها عکس جذاب توس را نمی چرخانم تا آنچه را که برای روزنامه نیاز دارم پیدا کنم.

این که آیا از تلفن خود برای تجارت استفاده می کنید یا فقط برنامه های زیادی دارید که پیدا کردن چیزی را غیرممکن می کند ، من می توانم کمک کنم!

گاهی اوقات کار جداسازی قطعات به دلیل حجم بالایی که با آن شروع می کنید می تواند دلهره آور به نظر برسد. از آنجا آمده ام Declutter نام بازی من است.

مانند هر پروژه بزرگ ، برداشتن چند قدم سریع برای چرخاندن توپ گام های کودک به سوی هدف بزرگتر شما است.

حالا بیایید تلفن خود را کنار هم قرار دهیم …

چگونه می توان تلفن خود را در 3 مرحله آسان تعمیر کرد

1. برنامه های بلا استفاده را از صفحه اصلی حذف کنید.

لازم نیست همه آنها را امروز حذف کنید ، اما از طریق صفحه اصلی (یا صفحه نمایش) بروید و هر هفته برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید.

ایده آل این است که مواردی را که استفاده نمی کنید (مانند برنامه هتل یک بار که برای اقامت بارگیری کرده اید) حذف کنید. اما اگر مطمئن نیستید که ممکن است دوباره به برنامه نیاز داشته باشید ، می توانید آنها را به یک پوشه منتقل کرده و در صورت نیاز به آنها ، آنها را حذف کنید.

اگر قصد ندارید یک برنامه را به طور کامل از تلفن خود حذف کنید ، حداقل آن را از صفحه اصلی حذف کنید. در صورت لزوم ، می توانید از نوار جستجو یا کتابخانه برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید.

برنامه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنید باید در اولین صفحه اصلی شما باشند. هر چیزی که اولویت اصلی نیست ، دوست دارم آن را در پوشه ای در صفحه 2 قرار دهم. مانند پوشه سفر Uber / Lyft / Airlines یا برنامه های آماده برای غذا مانند Grub Hub و Roots در پوشه Food. من فقط گاهی از آنها استفاده می کنم ، بنابراین نمی خواهم املاک اصلی من به هم ریخته باشد.

2. اعلان های غیر ضروری را غیرفعال کنید.

به صفحه اصلی نگاه کنید و دریابید که پیام ها کجا هستند. آیا 25 نشان خوانده نشده در کنار برنامه های Pinterest یا Facebook وجود دارد؟ پیام رسانی برای تماس های متنی و تلفنی مهم است ، اما بسیاری از ما در اکثر برنامه ها به این حواس پرتی بصری نیاز نداریم.

من نمیتوانم آن نشانها را تحمل کنم !! قرمز من را نگران می کند انگار که چیز مهمی را از دست می دهم ، حتی اگر خود برنامه مهم نباشد (من به شما نگاه می کنم ، فیس بوک). من تقریباً در همه برنامه هایم به جز برنامه های ارتباطی (متن ، تماس ، وکسل) نشان ها و اعلان ها را خاموش می کنم.

کاربران iPhone: به تنظیمات >> اعلان ها بروید و 2 دقیقه وقت بگذارید تا اعلان ها را در هر برنامه ای که به روز شما حساس نیست خاموش کنید.

اضافی ، اضافی: چگونه با تلفن خود را متمایز کنیم

3. چیزی را حذف کنید.

بی نظمی گوشی شما کجاست؟ برنامه یادداشت ها؟ رول دوربین شما؟ پیام ها یا ایمیل های شما یک دقیقه وقت بگذارید تا برنامه ای را که بیشتر شما را آزار می دهد پیدا کنید و محتوای قدیمی را حذف کنید. سپس از خود بپرسید آیا راهی برای ایجاد یک سیستم جدید وجود دارد تا دفعه بعد پیکسل ها جمع نشوند!

برای من ، برنامه Notes یکی از آن برنامه ها است زیرا ایده ها ، کوپن ها ، لیست ها و موارد دیگر من است. من همچنین دوست دارم هر از گاهی برنامه یادآوری های خود را که دیگر به آن نیاز ندارم ، پاک کنم. و ، البته ، رول دوربین وجود دارد ، اما من در دوره های خود سیستم کاملاً متفاوتی دارم!

خوب ، این خیلی بهتر نیست؟ سیستم ها پاسخی برای همگام شدن با کل آشفتگی دیجیتالی هستند!

تلفن همراه با دوره آشفتگی دیجیتال

نکات سازمانی بیشتری می خواهید؟

آیا می خواهید ترفندهای سازمان دیجیتالی بیشتری بیاموزید؟ سمینار رایگان را می توانید در اینجا پیدا کنید: نحوه مدیریت ایمیل نامه ، عکس و فایلبه

همچنین می توانید لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *