چگونه کلسترول بالا را کاهش دهیم؟ – نتایج برجسته تضمین شده است

همانطور که در مورد چگونگی کاهش کلسترول بالا تحقیق می کنید، نظرات مختلفی پیدا خواهید کرد. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که بهترین راه برای کاهش کلسترول LDL از طریق دارو است. با این حال، به دلیل عوارض جانبی شدید این محصولات که شامل احتمال آسیب عضلانی، کبدی و کلیوی است، استفاده از آنها به عنوان آخرین راه حل منطقی است.

من متعجب شدم از اینکه فهمیدم ۲۵ درصد از افرادی که داروهای استاتین را امتحان می کنند در نهایت دچار درد و اسپاسم عضلانی می شوند. بسیاری حتی در نهایت مجبور به مقابله با آسیب عضلانی می شوند.

درک چگونگی کاهش کلسترول بالا به طور طبیعی، شما را در مسیر یک سیستم قلبی عروقی سالم بدون نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی قرار می دهد. نقطه شروع این است که تغییراتی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید که شامل کاهش میزان مصرف چربی های اشباع شده و افزایش مقادیر غذاهای با فیبر بالا در رژیم غذایی شما می شود.

در حالی که ممکن است انجام این کار آسان به نظر برسد، بسیاری از ما با ایده مصرف کمتر گوشت گاو و سبزیجات بیشتر درگیر هستیم. به همین دلیل است که استفاده از یک برنامه غذایی ساختاریافته مانند رژیم غذایی ساحل جنوبی را مفید می دانم.

در حالی که این رژیم غذایی برای کاهش کلسترول طراحی نشده است، رژیم غذایی ساحل جنوبی گوشت گاو و خوک را تا زمانی که به اهداف شما نرسیده است حذف می کند. در این مورد، هدف خواندن کلسترول سالم است که ممکن است چند هفته یا چند ماه طول بکشد.

این رژیم غذایی به دلیل دستور العمل های خوشمزه ای که شامل می شود، بسیار مفید است. به عنوان یک واقعیت، من امروز به استفاده از بسیاری از دستور العمل ها ادامه می دهم، حتی اگر دیگر برای کاهش میزان کلسترول خود کار نمی کنم.

این رویکرد طبیعی برای کاهش سطح کلسترول ldl نتایج عالی را برای اکثریت قریب به اتفاق افراد فراهم می کند. از وب سایت من دیدن کنید تا با روش های دیگر کاهش کلسترول بدون نیاز به استفاده از دارو آشنا شوید.

سریعترین رژیم لاغری