چگونه کلسترول بالا را به روش طبیعی کاهش دهیم

آیا برای کاهش کلسترول بالای خود بیش از حد به داروهای امروزی وابسته هستید؟ آیا از عوارض جانبی این داروها خسته شده اید؟ آیا علاقه مند به دانستن جایگزین های طب غربی هستید؟ موارد زیر می توانند کلسترول بالا را بدون وابستگی زیاد به داروهای امروزی کاهش دهند. نه مورد تایید FDA است و نه از نظر بالینی ثابت شده است. اما جایگزینی برای طب غربی است. بنابراین، اگر تصمیم به کاهش کلسترول بالا به روش طبیعی دارید، این کار را با مسئولیت خود انجام می دهید.

این داستان در مورد چگونگی کاهش کلسترول بالا بر اساس تجربه خودم است. پدر و مادر من قبلاً کلسترول بالایی داشتند و در نتیجه مشکلات قلبی داشتند. بنابراین، وقتی دکترم به من گفت کلسترول بالایی دارم، اصلا تعجب نکردم. من یه جورایی انتظارش رو داشتم با این حال، من باید کاری انجام می دادم تا کلسترول بالای خود را کاهش دهم. از جایی که من آمدم، داروهای غربی بسیار گران بودند و خانواده های فقیری مانند من توانایی خرید آنها را نداشتند. بنابراین برای کاهش کلسترول بالا به چیز دیگری تکیه کردیم. ما این کار را به روش طبیعی انجام دادیم. سال‌هاست که من و خانواده‌ام برای کاهش کلسترول بالا به ماهی‌های نارنجی و سیب سبز متکی بوده‌ایم. سطح کلسترول من به طور قابل توجهی پایین است و هیچ مشکل سلامتی مرتبط با کلسترول ندارم. به لطف ماهی زبر نارنجی و سیب سبز.

در زیر دستورالعمل هایی در مورد چگونگی کاهش کلسترول بالا آورده شده است. ماهی خشن نارنجی در سوپرمارکت‌های محلی مانند Albertsons و Save-Mart موجود است. ۱ پوند ماهی زبر نارنجی و یک سیب سبز بخرید. ماهی زبر نارنجی را بخارپز یا آب پز کنید. برای طعم بیشتر، کمی نمک، فلفل سیاه، شکر و مقداری آب لیمو اضافه کنید. بعد از غذا، همه چیز را با یک سیب سبز بشویید. باید هفته ای یک بار ماهی زبر نارنجی و سیب سبز بخورید تا کلسترولتان کاهش پیدا کند. پس از کاهش کلسترول بالا به سطح طبیعی، باید هر دو ماه یک بار این مواد را بخورید.

یادآوری: شما این کار را با مسئولیت خود انجام می دهید. صاحب این داستان مسئول (یا پاسخگو) عمل شما نیست. خوردن ماهی زبر نارنجی برای کاهش کلسترول بالا شناخته شده است. اما از نظر بالینی ثابت نشده یا مورد تایید FDA نیست.

سریعترین رژیم لاغری