چگونه می توان یک دستور چسباننده تهیه کرد که استفاده از آن لذت بخش است

دسته‌بندی نشده


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه درست کردن یک دستور العمل مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد در آشپزخانه با فناوری کار می کنند ، از برنامه هایی برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و خوشحال هستند که درست در صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی کنند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند بدون افزودن سس سویا به صفحه کلید لپ تاپ یا کشیدن انگشتان خود بر روی تلفن در حالی که نان را فشار می دهند چیزی درست کنند.

من در استفاده از صفحه نمایش برای پخت و پز بد بودم. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

همه چیز با دو پین ساده جایگزین شد

مرتب کردن دستور العمل های من در چسب های مرتب و آسان برای استفاده در آشپزخانه یک تغییر مطلق بازی بود.

دستور العمل های مورد علاقه ما در اختیار شماست. یک دور سریع و من به راحتی آنچه را که نیاز دارم پیدا می کنم. و دیگر سس سویا روی صفحه کلید من نیست. به نظر می رسد سیستم شما؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: شام های هفتگی و لیست خرید خود را فوراً برنامه ریزی کنید: از کاربرگ برنامه ریزی رایگان وعده غذایی من استفاده کنید

طرز تهیه چسب با توجه به دستور العمل

  • مشاهده دستور العمل های چاپ شده موجودبه بی رحم باشید – با خودتان صادق باشید. در قلب خود می دانید که هرگز آن دستور کیک نارگیلی چهار طبقه ای را که از مجله ای تهیه کرده اید ، درست نمی کنید؟ از عمه خود برای خواندن دستور تهیه سالاد ماکارونی او قدردانی کنید ، اما آیا واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس احساسی را در جاهای دیگر دور بیندازید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. آیا بارها و بارها به دنبال یک دستور العمل به همان وب سایت می روید؟ چاپ. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • کتابهای آشپزی مورد علاقه خود را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب های آشپزی خود را محدود کنید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظی که به راحتی پاک می شوند قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و لکه خوردن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با این اندازه دستور العمل های چاپ شده و به موارد زیر تقسیم می شود کارت های نسخه
  • دسته بندی هایی ایجاد کنید که برای خانواده شما منطقی باشد. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “تنقلات” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. یک دسته “دستور العمل های امتحانی” را به مواردی که می خواهید درست کنید اضافه کنید. برای پخت ، برگه های من دارای “کیک” ، “کیک” و “کوکی” بود.
  • چسب ها را بگیرید. من یک چسب مخصوص دستور پخت 2 اینچی دارم ، دیگری برای پخت (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به موارد بزرگتر نیاز داشته باشید. متناوباً ، دسته های خود را به چند چسباننده کوچکتر محدود کنید ، مانند اتصال دهنده های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از اسپلیترهای دارای برگه استفاده کنیدبه پارتیشن های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من به راحتی نمی توانم برگه ها را ببینم. بالاخره پیداش کردم این توزیع کنندگان گسترده تر، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توان چسبنده دستور غذا را سازماندهی کرد

به صورت دوره ای ویرایش کنید. گاهی اوقات چسباننده دستور غذا را مرور کرده و دستورهای قدیمی را بیرون بیاورید تا مرتب و مرتب بماند. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً آنها را درست می کنید و دوست دارید ، اضافه کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدید را پیدا کردید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه ای داشته باشم و تصمیم بگیرم که یک نگهبان باشد ، یک محل (مطلوب!) در چسباننده به دست می آورد.

لوازم جانبی اتصال دهندهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *