چگونه آمریکایی های در معرض خطر بیماری قلبی می توانند با مصرف مکمل ها زندگی سالم تری داشته باشند

در ایالات متحده، بیماری قلبی یکی از قاتل های اصلی است که از هر سه بزرگسال یک نفر را تحت تاثیر قرار می دهد. متاسفانه حتی نوجوانان نیز از سنین پایین به این بیماری مبتلا می شوند. آمریکایی هایی که در معرض خطر بیماری قلبی هستند، اگر بدانند چگونه می توانند سالم تر زندگی کنند. بخوانید تا متوجه شوید.

بسیاری از مردم از بالا بودن سطح کلسترول خون که می تواند به سلامت آنها آسیب جدی وارد کند، آگاهی ندارند. کلسترول بالا عامل اصلی حمله قلبی و سکته است. در واقع، هر چه سطح کلسترول بالاتر باشد، خطر حمله قلبی بیشتر است. سال گذشته، حدود یک میلیون آمریکایی به این بیماری قاتل مبتلا شدند و هر سال نیم میلیون نفر در نتیجه آن جان خود را از دست دادند.

یکی دیگر از عوامل موثر در ابتلا به بیماری قلبی سیگار کشیدن است. سیگاری ها معمولاً هشدارهای روی پاکت های سیگار را نادیده می گیرند یا نمی دانند که تنباکو قاتل خاموش است. چه سیگار، سیگار، قلیان یا پیپ، همه آنها می توانند برای سلامتی شما مضر باشند.

مکمل‌های ویتامین سال‌هاست که وجود داشته‌اند و اغلب روش ترجیحی نسبت به داروهای تجویزی هستند. مزایای بسیاری از مصرف مکمل ها به جای داروهای تجویز شده برای پیشگیری از بیماری قلبی وجود دارد. شاید در مورد هموسیستئین ها نشنیده باشید، بنابراین قبل از توضیح بیشتر در مورد مکمل های ویتامین، ابتدا باید هموسیستئین ها را بشناسیم.

ممکن است قبلاً در مورد اسیدهای آمینه که بلوک های سازنده اصلی پروتئین ها هستند شنیده باشید. ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام سال ها است که از اسیدهای آمینه برای کمک به حفظ و ساخت ماهیچه های محکم استفاده می کنند. بیشتر آمینو اسیدها برای بدن شما مفید هستند، اما آمینو اسیدهای بدی نیز به نام هموسیستئین وجود دارد که پس از هضم مواد غذایی با پروتئین بالا در بدن شما آزاد می شود.

با این حال، برخی مکمل ها وجود دارند که برای کاهش خطر بیماری قلبی بسیار مفید هستند. اسید فولیک، منیزیم، ویتامین B و C سطح انرژی را افزایش می دهد و عملکردهای منحصر به فردی را در بدن انجام می دهد. این مکمل ها برای حفظ سلامت قلب عالی هستند.

اگر قبلاً دچار حمله قلبی شده‌اید، مصرف مکمل‌های روغن ماهی امگا ۳ را برای کاهش خطر حملات قلبی و سکته بیشتر در نظر بگیرید. این به این دلیل است که روغن ماهی چسبندگی پلاکت ها را در خون کاهش می دهد تا رگ ها مسدود نشوند. مطمئن شوید مکملی که خریداری می کنید حاوی روغن ماهی خالص و تازه باشد.

اکنون می توانید ببینید که مکمل ها نقش مهمی در حفظ سلامت قلب شما دارند، به خصوص اگر آنها را با رژیم غذایی کم اشباع، ورزش روزانه متوسط، وزن سالم و اجتناب از سیگار کشیدن ترکیب کنید.